Drukas datums: 14:42:32 25.04.2024

Kandavas BJSS vieglatlētu starti maijā23.05.2017

ogre2.jpgPagājušajā nedēļā turpinājās LVS sacensību karuselis, kurā ar labiem panākumiem startēja arī Kandavas bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunie vieglatlēti.

16.05. Valmierā startēja mūsu Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Raivis Garoza, kurš izcīnīja sudraba medaļu lodes grūšanā, startēdams Valmieras VK sacensībās U-20 vecuma grupā, raidot 6kg smago lodi 15.58m tālu, kas ir sportista personiskais rekords.

Tajā pašā dienā Ogrē notika vieglatlētikas sacensības jaunākajām grupām, kurās mūsu skolas audzēkņi izcīnīja četras medaļas, jaunākajā U-10 grupā divas zelta medaļas Matīsam Feldmanim, kurš palika nepārspēts tāllēkšanā ar rezultātu 3.65m, un 60m skriešanā ar rezultātu 9.67 sek. Sudraba medaļa arī Ditai Hadaņonokai, kura U-14 vecuma grupā izcīnīja 2.vietu lodes grūšanā ( 2kg) ar rezultātu 10.23m, bronzas medaļu šķēpa mešanā ( 400g.) U-12 vecuma grupā izcīnīja Kristers Rozenbergs ar rezultātu 19.78m.

Vēl šajās sacensībās startēja Austris Vilmanis, Valters Dankers, Henrijs Besikirskis, Everita Bukovska, Kārlis Vilkaušs, Aleksa Saka, Roberts Barkāns, Kaspars Ozolnieks, Anabella Pāža, Ance Diduha. Treneris Andrejs Gross.

19.05. Salaspilī notika vieglatlētikas sacensības " Salaspils Pavasaris 2017" , kurās startēja trīs mūsu labākās U-16 vecuma grupas meitenes, kuras visas arī atveda pa vienai medaļai - Zelts šķēpa mešanā ( 400g) Ievai Annijai Stepiņai ar rezultātu 40.87m, zelts 100m Agnesei Besikirskai ar rezultātu 13.6 sek, sudrabs 100m Loretai Štofertei ar rezultātu 13.8 sek.