faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Labiekārto skvēru Lielā ielā Kandavā24.10.2017

Tāds izskatīsies skvērs pēc labiekārtošanas
Tāds izskatīsies skvērs pēc labiekārtošanas

Tiek labiekārtots skvērs Kandavā Lielā ielā 23a pretī mozaīkas sienai. Projekta gaitā demontēti esošie gājēju ietves posmi un esošā apstādījuma zona. Saglabājot esošo gājēju celiņu struktūru un virzienus, projektā paredzēts izbūvēt nelielu bruģētu ovālas formas laukumu un apstādījumu dobi. Apstādījumu dobes norobežojošā konstrukcija būs monolīta dzelzsbetona elementi ar koka dēļu sēdekļiem.

Pie projektējamā centrālā laukuma plānots izveidot mākslinieciski veidotu betona solu ar galdiņu. Sola virsma paredzēta ar koka dēļu segumu- sēdekli. Projektējamajā skvēra teritorijā uzrādītas piecas vides objektu izvietojuma vietas. Objekti tiks ievietoti pakāpeniski, laika gaitā. 

printēt Lasīt visu ziņu

Iedvesmojoša tikšanās sievietēm- uzņēmējām Kandavā

19.10.2017 17:30 kur : Kandavas kultūras nams
19.oktobrī Kandavas kultūras namā notika novada sieviešu - uzņēmēju tikšanās ar biedrības Līdere vadītājām
19.oktobrī Kandavas kultūras namā notika novada sieviešu - uzņēmēju tikšanās ar biedrības Līdere vadītājām

19.oktobrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika biedrības “Līdere” organizēta iedvesmojoša tikšanās ar mūsu novada sievietēm- uzņēmējām, lai diskusiju ceļā atklātu atslēgu uz sievietes spēka formulu.

“Līderes Kods” mērķis, apciemojot Latvijas novadus un tiekoties ar vietējām uzņēmējām, ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, dzīves un darba pamatvērtību kodu un aktualizēt šo pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē. Uz tikšanos bija ieradušās Kandavas novada sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Kandavas novads piedalās konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”10.10.2017

Kandavas novada dome piedalās konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, kuru organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Aicinām balsot un novērtēt pašvaldības sniegtos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem mūsu pašvaldībā, vietnē www.vietagimenei.lv .

Lai noteiktu pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šogad pirmo reizi rīko konkursu „Ģimenei draudzīga pašvaldība”.

Pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm vērtē ne tikai konkursa komisija, balstoties uz pašvaldību iesniegto informāciju, bet savu vērtējumu aicināti sniegt ikviens Latvijas iedzīvotājs. Tas tiks ņemts vērā izvēloties konkursa uzvarētājus.

printēt Lasīt visu ziņu

Apstiprināti konkursa “Diženi Kandavas novadā” laureāti18.10.2017

"Vieta, kas jāredz" - Matkules pagasts, Buses pilskalns
"Vieta, kas jāredz" - Matkules pagasts, Buses pilskalns

Kandavas novada domes sēdē 28.septembrī tika apstiprināti konkursa “Diženi Kandavas novadā” rezultāti.

Konkursam kopumā tika pieteikti 24 pretendenti, pārstāvēta Kandavas pilsēta (5 pretendenti) un visi novada pagasti: Kandavas pagasts (1 pretendents), Matkules pagasts (6 pretendenti), Vānes pagasts (4 pretendenti), Zemītes pagasts (2 pretendenti), Cēres pagasts (3 pretendenti), Zantes pagasts (3 pretendenti).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Aicina pieteikties uz apmācībām19.10.2017

Biedrība “Jaunpils RAC “Rats”” informē, ka laika periodā no 2017.gada septembra līdz 2018.gada jūnijam īsteno projektu “Zināšanas uzņēmējdarbības attīstīšanai laukos” Nr. 17-08-AL14-A019.2204- 000001, kas tiek realizēts ELFLA Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. “Darbības īstenošanas saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” 6.rīcības “Atbalsts izglītojošiem pasākumiem” ietvaros.  Šī projekta ietvaros notiek mācības mazajiem uzņēmējiem, kā arī tiem, kuri vēl tikai plāno uzsākt mājražošanu vai citu uzņēmējdarbību.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada amatierteātru Ražas svētki

14.10.2017 16:00 kur : Zantes kultūras nams
( no labās) Anna Jurkova, Daiga Poška, Liesma Upmane. Aizmugurē stāv( no labās) režisore Antra Grundmane, Egija Lāce
( no labās) Anna Jurkova, Daiga Poška, Liesma Upmane. Aizmugurē stāv( no labās) režisore Antra Grundmane, Egija Lāce

14.oktobrī Zantes kultūras namā uz Ražas svētkiem, kas notiek katru rudeni, pulcējās novada amatierteātru kolektīvi.

