faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas absolventu un bijušo darbinieku salidojumā

28.04.2018 15:00 - 29.04.2018 - 04:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
Esi gaidīts savā skolā- Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas salidojumā!
Esi gaidīts savā skolā- Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas salidojumā!

28.aprīlī notika Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas absolventu un bijušo darbinieku salidojums, kas reizē bija arī jaunās skolas ēkas 40.gadu jubilejas atzīmēšana. Salidojums pulcēja vairāk nekā 600 bijušo audzēkņu, absolventu un darbinieku. 

Satikšanās ar jaunību un skolas gadiem vienmēr ir saviļņojošs notikums un tieši tāda atmosfēra arī valdīja 28.aprīļa vakarā vidusskolā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (60) galerija (38)

Sezonu noslēdz sporta skolas basketbolisti02.05.2018

Sezonu noslēgušas  mūsu skolas basketbola komandas, kuras cīnījās pārspēlēs un finālā. Vispirms mūsu U-19 puiši pēc uzvaras 1/16 finālā pret Jēkabpili, 1/8 finālā spēlēja ar Ogri, kas arī ir superlīgas komanda. 

Pirmā spēle notika 24.aprīlī Kandavā. Ogres puiši uz spēli ieradās 15 cilvēku sastāvā, kas liecināja, ka komanda ļoti nopietni gatavojas  šai  spēlei ar Kandavu. Kā norādīja Ogres komandas treneris, ir ieradušies pilnīgi visi šī vecuma puiši, kas spēlē dažādās Ogres komandās ( arī no LBL un LBL2). Jau pēc pirmajām spēles minūtēm bija skaidrs, ka spēles toni noteiks Ogres komanda, kas ļoti aktīvi sedza pa visu laukumu , uzturēja augstu spēles tempu , mainot bieži spēlētājus. Diemžēl mūsu rezervistu soliņš nav tik garš, tādēļ izturēt tik augstu spēles  tempu visas 40 minūtes ir grūti, tādēļ arī zaudējums ar rezultātu 71:108 ( K.Eņģelis 25p., K.Goldmanis 21p., K.Ozols 10p., R.Bērziņš 7p., R.Ahentāls un R.Bergs pa 3p., E.Zlaugotnis 2p., R.Nikolajevs , I.Hadaņonoks).Treneris Jānis Bambis.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina uz bezmaksas nodarbībām Laikmetīgās mākslas radošajā laboratorijā02.05.2018

Projekta “Laikmetīgās mākslas radošās laboratorijas izveide” ietvaros visi interesenti  ir laipni aicināti uz bezmaksas laikmetīgās mākslas radošajām nodarbībām, kurās būs iespēja veidot mākslas darbus ar grafikas zobratu spiedi dažādās tehnikās.

Nodarbības notiek katru trešdienu, plkst.17:30. Nodarbību grafiks:

  • -2.maijā no plkst. 17:30 līdz plkst.19:30;
  • -9.maijā no plkst. 17:30 līdz plkst.19:30;
  • -16.maijā no plkst. 17:30 līdz plkst.19:30;
  • -23.maijā no plkst. 17:30 līdz plkst.19:30;
  • -30.maijā no plkst. 17:30 līdz plkst.19:30.
printēt Lasīt visu ziņu

Lielā Talka Kandavas novadā aizvadīta23.04.2018

Lielo Talku Kandavā uzsāk internātvidusskolas audzēkņi
     Lielo Talku Kandavā kā pirmie uzsāka internātvidusskolas audzēkņi 

28. aprīlī Kandavas novadā, tāpat kā visā Latvijā, notika Lielās talkas dienas aktivitātes.

Kā pirmie Kandavā jau 23.aprīlī Lielajā Talkā devās Kandavas internātvidusskolas 3.a klases skolēni un viņu audzinātājas Agita Pētersone un Gita Kleinberga, vēloties iepriecināt savu pilsētu, tās iedzīvotājus un paši sevi ar čaklu darbu.

Mazie talcinieki savu skolotāju vadībā sakopa pilsētas teritoriju bijušās slimnīcas kalnā un pie brīvdabas estrādes "Ozolāji."  Talcinieku ieceres atbalstīja Kandavas novada domes izpilddirektors Egīls Dude, atvedot Lielās talkas maisus, kas ātri vien tika piepildīti ar piekalnē atrastajiem sadzīves atkritumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

Tūrisma uzņēmēju pieredzes brauciens uz Saldus pusi „Vai kaimiņos dzīve saldāka?”26.04.2018

Otrdien, 8. maijā Kandavas Tūrisma informācijas centrs rīko tūrisma uzņēmēju un interesentu pieredzes braucienu uz Saldus pusi „Vai kaimiņos dzīve saldāka?”

Izbraukšana plkst. 8:00 no Kandavas TIC (Kūrorta ielā 1 b).
Programmā:
Saimniecība „Kāres” ar labi zināmo bitenieku Jāni Vainovski - saimniecībā nodarbojas ar ceļojošo dravniecību, sezonā vairākkārt pārvietojot ap 300 bišu saimes.

printēt Lasīt visu ziņu

VUGD aicina uz Atvērto durvju dienu 17.maijā25.04.2018

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

Atvērto durvju dienas ietvaros 17.maijā no plkst. 10.00 līdz 19.00 VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā! Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Atvērto durvju dienā piedalīsies arī Kandavas Ugunsdzēsības un glābšanas dienests. 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā aizvadīts 8. Kurzemes orķestru festivāls

21.04.2018 18:00 kur : Kandavas kultūras nams

21.aprīlī Kandavas kultūras namam no skaņu pārpilnības bija ko turēt, jo šeit notika astotais Kurzemes mūzikas skolu orķestru festivāls, kas kopā pulcēja aptuveni 190 jauno mūziķu no dažādām Latvijas malām.

 Festivālā piedalījās mūzikas skolu kamerorķestri no Mārupes, Kuldīgas, Siguldas, Priekules un Ziemeļkurzemes kamerorķestris. Vēl piedalījās simfoniskie orķestri no Madonas un Ķekavas mūzikas skolām, kā arī stīgu instrumentu spēles audzēkņi no Tukuma un Kandavas mūzikas skolas. Koporķestra diriģents un pasākuma koordinators bija Madonas mūzikas skolas direktors Mārtiņš Bergs. 

  Kā atzina Kandavas Mākslas un mūzikas skolas vijoles spēles pasniedzēja Inga Rubene, kuras audzēkņi piedalījās festivālā, tik daudz mūziķu uz Kandavas kultūras nama skatuves un arī skatītāju zālē vienuviet, vēl nebija nekad redzēti.  “Tā bija lieliska pieredze, klausīties tik daudzu orķestru skanējumā, jo mūsu mūzikas skolā diemžēl orķestra nav. Tas audzēkņiem bija kā jauns stimuls mācīties un pilnveidot savas prasmes." 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top