faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Skolēni vēl par paspēt piedalīties kalendāra veidošanā06.11.2017

Jau septīto gadu atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” rīko skolēnu zīmējumu konkursu, kura noslēgumā no labākajiem un tēmai atbilstošākajiem zīmējumiem veido sienas pārliekamo kalendāru. Zīmējumus skolēni vēl par paspēt iesniegt līdz 15. novembrim.

 Kalendārs jau otro gadu tiks izdots lielākā (A3) formātā. Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par sava pagasta, pilsētas vai novada nozīmīgākajām un skaistākajām vietām, šī gada zīmējumu konkursa tēma ir “Mana pilsēta, novads gadalaikos”. Katra novada vai pilsētas izglītības iestādei, pedagogu vadībā ir uzdots izstrādāt zīmējumus, par savā novadā, piepilsētā vai pagastā esošajiem tūristu un iedzīvotāju iecienītajiem vides objektiem un atpūtas vietām, un katram ir iedalīts attiecīgs gadalaika mēnesis. Ar nolikumu var iepazīties uzņēmuma mājaslapā: www.piejuraatkritumi.lv/zimejumu-konkurss.

printēt Lasīt visu ziņu

Ekoskolas globālās rīcības diena "Apkārt zaļš-vidū es!"03.11.2017

3.novembrī pirmsskolas izglītības iestādē “Zīļuks” noslēdzās Ekoskolas globālā rīcības diena, kuras ietvaros bērni kopā ar “Latvijas valsts meži” Kandavas iecirkņa mežkopi Jāni Kažemaku Kandavā izvietoja pašu gatavotos plakātus, kuri aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret dabu un nepiesārņot apkārtējo vidi.

Mazākie bērnudārza audzēkņi kopā ar skolotājām un Ekorūķi plakātus izvietoja pie Kandavas Kuršu pilskalna Pūzurgravā, savukārt lielākie audzēkņi no grupas “Sprīdīši- pie Čužu purva. Plakāti māca kā ar pavisam vienkāršām metodēm padarīt savu ikdienu videi draudzīgāku, aicinot tūristus, iedzīvotājus un citus Kandavas apskates objektu apmeklētājus, pievērst uzmanību šiem plakātiem un nepiegružos skaisto apkārtni un dabu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Kandavas novada dome reģ. Nr.90000050886 aicina darbā BŪVINSPEKTORU 03.11.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada ģerbonis

 Kandavas novada dome aicina darbā būvinspektoru.

 Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Ministru kabineta 19.08.2014. noteikumu Nr.499 „Noteikumi par būvinspektoriem” prasībām;
  • pretendentam jābūt reģistrētam būvinspektoru reģistrā;
  • prasme veikt plaša apjoma informācijas analīzi un strādāt patstāvīgi;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju aptaujas rezultāti par transporta kustību Lielā ielā Kandavā03.11.2017

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par transporta kustību Lielā ielā Kandavā, Kandavas novada dome aicināja līdz 31.oktobrim iedzīvotājus izteikt viedokli. Aptaujā bija jāatbild uz vienu jautājumu: “Vai atstāt vienvirziena kustību Kandavā Lielās ielas posmā no krustojuma ar Sabiles ielu līdz krustojumam ar Talsu ielu?”

Aptaujā ir piedalījušies 633 respondenti, no kuriem 424 ir atbildējuši “Jā, atstāt”, bet 209 norādījuši, ka nevēlas atstāt vienvirziena kustību Lielās ielas iepriekšminētajā posmā. Iedzīvotāju viedoklis tiks ņemts vērā.

Paldies par sniegtajiem viedokļiem!

printēt

Kandavas Partnerības LEADER projektu konkursa 5.kārta noslēgusies03.11.2017

2.novembrī noslēdzās biedrības “Kandavas Partnerība” izsludinātā LEADER projektu konkursa 5.kārta. Projektu konkurss tika izsludināts gan uzņēmēju aktivitātē, gan sabiedriskā labuma projektu aktivitātē ar pieejamo kopējo Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu 77 209,41 EUR apmērā. Pavisam tika iesniegti 9 projekti ar kopējo pieprasīto ELFLA finansējumu 95 600,71 EUR apmērā. Vairāk informācijas šeit: http://www.kandavaspartneriba.lv/lv/open-news:462933

printēt

Noslēdzies projekts “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā”02.11.2017

Ar Ražas svētkiem Zemītes tautas namā noslēdzās projekts “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2017”.