Amatierteātri darbojas Zantes, Zemītes, Matkules, Vānes un Cēres pagastos. Reizi gadā- uz  Jāņiem- pa izrādei iestudē arī kandavnieki režisora Voldemāra Šoriņa vadībā, bet pastāvīgas amatierteātra trupas Kandavā nav.

Šoreiz ražas svētku tēma bija – “Dzimšanas diena”, jo Zantes amatierteātris svinēja savu pilngadību – 18 gadu jubileju. Kolektīvu svētkos bija ieradies sveikt arī kaimiņu novada kolektīvs- Sēmes/Zentenes amatierteātris.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (59)

Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas izbraukuma sēde Kandavā16.10.2017

13.oktobrī Kandavas novada domes sēžu zālē notika Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas izbraukuma sēde. Sēdi vadīja Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Laimdota Straujuma.

Sēdē piedalījās deputāti Juris Šulcs, Andris Buiķis, Varis Krūmiņš, kā arī Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktora vietnieks Normunds Strūve Normunds Strūve, Latvijas Meža īpašnieku biedrības pārstāve Aiga Grasmane, Dabas aizsardzības pārvaldes departamenta direktore Gita Strode, Latvijas Mežu sertifikācijas padomes priekšsēdētājs Māris Liopa, VARAM Vides konsultatīvās padomes pārstāve Lelde Eņģele, VARAM Dabas aizsardzības departamenta pārstāve Daiga Vilkaste, Latvijas valsts meža apsaimniekošanas plānošanas vadītājs Andris Verners un citas pieaicinātās personas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Aizvadīta orientēšanās spēle „Latvija”13.10.2017

Jau trešo gadu Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā tiek izspēlēta orientēšanās spēle "Latvijā", dabā tiek izveidota Latvijas kartes kontūra, kurā atspoguļotas lielākās Latvijas pilsētas. Šogad spēle tika papildināta ar ezeriem, rezervātiem un kalniem. 

Kopskaitā bija četras distances ar dažādām sarežģītības pakāpēm, garākās distances iziešana prasīja pat 15 minūtes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandava/COMPOR komandas pirmā uzvara izcīnīta

13.10.2017 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Līdzjutēju pārpildītās tribīnēs 13.oktobra vakarā tika aizvadīta Kandava /COMPOR pirmā mājas spēle LBL2 turnīra ietvaros pret Ventspils augstskolas basketbolistiem.

Spēle bija ļoti spraiga pirmās desmit minūtes noslēdzās ar pozitīvu rezultātu mūsu komandas labā +1.

Pārtraukumā mūsējie devās ar nelielu  pārsvaru 29:26. Otrajā puslaikā precizitāte mūsējos bieži pievīla un viņi nonāca iedzinēju lomā.

Spēle bija trillera cienīga - cīņa, atņemtas bumbas, neprecīzi soda metieni, visbeidzot noslēdzošais Savčenko bloks, kas atnesa laimīgo uzvaru 61:59.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Seminārs "Lietišķā etiķete un komunikācija"

27.10.2017 09:00 - 14:00 kur : Kandavas novada dome

27.oktobrī Kandavas novada domes sēžu zālē notiks seminārs "Lietišķā etiķete un komunikācija". Biznesa augstskolas “Turība” Komunikācijas zinātņu katedras pasniedzēja Laila Rupeika.

Semināra pamatuzdevums:
Sniegt zināšanas par profesionālās etiķetes pamatjautājumiem un praktisku uzdevumu rezultātā, trenēt profesionālas etiķetes pamatprincipiem atbilstošu uzvedību. Attīstīt spēju uzstāties auditorijas priekšā un prasmes piedalīties profesionālā (lietišķā) sarunā. Iegūt pamatzināšanas protokola jautājumos. Kopumā - sniegt zināšanas par sabiedrībā vispārpieņemtām normām profesionālajā etiķetē.  

Semināra tēmas: 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada iespēju fonds apliecina apņemšanos turpināt mērķtiecīgu labdarību 12.10.2017

Latvijas kopienu fondu pārstāvji kopā ar Borisu un Ināru Tetereviem. Foto: Ilmārs Znotiņš
Latvijas kopienu fondu pārstāvji kopā ar Borisu un Ināru Tetereviem. Foto: Ilmārs Znotiņš

11. oktobrī Valmieras integrētajā bibliotēkā septiņi Latvijas kopienu fondi ar saviem parakstiem apliecināja apņemšanos ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu turpināt kopienu filantropijas attīstības programmu. Apņemšanos parakstīja arī Kandavas novada iespēju fonds.
Tādējādi kopienu fondi līdz 2022. gadam apņēmušies piesaistīt resursus vismaz pusotra miljona eiro apmērā 500 labdarības projektu īstenošanai 26 pašvaldībās.

Apņemšanos parakstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds un kopienu fondi no Talsiem, Valmieras, Alūksnes un Apes, Kandavas, Limbažiem, Viduslatgales un Ķekavas, pasākumā piedaloties Valmieras domes priekšsēdētājam Jānim Baikam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top