Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandava/COMPOR komanda izcīna pārliecinošu uzvaru pret RTU19.01.2018

19. janvāra vakarā, Latvenergo zālē, kandavnieki aizvadīja spēli pret trešo studentu komandu pēc kārtas, šoreiz pretī stājās RTU komanda, kuru pārliecinoši pārspēja ar rezultātu 76:59.  RTU iepriekšējo spēli bija uzvarējuši ar 19 punktu pārsvaru VEF skolu, tāpēc tikai 2 uzvaras turnīra tabulā bija mānīgs skaitlis.

Arī pirmās ceturtdaļas sākums neliecināja, ka šis mačs būs viegla pastaiga - pirmās 3 minūtes kandavnieki nespēja gūt punktus, kamēr pretinieki trīs divpunktniekus bija jau guvuši un 0:6. Čīmas veiklais caurgājiens komandu pamodināja un drīz vien jau mums bija 6 punktu pārsvars - 14:8. Rozentāla zibenīgā pāreja no viena gala līdz otram un precīzais metiens līdz ar pirmās ceturtdaļas beigu signālu, uzstādīja pirmā ceturkšņa rezultātu -16:12. Otro ceturtdaļu ar 6:0 izrāvienu iesāka Kandava/COMPOR komanda un pirmo reizi spēlē sasniedza divciparu skaitļa pārsvaru, tomēr līdz ceturtdaļas vidum RTU komanda atgriezās divu metienu tiesu atstatumā, un principā viss sākās no jauna. Atkal neliels izrāviens kandavniekiem, vienu brīdi +11, bet beigās veiksmīgi nospēlē RTU un puslaikā rezultāts 39:32.

Otro puslaiku kandavnieki atkal iesāka veiksmīgi un līdz pat ceturtdaļas vidum jau +14, bet arī šoreiz pretinieku salauzt nespēja un pirms pēdējās ceturtdaļas 52:43. Pēdējo ceturtdaļu kandavnieki iesāka ar kārtējo izrāvienu un panāk +19, tomēr RTU  kā nelūzt, tā nelūzt, un ar agresīvu spēli ātri pietuvojas līdz 13 punktu starpībai, bet tas arī bija viss... Tuvāk vairs viņus Kandava/COMPOR komanda nelaida un noveda spēli līdz komfortablai uzvarai ar 76:59, otro spēli pēc kārtas neļaujot pretiniekam gūt pat 60 punktus!

Pagaidām studentu komandām kandavnieki zaudējuši nav, tomēr piektdien gaidāms ļoti sarežģīts pretinieks, atkal studenti, bet "uz papīra" visspēcīgākie studenti - Vidzemes augstskola. Piektdien, kandavnieki brauks uz Valmieru, nakšņos Vidzemē un sestdienas rītā spēle pret Gulbeni, kam pirmajā savstarpējā spēlē bezierunu zaudējums.

G. Strāķis 25, Čīma 16, Rudmiezis 14, Šilbergs 6, Rozentāls 5, Kundrats 4, Gotfrīds 4, Savčenko 2; A. Strāķis, Frīdemanis