Ražas svētkus apmeklēja 94 dalībnieki. Saņemot pateicības par dalību projektā, dalībnieki dalījās ar savu pieredzi dārzeņu kopšanā un audzēšanā. Šī vasara nelutināja lauku ļaudis ar skaistu laiku un par veiksmīgu ražas augšanu un novākšanu nācās krietni papūlēties. Lai gan pēc aptaujas rezultātiem dalībnieki nevarētu sūdzēties par gluži sliktu rezultātu. Šogad projektā piedalījās divdesmit četras Kandavas novada ģimenes ar ierobežotu rocību, bet pozitīvu vēlmi, pašu rokām papildināt savas saimes galdu, izaudzējot dažādus dārzeņus, kas ir nozīmīgs atbalsts ģimenes iztikšanai

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Labdarības akcija "Aklais randiņš ar grāmatu" 02.11.2017

Signe Ezeriņa aicina uz
Signe Ezeriņa aicina uz "aklo randiņu ar grāmatu"

8.Kafijas un tējas svētku laikā Kandavas novada iespēju fonds organizēja labdarības akciju “Aklais randiņš ar grāmatu”, kuras laikā tika vākti ziedojumi Ziemassvētku pasākumu organizēšanai novadā.

Ar lūgumu, ziedot grāmatas labdarībai, tika uzrunātas novada bibliotēkas un iedzīvotāji, kā rezultātā tika saziedotas 65 grāmatas. Kafijas un tējas svētku laikā 46 grāmatas atrada jaunus lasītājus un kopā tika saziedoti 156 eiro. 

Liels paldies par atbalstu visām novada bibliotēkām, Aksildai Petrevicai, Antrai Gaisai, Ziedītei Začestei, Sandrai Suharevai un SIA “Rēķinu kalns”. 

  KNIF valdes locekle Signe Ezeriņa

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas novada dome reģ. Nr.90000050886 aicina darbā BŪVINSPEKTORA PALĪGU02.11.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome aicina darbā Būvinspektora palīgu.

Prasības pretendentiem:

  • vēlama pirmā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība arhitektūras jomā arhitekta studiju programmā vai pirmā, vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība būvniecības jomā būvinženiera studiju programmā;
  • spēkā esošo normatīvo aktu būvniecībā pārzināšana;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
printēt Lasīt visu ziņu

Saeimas deputāti darba vizītē apmeklē Kandavas internātvidusskolu26.10.2017

31. oktobrī plkst. 17:00 Kandavas internātvidusskolā notika Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas izbraukuma sēde.

Darba vizītē Kandavā ieradās komisijas priekšsēdētājs Aldis Adamovičs un komisijas deputāti. Viesi iepazinās ar skolu, apskatīja mājturības  kabinetus, internāta telpas, smilšu terapijas istabu un logopēda kabinetu, tāpat tikās ar skolotājiem un atbalsta personālu. Saeimas Izglītības, kultūras un sporta komisijas deputāti tikās arī ar skolēniem vakarmācībās.

Vizītes laikā Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede atkārtoti, šoreiz klātienē skolas telpās, Saeimas deputātiem skaidroja par valsts finansējuma nepieciešamību internātskolas uzturēšanai. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Jauniešu centrā atklāta izstāde "Mūs vieno māksla"01.11.2017

   26.oktobrī jauniešu centra “Nagla” zālē tika atklāta izstāde “Mūs vieno māksla!” Izstāde  tapusi projekta “Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm” ietvaros, un to realizēja biedrība “Kandavas novada Jauniešiem”. Minētā  projekta mērķis ir veicināt starpkultūru dialogu, savstarpējo izpratni, toleranci, stereotipu laušanu, savstarpēji izzinot latviešu un romu tautu mākslu, veidojot pazīstamu latviešu un romu mākslinieku slavenu gleznu reprodukcijas, izmantojot dažādas vizuālās mākslas tehnikas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Helovīna skrējiens 2017

31.10.2017 19:00

31.oktobrī no Kandavas sporta halles tika dots starts Helovīna skrējienam. Šogad skrējienā ar uzdevumu bija ieradušās 10 komandas- kopā  43 dalībnieki. Dalībniekiem stundas laikā bija jāatrod pēc iespējas vairāk ielu adreses ar numuru 6 vai 6a un pie tām jānofotografējas. Pirmo vietu izcīnīja komanda "No Patversmes", 2.vietu- "Mazie ērmi", 3.vietu "Zvaigznītes". 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Novada mazpulki tiekas ar domes vadību31.10.2017

  31.oktobrī Kandavas novada domē tikās mazpulcēni, lēmumu pieņēmēji un uzņēmēji, lai diskutētu par uzņēmējdarbību un jauniešiem Kandavas novadā projektā “Sava novada saimnieki”.

 Uz sarunu ar Kandavas novada mazpulcēniem bija ieradusies novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kandavas novada domes izpilddirektors Egīls Dude, zemnieku saimniecības “Indāni” saimniece Signe Ezeriņa, Kandavas Jauniešu centra "Nagla" vadītāja Ieva Ozoliņa, Kandavas novada domes Kancelejas vadītāja Anita Dundure, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas direktore Daiga Puga, Kandavas novada izglītības pārvaldes pārstāve Zigita Kārkliņa, kā arī Kandavas novada mazpulku vadītāji – Anita Gaile un Ēriks Bite. Diskusiju organizēja Latvijas Mazpulku padomes priekšsēdētāja Randa Ķeņģe un Latvijas Mazpulku atbildīgā sekretāre Ilze Jukņēviča. Diskusiju vadīja Elīna Jogure un Austra Pavāre.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top