• English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Agnese Besikirska izcīna 2.vietu starptautiskās sacensībās vieglatlētikā un uzvaru sprinta dienā25.09.2015

img_0058.jpg 19.septembrī Igaunijas pierobežas pilsētā Valgā notika sporta kluba Maret- Sport organizētās sacensības vieglatlētikā 2002./2003.g.dz.jauniešiem.

Mūsu sporta skolas audzēkne Agnese Besikirska izcīnīja 2.vietu tāllēkšanā, labākajā mēģinājumā aizlecot 4.59 m, Agnese ieguva arī 4.vietu 60m skrējienā ar rezultātu 8.75 , Tāllēkšanā 6.vietu izcīnīja Liene Nagle ar rezultātu 4.21m , bet Loreta Štoferte izcīnīja 11.vietu ar rezultātu 4.00m. Vēl jāatzīmē arī Lienes Nagles veikums 300m skrējienā, kur Liene izcīnīja 5.vietu ar rezultātu 50.41 sek.

23.septembrī Iecavā notika sprinta diena , kur pārliecinošu uzvaru 60m svinēja Agnese Besikirska, sasniedzot jaunu personisko rekordu - 8.36 sek.Agnesei arī sudrabs 200m skrējienā, kur viņas rezultāts 29.41 sek. Bronzas medaļa 60m Loretai Štofertei arī ar jaunu personisko rekordu 8.50 sek,

Vēl gribas uzteikt mūsu puišu kvartetu, kuri 4X60m stafetes skrējienā izcīnīja 2.vietu. Stafetē startēja B.Jansons, J.Grīgs , A.Jekovičs , R.Petrovičs.