faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aizvadītas sacensības “Kandavas novada kauss 2018” jāšanas sportā

05.08.2018 11:00 kur : Zviedru cepure, atpūtas centrs
Foto: Līga Lielmane
Foto: Līga Lielmane

5. augustā Matkules pagastā atpūtas bāzē “Zviedru cepure” notika  Kandavas novada kausa izcīņa jāšanas sportā - konkūra jeb šķēršļu  pārvarēšanas disciplīnā.

Sacensības bija kupli apmeklētas kā no dalībnieku, tā skatītāju puses. Tajās piedalījās jātnieki no 16 sporta klubiem, kas bija atbraukuši no Rīgas, Ventspils, Jelgavas, Kuldīgas, Saldus, Talsiem, Tukuma. Kopumā startēja apmēram 50 jātnieki, kas veidoja gandrīz 100 startus. Sacensībās bija pieci dažāda augstuma maršruti, sākot no 60 cm līdz 120 cm un katrs jātnieks izvēlējās savām un  zirga spējām atbilstošāko.

No Kandavas jātnieku kluba  piedalījās seši jātnieki ar deviņiem zirgiem, no kuriem trīs startēja pirmo reizi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Līdz 15.augustam veicams kārtējais nodokļa maksājums08.08.2018

Atgādinām, ka līdz 2018. gada 15.augustam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā - avansa veidā (ja termiņš ir brīvdiena, tas tiek pārcelts uz tuvāko darba dienu).

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv. Veicot maksājumu internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Pārskaitījums veicams uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Biznesa inkubators izsludina uzņemšanu08.08.2018

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators, kura darbības reģions ir arī Kandavas novads rosina uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās.

Augustā inkubatora komanda aicina uz individuālu tikšanos pirms pieteikuma iesniegšanas. 

 Pirmsinkubācijā biznesa ideju autori piedalās semināros, darbnīcās un kopienas pasākumos, kā arī konsultējas ar Latvijā atzītākajiem ekspertiem, tā attīstot savas uzņēmējdarbības kompetences. Papildus ikviens pirmsinkubācijas dalībnieks var bez maksas var strādāt koprades birojā un izmantot mentoru atbalstu. 

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēgts sadarbības līgums ar Šilales pašvaldību Lietuvā07.08.2018

No 3. līdz 5.augustam Kandavas novada pašvaldības delegācija piedalījās Šilales pilsētas Lietuvā 485.gadadienas svētkos, kuru laikā tika parakstīts abu pašvaldību Sadarbības līgums.

Jau pirmajā tikšanās dienā Šilales mērs Jonas Gudauskas izteica vēlmi uzņemt Kandavas novada pārstāvjus Šilales tradicionālajos svētkos un lielākajos pasākumos, kā arī piedāvāja kuplināt Kandavas novada svētkus un pasākumus ar Šilales kolektīviem. J.Gudauskas izteica piedāvājumu Kandavas novada jauniešiem piedalīties 2019. gadā plānotajā Etnokultūras nometnē Šilalē, kurā viesi demonstrētu savas tautas dejas un pastāstītu par nacionālajām tradīcijām. Sanāksmē tika runāts arī par iespējām īstenot kopīgus projektus un par sadarbības iespējām sporta, uzņēmējdarbības, izglītības un citās jomās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (60)

Būs lielāks atbalsts uzņēmumiem, kuros strādā nodarbinātie no 50 gadu vecuma07.08.2018

Turpmāk tiks paplašināts valsts atbalsts darba devējiem – komersantiem un valsts vai pašvaldību institūcijām, kas nodarbina cilvēkus vecumā no 50 gadiem. Atbalsts paredzēts, lai paildzinātu viņu darbspēju saglabāšanu un nodarbinātību, jo šie cilvēki ir pakļauti vislielākajam bezdarba riskam.

To paredz otrdien, 7. augustā, valdības pieņemtie grozījumi Ministru kabineta noteikumos “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 7.3.2. specifiskā atbalsta mērķa “Paildzināt gados vecāku nodarbināto darbspēju saglabāšanu un nodarbinātību” īstenošanas noteikumi””.

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija Kandavas pilsētas PII „Zīļuks” audzēkņu vecākiem!07.08.2018

Kandavas PII “Zīļuks” ēkas energoefektivitātes projekta īstenošanas laikā, lai nodrošinātu iestādes darbību un izglītošanas procesa nepārtrauktību, pašvaldības amatpersonas izskatījušas vairākas iespējas par ērtāku audzēkņu izvietošanu Kandavas teritorijā, ņemot vērā higiēnas prasības un audzēkņu izvietošanas piemērotību atbilstošās vietās uz laiku.

Turpmāk, renovācijas laikā no š.g. 27. augusta līdz projekta īstenošanas noslēgumam (2018. gada 9. decembrim) bērnudārzs darbosies K.Mīlenbaha vidusskolas telpās (Skolas ielā 10), Kandavas sporta hallē (Skolas ielā 12), Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma dienesta viesnīcā Nr.3 (Valteru ielā 6/3), kā arī Kandavas multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā „Nagla” (Zīļu ielā 2). Pateicoties KLT direktores Daces Rozentāles atsaucībai, kā arī pašvaldības iestāžu un struktūrvienību vadītāju Daigas Pugas, Ievas Ozoliņas un Induļa Matīsa atsaucībai, turpmāk grupiņas tiks izvietotas pēc šāda sadalījuma:

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina uz bezmaksas nodarbībām Laikmetīgās mākslas radošajā laboratorijā07.08.2018

Projekta “Laikmetīgās mākslas radošās laboratorijas izveide” ietvaros visi interesenti  ir laipni aicināti uz bezmaksas laikmetīgās mākslas radošajām nodarbībām, kurās augusta mēnesī būs iespēja veidot mākslas darbus akvareļa tehnikā.

Nodarbības notiek katru trešdienu, par laiku vienojoties pa tel. 29146069.

Nodarbību grafiks:

  • -1.augustā;
  • -8.augustā;
  • -15.augustā;
  • -22.augustā;
  • -29.augustā.
printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top