faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

ZZ Čempionāta 2018 finālā arī mūsu novada skolu audzēkņi 09.05.2018

Pārvarot Zelta Zivtiņas Čempionāta (ZZČ) mājasdarbu un pusfinālu posmu, līdz 12.sezonas finālam nonāca 540 Latvijas atraktīvākās, erudītākās, radošākās un saliedētākās klases. 5.-12. klašu skolēnu komandas satiksies ZZ Čempionāta lielajā finālā jau 24.-26. maijā sporta kompleksā “333”, kur sacentīsies par vērtīgām balvām un ZZČ ceļojošo kausu.

No mūsu novada finālā iekļuvušas Kandavas internātvidusskolas 6a klases un 8 b klases audzēkņi un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 5a, 6, 5c un 7a klases audzēkņi.

printēt Lasīt visu ziņu

Maijā turpinās bezmaksas nodarbības veselības veicināšanai09.05.2018

Nūjošanas nodarbības- nodarbības vadīs Aiva Ķēniņa – sporta pedagoga speciālists. Izglītības iegūta Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Apmeklēti papildus kursi. Pieredze sportisku pasākumu organizēšanā un vadīšanā. 

printēt Lasīt visu ziņu

Baltā galdauta svētki Kandavā un pagastos

04.05.2018 10:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde, Kandavas kultūras nams

4.maijā Kandavas novadā, tāpat kā citur Latvijā, tika atzīmēti "Baltā galdauta svētki", Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena jeb mūsu valsts otrā dzimšanas diena.

Kandavā svētki iesākās kultūras namā ar pasākumu "Esmu dzimis Kandavas novadā", 2017.gadā dzimušo novadnieku svinīgo uzņemšanu novadnieku saimē un viņu vecāku godināšanu. Svētki turpinājās ar Kandavas radošo skolu audzēkņu koncertu, tālāk sekoja kāršu pupu dēstīšana Promenādē un Baltā galdauta svētki novada muzejā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (79)

Noslēgusies Kurzemes kausu izcīņa šķēpmešanā 03.05.2018

Ar tradicionālajām sacensībām šķēpmešanā " Kurzemes kausu izcīņa" ir sākusies vasaras sezona vieglatlētikā. 27.aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionā pulcējās jaunie šķēpa metēji no Kandavas novada, Liepājas novada, Ventspils novada, Ventspils pilsētas, Talsu novada, Mārupes Sporta centra, BJSS " Arkādija" /Rīga un Kuldīgas novada. Pavisam sacensībās piedalījās 115 sportisti, tajā skaitā 35 Kandavas novada BJSS vieglatlēti. 

Mūsu skolas audzēkņiem izdevās izcīnīt sešas dažāda kaluma medaļas. Zelta medaļu C gr. zēniem ( 05./06/g.) izcīnīja Mariuss Brīvkalns ar rezultātu 37.25m( 400g). Zelta medaļu izcīnīja arī Amanda Vīndedze,kura startējot D grupā meitenēm ( 07.g. un jaunāki) 400g smago šķēpu aizmeta 17.20m tālu, kā arī šīs pašas grupas zēniem uzvaru izcīnīja Kārlis Asars 400g smago šķēpu raidot 24.36m tālu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Pavasara stādu tirdziņš un tūrisma sezonas atklāšana Kandavā

01.05.2018 09:00 kur : Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

1.maijā skvērā pie Bruņinieku pilskalna notika ikgadējais Pavasara stādu tirdziņš un tūrisma sezonas atklāšana Kandavā "Ar zirgu uz Kandavas tirgu". 

Diena bija padevusies stipri vējaina, bet tas netraucēja ne pircējus iepirkt kārotās preces un stādus, ne tirgoties gribētājus iztirgot savus atvestos labumus, ne arī tūrisma entuziastus, kas kājām, zirga pajūgā vai motorizēti devās no skvēra pie Bruņinieku pilskalna uz Kandavas akmens mūra tiltu, kas šogad atzīmē 145 gadu jubileju, bet pēc tam uz atpūtas vietas Kandavas stadionā atmodināšanu pēc ziemas sezonas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (67)

Kandavas novada domes kauss kartingā 18.04.2018

Kartinga sezonas atklāšana Kandavā 1.maijā
Kartinga sezonas atklāšana Kandavā 1.maijā

 Kandavas kartinga tradīcija ir sezonas atklāšana 1.maijā, šī tradīcija gan vairākus gadus netika saglabāta, bet pērngad atkal atsākās. Arī šogad 1.maijā notika Kandavas novada domes kausa izcīņa kartingā jeb 10 gadu jubilejas kartingu brauciens, kurā tāpat kā pagājušā gadā bija iekļautas arī kartinga veterānu sacensības. 

Šajā dienā, līdz ar kartingu sacensību sezonas atklāšanu, Kandavā svinīgi tika atklāts arī pasaulē pirmais čempionāts elektriskajiem kartingiem. LMT Autosporta Akadēmijai (LMT AA) izdevies radīt unikālu projektu ne vien Latvijā un Eiropā, bet arī pasaulē.

Svinīgajā sacensību atklāšanā komandas, sportistus un skatītājus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Latvijas Republikas Satiksmes ministrs Uldis Augulis, Latvijas Automobiļu federācijas Kartingu komisijas vadītājs Valdis Brutāns un LMT Autosporta Akadēmijas vadītājs Dainars Dambergs. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (46)

Iznācis informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" maija numurs02.05.2018

 Informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" maija numurs šeit

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top