faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ieva Annija Stepiņa izcīna 3.vietu Baltijas valstu čempionātā vieglatlētikā U-16 vecuma grupā17.07.2017

15.jūlijā Viļņā notika Baltijas valstu čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās arī mūsu novada vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, turpinot iepriecināt ar teicamiem rezultātiem.

Mūsu sporta skolas patreiz labākā vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, startēdama LR izlases sastāvā U-16 vecuma grupā, spēja izcīnīt 3.vietu lodes grūšanā ar rezultātu 12.54 metri.

Ievas uzrādītais rezultāts ir sezonas labākais rezultāts Latvijā. Pirmās divas vietas ieņēma sportistes no Igaunijas attiecīgi ar 13.24m un 12.91m tāliem raidījumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Aizvadīti Matkules pagasta sporta svētki17.07.2017

Aizvadītās nedēļas nogalē, 15.jūlijā notika Matkules pagasta sporta svētki.

Laiks sportistus lutināja, kas šajā vasarā nenotiek pārāk bieži- spīdēja saule, pūta viegls vējiņš un lietus šajā dienā nevienu nesaliedēja. Varbūt arī šī iemesla dēļ, dalībnieku uz sporta svētkiem bija sabraukuši kuplā skaitā, ne tikai vietējie bet arī ciemiņi.

 Atklāšanā veiksmīgus startus un cīņas garu vēlēja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, dāvinot sportistiem svētku kliņģeri.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Satiksmes organizēšana siltumtrases izbūves laikā Talsu, Dārza un Lielā ielā

Informējam, ka siltumtrases izbūves laikā no 26.jūnija līdz 10.jūlijam tiks slēgts Lielās ielas posms (no Depo laukuma līdz Talsu ielai).

Karte (Lielā iela) lielākā izmērā apskatāma šeit

Satiksmes ierobežojumi paredzēti arī Talsu un Dārza ielās.

Kartes (Talsu un Dārza ielas) lielākā izmērā apskatāmas šeit

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Par Kandavas novada domes deputāti apstiprina Daigu Pugu13.07.2017

Kandavas novada domes ārkārtas sēdē 13.jūlijā tika pieņemts lēmums, izbeigt Ivara Marašinska (LZS) deputāta pilnvaras pirms termiņa ar 2017.gada 13.jūliju, pamatojoties uz I. Marašinska personisko iesniegumu. Viņa vietā Kandavas novada domes deputātes statusā ar 2017.gada 13.jūliju tika apstiprināta Daiga Puga (LZS). 

Daiga Puga darbosies sekojošās komitejās: Izglītības, kultūras un sporta komitejā un Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejā. 

No iepirkumu komisijas pēc viņa paša vēlēšanās tika atbrīvots Raivis Bērziņš, viņa vietā iecelts Alfreds Ķieģelis.

printēt

Bezmaksas seminārs par meža vērtību (biotopu) inventarizāciju12.07.2017

Meža konsultāciju centrs š.g. 20.jūlijā plkst. 10:00 LLKIC Tukuma biroja zālē E.Veidenbauma ielā 9 organizē informatīvu bezmaksas semināru par meža vērtību( biotopu) inventarizāciju.

Seminārā tiks izskatīti sekojoši jautājumi:

printēt Lasīt visu ziņu

Kurzemes Radio Kandavas novada domes ziņas12.07.2017

13.07.2017 plkst. 9:30 Kurzemes Radio izskanēja Kandavas novada domes ziņas. Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs šeit


printēt

Notikusi akcija “Uzziedi Kandava”!

10.07.2017 17:00
Akcijas laikā uz Kandavas namu palodzēm tika izvietotas 103 koka kastes ar ziediem

Akcijas laikā uz Kandavas namu palodzēm tika izvietotas 103 koka kastes ar ziediem

10.jūlija pēcpusdienā stāvlaukumā pie Kandavas kultūras nama, lai piedalītos akcijā "Uzziedi Kandava!", pulcējās rosīgs ļaužu pulks. Akcijā piedalījās novada uzņēmēji, amatnieki, domes deputāti, vecāki ar bērniem un citi interesenti, kurus bija uzrunājis jaunizveidotās "Kandavas Ģildes" un novada domes organizētais pasākums. 

Akcijas laikā Kandavas vecpilsētā uz Lielās, Talsu un Ūdens ielas namu palodzēm tika novietotas koka kastes ar ziediem. Koka kastes ziedu stādīšanai ar Kandavas simboliku pilsētai dāvināja uzņēmējs Guntars Indriksons. Puķu stādus novada dome iegādājās no vietējā uzņēmēja SIA "Dārza maģija". Ar melnzemi un pilnmēslojumu labākai stādu augšanai nodrošināja SIA "Kandavas ceļi", uzņēmuma dārznieces palīdzēja ar padomiem puķu dēstītājiem.

Paldies visiem par dalību konkursā! Pareizā atbilde uz jautājumu- "Cik koka kastes akcijas laikā tika izvietotas uz Kandavas namu palodzēm?" - 103. Apsveicam konkursa uzvarētāju Oksanu Babinčuku, kura balvā saņems uzņēmēja G.Indriksona veidoto koka kasti ar Kandavas simboliku ziedu stādīšanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top