faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noskaidroti konkursa „Kandavas novada Gada jaunietis 2016” uzvarētāji

17.02.2017 17:00 kur : Kandavas kultūras nams
Titula

Titula "Kandavas novada Gada jaunietis 2016" ieguvēji ( no labās) Daniela Dreslere no Vānes, Gvido Bērziņš no Cēres un Rūta Liepa no Kandavas.

17.februārī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika konkursa „Kandavas novada Gada jaunietis 2016” laureātu apbalvošanas ceremonija.

Konkursu organizē Kandavas novada Izglītības pārvalde un jauniešu centrs „Nagla”. Šogad konkurss notika jau piekto reizi.

Uzrunājot klātesošos, žūrijas komisijas priekšēdētāja, Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa uzsvēra, ka darbs žūrijā ir atbildīgs, grūts un interesants. Viņa aicināja pasākuma dalībniekus ar visskaļākajiem aplausiem sveikt konkursa nominantu vecākus, jo viņi to ir pelnījuši. ”Kā savā prezentācijā sacīja viena no konkursantēm, par visu to, ko viņa sasniegusi, vislielākais paldies ir sakāms vecākiem. Tomēr, mīļie jaunieši, vecāki Jūsu vietā nevar aiziet uz skolu, nevar izmācīties, apmeklēt sporta skolu, deju skolu, mūzikas un mākslas skolu, tas jādara jums pašiem. Un tikai no jūsu kopdarba atkarīgs rezultāts, ko esat sasnieguši.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Raivim Garozam otra bronzas medaļa lodes grūšanā14.02.2017

10. un 11. februārī Rīgas sporta manēžā notika Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā junioriem (U-20) un pieaugušo grupā. Sacensībās startēja arī daži mūsu sporta skolas audzēkņi.

 Jau otro bronzas medaļu šomēnes lodes grūšanā junioriem izcīnīja mūsu MSĢ audzēknis Raivis Garoza, raidot 6kg smago lodi 14.97 m tālu. Pirms nedēļas Raivis izcīnīja bronzu ar 15.25 m tālu raidījumu LR ziemas čempionātā junioriem. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" februāra numurs15.02.2017


Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" februāra numurs. Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt

No 15. februāra līdz 3. aprīlim jāiesniedz valsts amatpersonu deklarācijas par 2016. gadu15.02.2017

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka saskaņā ar likumā „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteikto valsts amatpersonām kārtējās valsts amatpersonu deklarācijas par 2016. gadu jāiesniedz VID elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (turpmāk – EDS) no 2017. gada 15. februāra līdz 3. aprīlim ieskaitot.

Ja gadījumā ir nozaudēts VID piešķirtais EDS identifikators un parole, to vairs nav nepieciešams atjaunot, lai iesniegtu valsts amatpersonas deklarāciju vai jebkuru citu dokumentu EDS. Dokumentu iesniegšana arī vairs nav jāapliecina ar VID e-paraksta datni.

printēt Lasīt visu ziņu

INFOGRAFIKA: Valsts atbalsts ģimenēm ar bērniem13.02.2017

Lai sniegtu lielāku valsts atbalstu ģimenēm ar bērniem, pēc ekspertu sadarbības platformas "Demogrāfisko lietu centrs" iniciatīvas šī gada valsts budžetā paredzēti papildus jauni pasākumi vairāk kā 20 miljonu euro apmērā.

Tai skaitā - papildus atbalsts "Pirmā mājokļa programmai", lai ģimenes ar bērniem varētu saņemt valsts galvojumu kredītam pirmā mājokļa iegādei vai būvniecībai, palielināts ģimenes valsts pabalsts ģimenēs ar 4 un vairāk bērniņiem un valsts minimālā atbalsta apmērs apgādnieku zaudējušiem bērniem. Lai palielinātu iespēju katram bērniņam augt ģimeniskā vidē, arī tiem, kuri palikuši bez vecāku aprūpes, no 2017.gada tiek būtiski palielināts pabalsts aizbildnim par bērna uzturēšanu. Savukārt no šī gada 1.jūlija paredzēts piešķirt 25% atlaidi tām daudzbērnu ģimenēm, kas ir "Goda ģimenes kartes" īpašnieki, braukšanai reģionālajā transportā.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai30.01.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Informējam, ka sākot ar š.g. 13.februāri katru darba dienu no plkst. 8:00 - 12:00 Kandavas novada domē 104.kabinetā iedzīvotājus pieņem Lauku attīstības speciāliste Leonārija Gudakovska.

Atgādinām, ka sākot ar š.g. 8.februāri katru trešdienu no plkst. 10:00 – 12:00 Kandavas novada domē 201.kabinetā iedzīvotājus pieņem mežzine Ira Burnevica.

printēt

Kandavas novadu apmeklē Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs 01.02.2017

Zemkopības ministrs J.Dūklavs apmeklē Kandavas novadu

Zemkopības ministrs J.Dūklavs apmeklē Kandavas novadu

9.februārī Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē apmeklēja Kandavas novadu, lai tiktos ar novada pašvaldības pārstāvjiem un zemniekiem un pārrunātu aktuālos jautājumus lauksaimniecībā.

Vizītē piedalījās arī Zemkopības ministrijas valsts sekretāra vietniece Pārsla Rigonda Krieviņa, Lauku atbalsta dienesta (LAD) direktore Anna Vītola-Helviga un Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ģenerāldirektors Māris Balodis ar kolēģi no PVD Rietumpierīgas pārvaldes Sarmīti Eisaku, kuras uzraudzības teritorijā ir arī Kandavas novads.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top