faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina pieteikties drošas riteņbraukšanas apmācību nodarbībām18.07.2017

Lauku atbalsta dienests ir apstiprinājis biedrības „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” projekta pieteikumu „Drošas riteņbraukšanas apmācības” (projekta Nr.16-08-AL14-A019.2204-000001), kura mērķis ir sniegt bērniem drošas riteņbraukšanas prasmes, palielinot vietas potenciālu, kas var kļūt par priekšnosacījumu jaunu veselības veicinošu pakalpojumu piedāvājumam, tādā veidā palielinot iespēju bērniem kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku. Projekta kopējās izmaksas ir Eur 1066.59, no kurām publiskais finansējums EUR 959,93, bet līdzfinansējumu Eur 106,66 apmērā nodrošinās Kandavas novada Izglītības pārvalde.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju aptauja par informatīvo izdevumu "Kandavas Novada Vēstnesis"12.07.2017

Lai pilnveidotu informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" vizuālo un saturisko veidolu, Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus izteikt viedokli un sniegt priekšlikumus par to.
Aptaujā ir 14 jautājumi un tās aizpildīšana aizņem aptuveni 5-8 minūtes. Aptauja ir anonīma, un tajā iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Aptaujas norises laiks līdz š.g. 1.augustam. 

Aptauja pieejema šeit: http://visidati.lv/aptauja/129...     

printēt

Par elektroenerģijas piegādes pārtraukumu18.07.2017

A/S “Sadales tīkls” informē, ka sakarā ar plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde šādiem objektiem: 

26.jūlijā 2017.g. no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00 Valdeķi, Kandavas pagasts, ielu apgaismojums.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā norisinās Mākslas plenērs 201717.07.2017

17.jūlijā pie Kandavas novada muzeja tika atklāts ikgadējais Kandavas Mākslas plenērs ”Radošais Mākslas mirklis”.

Atklājot plenēru, tā organizatore Linda Romanovska, sacīja, ka ir patiesi priecīga par to, ka Kandavā atkal tiekas radoši cilvēki, lai strādātu, atpūstos, smaidītu, priecātos un baudītu Kandavu ļoti dažādos veidos - ar garšām, dejojot un dziedot, runājot, smaržojot. “Bet, protams, visvairāk mēs strādāsim! Kandavas Mākslas plenērs notiek jau daudzus gadus, varbūt jau divdesmit piecus, kas zina, jo es vēl tad nebiju piedzimusi! Es kopā ar jums esmu piecus gadus, tāpēc mums šogad ir neliela jubileja. Plenērā piedalās cilvēki, ar kuriem iepazīsimies pirmo reizi un tādi, kas piedalījušies jau vairākkārt, daži no tiem -visus piecus gadus.” – sacīja Linda.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

Grenču ciemā svin svētkus

15.07.2017 17:00 - 16.07.2017 Grenči, ciems

15.jūlijā Zemītes pagasta Grenču ciemā notika dubulti svētki- ciema svētki un sporta svētki. 

Svētku reizē ciematniekus sveikt bija ieradusies Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietniece Gunda Cīrule un pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha. Savējos sveica arī ciemata vecākais Guntis Gulbis.  Šajā vakarā tika godinātas Grenču ciema stiprās ģimenes- Skricku, Gulbju un Ivutu ģimenes. Ar dziesmām visus priecēja iemīļotais mākslinieks Viktors Zemgals, bet pēc koncerta notika sporta spēles, nebijusi atrakcija- futbols ar milzīgu piepūšamo bumbu, zābaku mešana, lielformāta spēles, šķīvīšu mešana, bet mazajiem darbojās piepūšamā atrakcija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Alise Lauva – dzimusi reizē ar Latviju17.07.2017

15.jūlijā Rundāles pilī notika Pirmais Latvijas simtgadnieku salidojums, kurā piedalījās arī bijusī mūsu novada iedzīvotāja Alise Lauva.

Alise Lauva Kandavas novadā nodzīvojusi piecdesmit gadus, šeit viņi kopīgi ar vīru uzcēluši māju, bet nu jau desmit gadus dzīves ceļš aizvedis Alises kundzi uz blakus novadu - pie mūsu kaimiņiem tukumniekiem. 

 Jautāta par savu  ilgdzīvošanas noslēpumu enerģiskā simtgadniece smaidot atbildēja, ka tas ir optimisms. Alises kundze savos vairāk nekā simts gados, jo šogad viņa svinēs 101. dzimšanas dienu, katru rītu vingro, nūjo pa istabu, skaitot soļus, un ir pieticīga savos ēšanas paradumos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" jūlija numurs17.07.2017

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" jūlija numurs. 

Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top