faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Informācija iedzīvotājiem10.07.2017

Kandavas novada domes Būvvalde informē, ka Būvvaldes vadītājs no š.g. 24.jūlija līdz 4.augustam atradīsies atvaļinājumā.

Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība informē, ka sakarā ar atvaļinājumu, KKS darba laiks jūlija mēnesī: trešdienās no plkst. 9:00 līdz 12:00. Iedzīvotājus pieņem Kandavas novada domē 104.kabinetā.

 Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt

Kandavas novada sportistu rezultāti VII Latvijas Jaunatnes olimpiādē10.07.2017

7. jūlijā Kandavas novada domes vadība kopā ar Kandavas novada sporta skolas jaunajiem sportistiem un treneriem devās uz VII Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi, kas norisinājās no 7. līdz 9. jūlijam. Kandavas novadu Jaunatnes olimpiādē pārstāvēja 15 dalībnieki.

Šogad Kandavas novads tika pārstāvēts vieglatlētikā un ielu basketbolā. Mūsu sportisti savu veikumu rādīja Ogrē un Cēsīs.

Olimpiādes atklāšana notika Cēsu pils parkā 7. jūlija vakarā. Atklāšanu ievadīja dalībnieku gājiens no Vienības laukuma uz pils parku, pēc tā norisinājās svinīgā ceremonija, ko vadīja TV un radio personība Renārs Zeltiņš. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Domes vadība un deputāti apseko Kandavas Mākslas un mūzikas skolu07.07.2017

Pēc domes deputātu ierosinājuma, Kandavas novada domes vadība un deputāti  7.jūlijā devās vērtēt Kandavas Mākslas un mūzikas skolas pārbūves izpildes gaitu.

Paredzēts, ka projekts tiks pabeigts šī gada oktobra beigās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Iedzīvotāju ievērībai!06.07.2017

Sakarā ar telpu remontdarbiem Kandavas poliklīnikā, praktizējošie ārsti ( izņemot zobārstus) pacientus jūlijā un augustā pieņems no plkst. 8:00 – 13:00.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt

Pašvaldības delegācija dodas vizītē uz Kannus pilsētu Somijā05.07.2017

No š.g. 6.jūlija līdz 10.jūlijam Kannus pilsētā Somijā notiks Eiropas Savienības (ES) mazo pašvaldību hartas gadskārtējais pasākums. 5.jūlijā, lai piedalītos tematiskās konferencēs par ES valstīm aktuāliem un vienojošiem jautājumiem, uz Somiju devās Kandavas pašvaldības delegācija.  Šī gada tikšanās temats- kā ES pilsoņu savstarpējā sadarbība palīdz radīt drošību Eiropā.

Vizītē uz Somiju devās hartas projektu koordinatore Iveta Grunte, domes deputāti -Alfreds Ķieģelis un Dainis Rozenfelds, Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītāja Zigita Kārkliņa, domes nekustamo īpašumu nodaļas vadītāja Sandra Bērziņa un jaunieši- Adrija Kindzule, hartas jauniešu projektu koordinatore, Gvido Bērziņš, titula “ Kandavas novada 2016.gada jaunietis” ieguvējs un Kristaps Ozols, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēns.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Apseko projektā “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2017” iesaistīto ģimeņu dārziņus05.07.2017

5. jūlijā pārstāves no Borisa un Ināras Teterevu fonda, Kandavas novada Iespēju fonda un Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste apsekoja 12 projekta “ Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2017” dalībniekus, lai apskatītu iesētos sējumus un stādījumus dabā.

Kandavas pilsētā un pagastā kopā ar vietējo koordinatori Elīnu Dumpi apsekojām trīs projekta dalībniekus, Matkulē koordinatore Dzidra Jansone iepazīstināja ar divām projektā iesaistītajām ģimenēm no sava pagasta, Vānē kopā ar sociālo darbinieci  Mudīti Ozolu paviesojāmies pie Vānes divām ģimenēm, Zantē arī apciemojām divas ģimenes, bet Zemītē apskatījām trīs projekta dalībnieču ģimenes dārziņus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Raivis Garoza izcīna sudraba medaļu LR čempionātā lodes grūšanā03.07.2017

Vēl vienu medaļu LR čempionātā vieglatlētikā izcīnījuši Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. Šoreiz sudrabs lodes grūšanā mūsu Murjāņu ģimnāzijas audzēknim Raivim Garozam, kurš U-20 vecuma grupā 6kg smago lodi raidīja 15,08m tālu.

LR ziemas čempionātā Raivis bija trešais un iepriecina fakts, ka vasaras čempionātā viņš spēja izcīnīt sudraba medaļu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top