faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Turpinās projekts “Veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā” 04.01.2018

Kandavas novada dome 2017. gada 7. jūnijā sāka īstenot projektu “Veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”.

Šajā laika posmā tika īstenotas dažādas fiziskās aktivitātes, kā nūjošana, vingrošana fizioterapeitu vadībā, vingrošana svaigā gaisā, ne mazāk interesantas un vērtīgas aktivitātes bija nodarbības, kurās tika mācīts kā pareizi skriet un vēl daudzas citas. Tika noorganizēti semināri par veselīgu uzturu, atkarību izraisošām vielām, garīgo veselību, profesionālo izdegšanu. Nodarbības un seminārus varēja apmeklēt bez maksas ikviens Kandavas novada iedzīvotājs. Kopumā 2017. gadā organizētās aktivitātes apmeklēja 730 dalībnieki.

2018. gadā projekts turpināsies un Kandavas novada dome plāno rīkot dažādas fiziskās aktivitātes, nodarbības un seminārus. Aktivitātes paredzētas dažāda vecuma iedzīvotājiem – bērniem, pusaudžiem, pieaugušajiem, pensionāriem un citiem interesentiem. Aktivitāšu grafikam varat sekot līdzi Kandavas novada mājaslapā, informatīvajā izdevumā “Kandavas Novada vēstnesis”, kā arī  pagastu pārvaldēs. Aktivitātes ir bez maksas!

Ieva Rudēvica, projektu vadītāja

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top