faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Mobilais mamogrāfs Kandavā- TEHNISKU IEMESLU DĒĻ ATCELTS!

20.02.2018 kur : Kandavas novada sociālais dienests

Informējam, ka mobilais mamogrāfs ieradīsies Kandavā 20.februārī pie Kandavas novada sociālā centra, Jelgavas ielā 4a. 

Uz mamogrāfa pārbaudi izbrauc tikai pēc iepriekšēja pieraksta! Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga 2 gadus kopš iesūtīšanas datuma). 

printēt Lasīt visu ziņu

K.Mīlenbaha vidusskolas 8.b klase CSDD konkursa "Gribu būt mobils" finālā

01.02.2018 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

2018. gada 1. februārī   Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā notika konkursa „Gribu būt mobils”  pusfināls  Tukuma reģiona komandām.

Pusfināla sacensības Latvijā notiek pavisam  7 pilsētās (Rīgā, Bauskā, Tukumā, Liepājā, Gulbenē, Valmierā un Preiļos).  Pirmo vietu Tukuma reģiona pusfinālā ieguva Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 8.b klases komanda.

Tukuma reģiona pusfinālā bija iekļuvušas šādas komandas: „Kandvid8a” un „Benzīngalvas” no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas, „ČILLĪŠI” no Penkules pamatskolas, "Čiki pikstini" no Pumpuru vidusskolas, „4bikes” un „X-treme team” no Talsu sākumskolas, „Baltie tīģeri” no Tukuma 3.pamatskolas, „Gaismiņas” no Irlavas vidusskolas, „Aģenti 007” no Bēnes vidusskolas un  „Septiņi susliki” no Kandavas novada Zantes pamatskolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pieņemts uz attīstību vērsts budžets 2018.gadam31.01.2018

Novada ekonomiskā un sociālā situācija, pašvaldības uzdevumi saimnieciskajā gadā.

Kandavas novada pašvaldības 2018.gada budžets izstrādāts, ievērojot likumā „Par pašvaldību budžetiem”, likumā „Par pašvaldībām”, likumā „Par budžetu un finanšu vadību”, likumā „Par valsts budžetu 2018.gadam”, kā arī nodokļu likumos, Ministru kabineta noteikumos un citos normatīvajos aktos noteiktās prasības.  

Budžets izstrādāts Latvijas Republikas naudas vienībā - euro.

   Kandavas novada pašvaldības 2018.gada budžets ir sabalansēts. Tas ir dokuments, kurš atspoguļo pašvaldības politiku skaitliskā izteiksmē. Kandavas novada pašvaldības 2018.gada budžeta ieņēmumu noteikšanas pamatprincipi paredz piesardzīgu vērtējumu par ekonomiskās situācijas attīstību. Kandavas novada pašvaldības budžets sastāv no pamatbudžeta un speciālā budžeta. Speciālo budžetu veido Autoceļa fonda ieņēmumi un dabas resursa nodokļa ieņēmumi (pašvaldības daļa).

 2018.gadā novada infrastruktūra un ekonomiskā attīstība ir plānota, īstenojot Eiropas Savienības finansētos projektus, nosakot budžeta finansējumu mērķmaksājumiem un noteiktu objektu rekonstrukcijai un būvniecībai ar budžeta un aizņēmuma līdzekļiem.

Kandavas novada domes pamatbudžeta galvenās ieņēmumu pozīcijas ir iedzīvotāju ienākuma nodoklis un dotācija no pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonda. Kopsummā šie ieņēmumi 2018.gadā ir plānoti 5 609 389 euro, salīdzinot ar 2017.gadu (5 367 459 euro), palielinājums 241 930 euro.

      Lai sabalansētu budžetu, tiek plānots ņemt aizdevumus Valsts kasē par kopējo summu 1 158 366 euro (2017.gadā – 3 159 726 euro).

printēt Lasīt visu ziņu

Aijas Princes gleznu izstāde "Vējspārnā"

22.01.2018 12:00 - 21.03.2018 kur : Kandavas kultūras nams

Kandavas kultūras nama izstāžu zālē “Vējspārns”  apskatāma gleznotājas Aijas Princes personālizstāde.

Aija Prince dzimusi Tukumā, bet bērnību un skolas gaitas vadījusi Dobelē. Ieguvusi ainavu arhitekta un agronoma specialitāti, kā arī mākslas pedagoģijas maģistra grādu. Desmit gadus aivadījusi mākslas pedagoģijā, bet no 2003.gada strādā kā brīvmāksliniece. 2014 .gadā izveidojusi privātstudijas Dobelē un Jaunpilī, kurās māca glezniecību gan skolēniem, gan pieaugušajiem, un rīko plenērus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Tiekas starpnovadu kultūras darbinieki31.01.2018

Foto: Agita Puķīte
Foto: Agita Puķīte  

26.janvārī Tukuma kultūras namā notika Starpnovadu kultūras darbinieku diena, kurā tāpat kā katru gadu satikās un nozīmīgas darba jubilejas atzīmēja Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures novadu kultūras/tautas namu, muzeju un bibliotēku darbinieki.

Šogad starpnovadu kultūras darbinieku dienā no mūsu novada tika sumināti:

Tūrisma informācijas centra konsultante Anda Štrausa – 15 nostrādāti darba gadi;

Vānes bibliotēkas vadītāja Sandra Kosogova- 40 nostrādāti darba gadi;

 Kandavas novada Gada cilvēks kultūrā – Jānis Tabūns. 

 

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top