Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/vane_pagasta_svetkus_svin_divas_dienas
Drukas datums: 04:58:02 22.06.2018

Vānē pagasta svētkus svin divas dienas03.08.2015

1. un 2. augustā Vānē tika svinēti pagasta un sporta svētki, kurus ar skanīgu priekšnesumu atklāja Vānes sieviešu vokālais ansamblis „Par to..” ar vadītāju Evu Bērziņu, savukārt svinīgus apsveikuma vārdus klātesošajiem vēlēja Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis un Vānes pagasta pārvaldniece Daina Priede.

Sestdienā pagasta iedzīvotājus un viesus priecēja dažādi kultūras pasākumi- Vānes amatierteātra sievu sagatvaota izrāde ‘iz miestu dzīves’ „Ziņu dienests strādā”, kapelas „Kā ir tā ir” (Snēpele) koncerts, saimnieču dižošanās un tirgošanās, kā arī izstāde „Vēsture zem putekļiem”.

Ar muzikālu sveicienu Vānē viesojās un Varis Vētra un svētku balle ar grupu „Koka ikarus” turpinājās līdz pat rīta gaismai.

Savukārt, 2.augusts tika aizvadīts sportiskā gaisotnē. Kuplā skaitā visi sportot gribētāji varēja izmēģināt savu meistarību dažādos sporta veidos- šaušanā, šķīvīšu mešanā, spēka 3-cīņā uncitos. Nebijusi sporta disciplīna bija Sauszemes airēšana ar tiesnesi Elzu Gulbi, kura pavisam nesen U-23 Pasaules čempion'tā akadēmiskajā airēšanā ieguva piekto vietu.

Vānes pagasta sporta spēļu rezultāti apskatāmi šeit