faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tukuma slimnīcā iegādāts jauns datortomogrāfs10.09.2015

Radioloģijas nodaļas kolektīvs

Radioloģijas nodaļas kolektīvs

Kandavas novada iedzīvotājiem turpmāk Tukuma poliklīnikā būs pieejami jauna 16 slāņu datortomogrāfa izmeklējumi. Jaunā datortomogrāfa atklāšana notika 9. septembrī.

“Iepriekšējais datortomogrāfs tika iegādāts 2006.gadā. Tas godam nokalpoja savu laiku, tomēr bija ne tikai fiziski, bet arī morāli novecojis un vairāk nenodrošināja mūsu vajadzības. Faktiski – tādas iekārtas kā mūsu vecais datortomogrāfs vairs nekur netiek izmantotas”,- ierīces atklāšanā sacīja slimnīcas vadītāja Dzintra Rabkeviča.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Brīvprātīgo līdzgaitnieku atlase20.07.2015

Tev ir vēlme atbalstīt bērnus un jauniešus, Tev ir vēlme apgūt jaunas iemaņas, Tu esi radošs, zini, kā saturīgi pavadīt brīvo laiku un esi gatavs dalīties ar savu dzīves pieredzi - šī ir iespēja ir domāta tieši Tev!

Valsts probācijas dienests ir uzsācis jaunu projektu, kura mērķis ir brīvprātīgo līdzgaitniecības prakses attīstīšana darbā ar bērniem un jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kuri ir nonākuši Valsts probācijas dienesta redzeslokā.

printēt Lasīt visu ziņu

Novada domes darbinieki stāda kokus Kandavā07.09.2015

Jau vairākus gadus Kandavas novada pašvaldība iesaistījusies Meža dienu projektos.

Tā arī šogad, 8.septembrī novada domes darbinieki iestādīja purpura vilkābeles un košumkrūmus - krāšņās veigelas Kandavā Jelgavas ielā pie skulptūras „ Atvars”, rādot piemēru, ka labiekārtošanas darbus var darīt pakāpeniski, atbilstoši konkrētā brīža iespējām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Biedrība “Kandavas Partnerība” aicina piedalīties iedzīvotāju sanāksmēs/semināros par attīstības virzieniem un prioritātēm07.09.2015

Iedzīvotāju sanāksmes/semināri tiek rīkoti, lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli par to, ko būtu nepieciešams uzlabot/ieviest Kandavas Partnerības teritorijā nākamajā Latvijas Lauku attīstības programmas posmā 2014.–2020. gadam pasākumā "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)". Kandavas novada teritorijā sanāksmes/semināri notiks šādos laikos:

printēt Lasīt visu ziņu

Speciālā pedagoga nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem01.09.2015

Kandavas novada Sociālais dienests aicina pieteikties pirmsskolas vecuma bērnus (3-7 g.v.) uz speciālā pedagoga nodarbībām.

Pieteikties varat pa tālruni 29422623 vai personīgi Sociālajā dienestā Kandavā Jelgavas ielā 4a,

printēt Lasīt visu ziņu

Gadskārtējā konferencē tiekas novada izglītības darbinieki28.08.2015

Pie Valdeķu kultūras nama novada izglītības darbiniekus ar latviešu tautas dziesmu melodijām sagaida skolotāja Sandra Šteinberga un viņas dziedošās meitenes

Pie Valdeķu kultūras nama novada izglītības darbiniekus ar latviešu tautas dziesmu melodijām sagaida skolotāja Sandra Šteinberga un viņas dziedošās meitenes

Katru gadu augusta beigās notiek Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieku konference.

Šogad novada izglītības darbiniekus konferencē "Ar spēka zīmi plaukstā" 28.augustā sirsnīgi uzņēma Valdeķu kultūras namā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" informē28.08.2015

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, kas novadā rūpējas par ūdenssaimniecību,saņēmuši vairākus zvanus no Kandavas iedzīvotājiem, pie kuriem ieradušies izplatītāji, piedāvājot iegādāties ūdens filtrus un apgalvojot, ka krāna ūdenim ir slikta kvalitāte, tādējādi maldinot iedzīvotājus.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top