Drukas datums: 06:56:16 27.04.2024

Kandavas novada BJSS vieglatlēti noslēdz sacensību sezonu stadionos ar izcīnītām astoņām medaļām 10.10.2016

saldus1.jpg8.oktobrī Saldus stadionā risinājās pēdējās šīs sezonas sacensības vieglatlētikā stadionos U-14 , U-16 vecuma grupām. Sacensībās sekmīgi startēja arī mūsu jaunie vieglatlēti, izcīnot kopumā astoņas dažāda kaluma medaļas. Divas medaļas izcīnīja Agnese Besikirska ( U-16), izcīnot zelta medaļu tāllekšanā ar rezultātu 4.68 m un bronzas medaļu 200m, ar rezultātu 28.54 sek.

Divas medaļas izcīnīja arī Artūrs Jekovičs ( U-14), zelta medaļu lodes grūšanā ( 3kg.)  ar rezultātu 7.99 m un bronzas medaļu 200m ar rezultātu 29.46 sek. Zelta medaļu lodes grūšanā ( 3kg.) U-16 grupā izcīnīja Ieva Annija Stepiņa ar rezultātu 9.87 m. Zelta medaļa arī Undīnei Baltiņai ( U-16) 800m skriešanā ar rezultātu 3:17.29 sek.  Bronzas medaļa lodes grūšanā ( 2kg.) U-14 grupā Ditai Hadaņonokai ar rezultātu 9.33 m.  Bronzas medaļa arī Rihardam Jakubovicam tāllēkšanā ( U-16) ar rezultātu 5.10m.

Vēl sacensībās startēja Loreta Štoferte, Beāte Stivriniece un Katrīna Bričkova. Treneri A.Gross un I.Matīss.