Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sports/sporta_skolas_vieglatletu_starti_iecava_un_tukuma
Drukas datums: 13:26:29 31.05.2020

Sporta skolas vieglatlētu starti Iecavā un Tukumā 08.05.2019

Sekmīgus startus turpina aizvadīt Kandavas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti, kas pagājušās nedēļas nogalē startēja  Iecavas un Tukuma stadionos. 

Iecavā 3.maijā notika sezonas atklāšanas sacensības U-18, U-20 grupām. Piedalījās četri mūsu skolas audzēkņi - Dita Hadaņonoka, Agnese Besikirska, Beāte Stivriniece un Nauris Smirnovs. Startējot ziemīgos laika apstākļos, izdevās izcīnīt divas bronzas medaļas. To paveica Beāte Stivriniece tāllākšanā U-20 grupā ar rezultātu 4.67metri un Nauris Smirnovs lodes grūšanā U-18 grupā ar rezultātu 11.65metri. Piektā 100m sprintā U-18 grupā Agnese Besikirska ar rezultātu 13.83 sekundes. Diemžēl nepaveicās Ditai, kuras starta laikā sāka snigt un  krist krusa, tādēļ sektors īslaicīgi pārvērtās par slidotavu, un izpildīt mēģinājumus šādos laika apstākļos ir ne tikai grūti, bet arī bīstami. 

Nākošajā dienā, 4.maijā mūsu skolas jaunākie vieglatlēti startēja sacensībās Tukumā, kur notika Tukuma VK sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā. Arī šajās sacensībās nācās cīnīties ne tikai ar pretiniekiem, bet ar ļoti nepatīkamiem laika apstākļiem. Tas netraucēja izcīnīt sešas medaļas. Tā U-12 zēnu grupā zelts Matīsam Feldmanim 60m ar rezultātu 9.21 s, un sudrabs tāllēkšanā ar rezultātu 3.86 metri.  Vēl zelta medaļa U-12 grupā arī Robertam Ķēvicam bumbiņas mešanā ar rezultātu 31.80 metri. U-10 grupā zelta medaļa bumbiņas mešanā Ingusam Rožinskim ar rezultātu 30.20metri, sudrabs Gustavam Drīksnam ar rezultātu 25.22metri.  Bronza tāllēkšanā U-10 grupā Rolandam Podiņam ar rezultātu 3.13 metri. Vēl Tukumā startēja Ivars Mihailovs, Eduards Petriņš, Ilvars Rožinskis, Raens Kokins, Jēkabs Ābele, Marta Erenfrīde, Rūdolfs Putniņš, Alise Strautiņa, Inese Grīnberga. Audzēkņu treneri A.Gross, E.Grundmane, A.Rožinskis un I.Matīss.