Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/vanes_skola_jauna_tradicija
Drukas datums: 04:58:19 22.06.2018

Vānes skolā jauna tradīcija20.05.2015

20.maijā Vānes pamatskolā notika mācību olimpiāžu godalgoto vietu ieguvēju cildināšana.
Mācību gads tuvojas finišam. Rit pēdējie pārbaudes darbi, devītajiem eksāmenu laiks, un vasara tūlīt, tūlīt klauvēs pie durvīm, lai pavēstītu brīvlaika sākšanos.

2014./2015.m.g. pavadīts raženi, esam piedaījušies 15 olimpiādēs, tas mūsu skolai ir daudz, jo bērnu skaits samazinās, bet mācību spars nē.

Esam lepni par saviem skolniekiem un viņu sasniegumiem mācību jomā. Ilgi lolotā ideja par olimpiāžu godalgoto vietu dalībnieku cildināšanu realizējās 20.maijā. Direktore A.Pileniece un mācību pārzine I.Kalnarāja noorganizēja pasākumu šiem audzēkņiem, viņu vecākiem un skolotājiem.

Skolas vadība iepazīstināja klātesošos ar olimpiāžu rezultātiem. Direktore katram pateicās par sasniegumiem, dāvinot pārsteiguma dāvaniņas skolēniem. Īpašs novēlējums izskanēja vecākiem par atsaucību, sapratni un palīdzību, viņi izvēlējās katrs pa vēlējumu grāmatiņai. Netika aizmirsti arī skolotāji.

Uz blakus galda greznojās liela, skaista, smaržīga kūka, rotāta ar zemenēm. Cienājāmies ar kūku, augļiem, tēju. Skolēni atcerējās, kā gatavojušies olimpiādēm, kā tās noritējušas, neiztika arī bez kurioziem, kas atgadījušies šajā laikā. Sarunās iesaistījās vecāki, atceroties savus skolas gadus, kā arī dalījās iespaidos par savu bērnu mācīšanos.

Visi pasākuma dalībnieki nofotografējās kopīgā bildē, lai paliktu vēsturei.

Prieks mirdzēja gan bērnu, gan vecāku un skolotāju acīs. Ceram uz tikpat un vēl labāku sadarbību jaunajā mācību gadā.

S.Stengrevica