Drukas datums: 12:02:23 29.03.2024

Kandavas novada čempionāts basketbolā, BJSS U19+ - BJSS U16 30.01.2018

2.jpg29. janvārī tika aizvadīta otrā Kandavas novada čempionāta basketbola spēle. Tas bija Kandavas sporta skolas dērbijs, U19 puiši pret U16 puišiem.

Spēli mazliet veiksmīgāk sāka U19, bet U16 puiši ieskrējās un ātri vien spēles rezultātu izlīdzināja. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 42:40, par labu vecākajiem puišiem. Trešā ceturtdaļa bija tikpat interesanta cik pirmais puslaiks, pēc trešās ceturtdaļas rezultāts 57:58 par labu U16. Pēdējā ceturtdaļa iesākās ar U19 komandas izrāvienu un pēc kura tā arī jaunākie puiši nespēja atgūties. Spēle noslēdzās ar rezultātu 87:78 par labu U19 komandai.

Rezultatīvākie spēlētāji Kristers Goldmanis un Kristers Šnikvalds.

Nākamā čempionāta spēle 31. janvārī plkst. 17:00 KLT sporta zālē kurā tiksies KLT ar BJSS U19+ komandu.