faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

AS “Sadales tīkls” uzlabo elektroapgādi klientiem Kandavas novadā03.08.2018

Lai uzlabotu elektroapgādes drošumu un kvalitāti vairāk nekā 3500 klientiem Kandavas novadā, AS “Sadales tīkls” šogad turpina pakāpeniski atjaunot un uzlabot elektrotīklu, lai gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem ilgtermiņā nodrošinātu drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi.

Šogad novadā AS “Sadales tīkls” kopumā plāno atjaunot vidējā sprieguma elektrolīnijas 15,3 km garumā, zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvēt par kabeļu līnijām 8 km garumā un veikt 8 transformatoru apakšstaciju rekonstrukciju vai izbūvi. Kandavas novada elektrotīkla atjaunošanā AS “Sadales tīkls” šogad plāno ieguldīt 394 tūkst. eiro.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada dome izsludina fotokonkursu “Vasara Kandavas novadā”

01.06.2018 - 31.08.2018

Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Vasara Kandavas novadā". Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2018. gadā, laikā no 1. jūnija līdz 31. augustam. Fotogrāfiju tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistākās fotogrāfijas autors saņems balvu!

Fotogrāfijas konkursam lūdzam iesūtīt līdz 2018. gada 31. augustam, plkst. 12.00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 14. septembrim pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv. Fotogrāfijas jāiesūta uz e-pastu: liga.supstika@kandava.lv

 Fotogrāfiju iesūtīšanas noteikumi:

printēt Lasīt visu ziņu

Notiks peldēšanas apmācība bērniem Kandavā

05.08.2018 15:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadions

5.augustā plkst. 15:00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma peldbaseinā sporta klubs "Kandava" sadarbībā ar Kandavas novada domi organizē bezmaksas peldēt apmācību bērniem un zīdaiņiem.

Nodarbību vadīs kvalificēta speciāliste Paula Rozenvalde no Valmieras.

Pašvaldības delegācija dodas atbildes vizītē uz Šilales pilsētu Lietuvā 01.08.2018

Šilales mērs Jonas Gudauskas darba vizītē Kandavas novadā 7.jūnijā
Šilales mērs Jonas Gudauskas darba vizītē Kandavas novadā 7.jūnijā

Š.g. jūnijā Kandavas novada domē tika saņemts uzaicinājums Kandavas novada pašvaldības delegācijai piedalīties Šilales pilsētas (Lietuva) 485.gadadienā no 2018.gada 3. līdz 5.augustam, kuras laikā tiek plānots parakstīt abu pašvaldību Sadarbības līgumu.

Sadarbības līgumu plānots parakstīt 4.augustā un tā mērķis ir attīstīt un stiprināt Šilales rajona un Kandavas novada iedzīvotājiem lietderīgu sadarbību kultūras, izglītības, pašvaldības, ekonomikas, sporta un tūrisma jomā.

Līgums paredz pašvaldībām atbalstīt partnerības sakaru dibināšanu un to attīstīšanu dažādās nozarēs starp iestādēm, uzņēmumiem, organizācijām, kas atrodas Šilales rajona un Kandavas novada teritorijā, kā arī apmainīties ar atšķirīgo sadarbības nozaru pieredzi un informāciju.

printēt Lasīt visu ziņu

Tiks uzsākti Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadiona pārbūves būvdarbi01.08.2018

Projekta Nr.8.1.3.0/16/I/008 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros” ir noslēgts būvdarbu līgums un tiek uzsākti Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadiona un administrācijas ēkas pārbūves būvdarbi.

No š.g. 6. augusta stadions tiks norobežots no ieejas līdz basketbola laukumiem (ieskaitot) un sporta aktivitātēm tas tiek slēgts. Nepiederošām personām liegta pieeja iežogotajai teritorijai.

Paldies par sapratni! Nākamajā gadā visi varēsim sportot modernā un mūsdienīgā stadionā.

printēt

Punktiņdienas Zantē02.08.2018

"Punktiņi" pēc koncerta Zantē

Nu jau septiņus gadus par tradīciju kļuvušas Tukuma kultūras nama bērnu vokālā ansambļa „Punktiņi” radošās attīstības dienas Zantē, kas vienmēr noslēdzas ar skaistu koncertu, šoreiz tas notika 27.jūlijā Zantes kultūras namā.

Pa šiem gadiem esam tā pieraduši viens pie otra, ka, manuprāt, vasaras Zantē bez „Punktiņiem” nemaz vairs nav iedomājamas, par ko liecina arī koncerta apmeklētāju pulks, kas ar katru gadu kļūst arvien lielāks.  Par to prieks!

Šovasar „Punktiņi” pie mums viesojās no 20.jūlija līdz 27.jūlijam, kad karstums bija pārņēmis pilnīgi visu un pat vienmēr vēsais Zantes kultūras nams bija uzkarsis kā vēl nekad, tomēr tas nekādi nespēja ietekmēt „Punktiņu” un viņu brīnišķīgās komandas darbu, jo pēc intensīvas darba nedēļas visi bija smaidīgi, priecīgi un enerģiski. Vēl jo lielāks prieks ir par to, ka „Punktiņi” savos labajos darbos dalās ar citiem un nedēļas noslēgumā zantenieki atkal varēja baudīt brīnišķīgu koncertu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Eiropas Vasaras skola Kandavas internātvidusskolā01.08.2018

Eiropas Vasaras Skolas dalībnieki dejas nodarbībās
Eiropas Vasaras Skolas dalībnieki dejas nodarbībā

No  22.jūlija līdz 5.augustam Kandavas internātvidusskolā notiek Eiropas Vasaras Skola (EVS). Eiropas Vasaras Skola pastāv kopš 1979.gada, un tā tika iesākta kā papildus skola  trimdas bērniem no dažādām Eiropas mītņu zemēm.

Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas bija likumsakarīgi, ka Eiropas Vasaras Skola 1995.g. (1992.g. EVS pirmo reizi notika Latvijā - Rudbāržos, bet pēc tam divus gadus atkal Rietumos) pilnīgi “pārcēlās” uz Latviju, lai dotu latviešu jauniešiem no Rietumiem iespēju tuvāk iepazīties arī ar savu senču zemi Latviju, radītu jaunus kontaktus, sadraudzētos. Starplaikā EVS ir notikušas Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un 2005.gadā pirmo reizi arī Latgalē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top