Lapas karte
AA+A++
A AAA

BK Kandava kārtējā pārliecinošā uzvara izbraukumā!06.04.2021

img_7333.jpgLieldienu brīvdienās, proti, 03.04.2021., BK Kandava dāmas devās izbraucienā uz Ogri, kur viesos tikās ar BK Ogre spēlētājām. Spēli iesākām visai pārliecinoši - agresīva aizsardzība un ātri pretuzbrukumi ļāva pirmajā ceturtdaļā izvirzīties vadībā ar 27:4. Otrajā ceturtdaļā haoss laukumā, ātra pāreja uz abiem laukuma galiem, bet nespējām sakoncentrēties “savai spēlei”, otrajā ceturtdaļā gūstot tikai 11 punktus. Puslaikā devāmies ar pārliecinošu vadību, taču treneris ar meiteņu spēli nebija apmierināts - mums ir jāspēlē sava spēle! Otrajā puslaikā dāmas arvien vairāk centās to izpildīt, spēlējot pozicionālu spēli, kas rezultējās ar sekmīgiem metieniem, palielinot rezultāta starpību. Spēles izskaņā pārliecinoša uzvara 80:31.

Šajā mačā spēles protokolā “ierakstījās” visas mūsu spēlētājas. Rezultatīvākā T.Zeberiņa, gūstot 19 punktus, L.Jansonei 18, M.Bertānei 9, T.Bernānei 8, Lindai Sarjai 7, Kristiānai 5, pa 4 Annijai Zvirgziņai un Baibai Čeverei un pa 3 punkti Paulai Šenbergai un Laurai Keisterei.
Paldies, meitenes, par kārtējo izcīnīto uzvaru, galvu augšā un ar kaujiniecisku noskaņojumu gatavojamies pēdējai šīs sezonas regulārā apļa spēlei!