faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tikšanās ar ekoloģiskās saimniecības īpašnieku no Itālijas15.02.2018

24.februārī no plkst. 14:00 - 17:00 Jaunpils reģionālās attīstības centrā "RATS" ("Jaunkalni", Jaunpils) notiks tikšanās agroekologu, ūdens arheologu, lauku tūrisma un burvīga restorāna īpašnieku Lorenzo Caponetti no Itālijas.  Šīs tikšanās ietvaros ikvienam tās dalībniekam būs iespēja dzirdēt, kā ar neparastu, bet saprātīgu saimniekošanu Lorenzo izdodas efektivizēt savas ekoloģiskās saimniecības darbību.

Lorenzo Caponetti ir harizmātiska personība, kas domā, kā pabarot pasauli veselīgi un kā to uzturēt līdzsvarā. Agroekologs, ūdens arheologs, lauku tūrisma un burvīga restorāna īpašnieks, kurā gatavo un pasniedz tikai pašu izaudzēto. Lorenzo uzskata, ka ēdiena garša sāk veidoties un rodas jau augsnē. Viņa kaislība ir dabiska saimniekošana, vērojot un izprotot procesus dabā, kā arī dalīšanās savās zināšanās ar ikvienu, kam tas ir svarīgi. Itin bieži viņš tiek pieaicināts par konsultantu ekoloģiskajās saimniecībās.

printēt Lasīt visu ziņu

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators15.02.2018

Biznesa inkubatorā darbojas esošo un potenciālo uzņēmēju kopiena, kas attīsta zināšanas, stiprina savu sociālo kapitālu, kā arī piesaista finansējumu uzņēmumam.

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators darbojas ne vien Jūrmalā, bet arī Babītē, Baldonē, Engurē, Jaunpilī, Kandavā, Ķekavā, Mārupē, Olainē un Tukumā. Tas piedāvā divas atbalsta programmas - pirmsinkubāciju (biznesa ideju autoriem) un inkubāciju (līdz 3 gadus veciem uzņēmumiem).

Pirmsinkubācijas programmā uzņemšana notiek nepārtraukti. Tās ietvaros ikviens 6 mēnešu garumā var piedalīties inkubatora semināros un darbnīcās, konsultēties ar ekspertiem, tīkloties ar citiem uzņēmējiem, piesaistīt mentoru un bez maksas izmantot atvērtā biroja telpas un tehniku.

printēt Lasīt visu ziņu

Komiteju sēdes notiks 15. februārī14.02.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka kārtējās novada domes komiteju sēdes notiks 15.februārī domes zālē:

13:00 Vides aizsardzības un komunālo jautājumu komitejas sēde

14:00 Sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas sēde

15:00 Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

16:00 Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēde  

Sēžu darba kārtība šeit

printēt

Kandavas novada dome izsludina fotokonkursu “Ziema Kandavas novadā”04.01.2018

Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Ziema Kandavas novadā". Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2017. - 2018. gadā, laikā no decembra līdz februārim. Fotogrāfiju tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistākās fotogrāfijas autors saņems balvu!

 Fotogrāfijas konkursam lūdzam iesūtīt līdz 2018. gada 15. februārim, plkst. 12.00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 1. martā. Fotogrāfijas jāiesūta uz e-pastu: liga.supstika@kandava.lv

printēt Lasīt visu ziņu

Apmācības mājražotājiem un amatniekiem "Praktiskais radošums"

23.02.2018 11:00 kur : Kalnmuižas pils, viesnīca

Starppartnerību sadarbības projekta "Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma "Ražots Kurzemē" izveide" ietvaros tiek organizētas apmācības amatniekiem un mājražotājiem "Praktiskais radošums"  23. februārī plkst. 11:00 Kalnmuižas pilī.

Pieteikšanās notiks līdz 20.februārim, rakstot epastā darisim.pasi@gmail.com vai zvanot pa tālruni 27877975. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc reģistrēšanās ir obligāta.

 

Mūsu puses recepte raidījumā “100 recepšu Latvijas simtgadei”31.01.2018

30.janvārī Kandavas novada Amatniecības centrā tika filmēts viens no cikla “100 recepšu Latvijas simtgadei” raidījumiem, kas skatāmi RE:TV kanālā katru otro ceturtdienu plkst. 21:00.

Amatniecības centra vadītāja Kitija Švīgere gatavoja saldo ēdienu “Abavas sniegs”, kas jau ilgus gadus iecienīts mūsu pusē.

Raidījums skatāms te:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Kandavas novadā bērnu vakcināciju pret ērču encefalītu apmaksā valsts12.02.2018

Kandavas novads ir iekļauts to novadu sarakstā, kuros valsts apmaksā bērnu vakcināciju pret ērču encefalītu 2018. gadā, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Valsts apmaksātā vakcinācija pret ērču encefalītu bērniem no viena līdz 18 gadu vecumam katru gadu notiek saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.330 „Vakcinācijas noteikumi”. Tajos noteikts, ka vakcināciju valsts apmaksā bērniem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir ērču encefalīta endēmiskā teritorija. Tā ir teritorija, kurā saskaņā ar SPKC epidemioloģiskās uzraudzības datiem ir visaugstākā saslimstība ar ērču encefalītu.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top