Drukas datums: 23:09:28 25.04.2024

Vieglatlēti izcīna medaļas Talsu novada Sporta skolas atklātajās sacensībās23.01.2017

dsc_0334.jpg20.janvārī Talsu sporta halles vieglatlētikas manēžā notika Talsu novada SS atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecuma grupai, kurā Kandavas novada BJSS vieglatlēti izcīnīja četras medaļas.

Ieva Annija Stepiņa izcīnīja uzvaru lodes grūšanā ar rezultātu 10.88 m un bronzas medaļu 60m/b ar rezultātu 10.79 sek., zelta medaļa arī Agnesei Besikirskai 60m ar rezultātu 8.25 sek., bronza Mārtiņam Labrencim 60m/b ar jaunu personisko rekordu 9.88 sek.

Jāatzīmē arī Loreta Štoferte, kura 60m palika 4.vietā ar rezultātu 8.56 sek., un tāllēkšanā sasniedza jaunu personisko rekordu 4.33 m.

Daži audzēkņi startēja ārpus konkurences, lai labāk sagatavotos LR ziemas čempionātam vieglatlētikā. No šiem jāuzteic Tomass Zauers, kurš 60m veica ar jaunu personisko rekordu 7.43 sek. un Valērija Kuzmicka, kura tāllēkšanā arī sasniedza personisko rekordu 4.60 m, un pirmo reizi lecot trīssoli, aizleca 9.29m.

Vēl sacensībās startēja Dita Hadaņonoka, Artūrs Jekovičs, Miks Muska, Kristaps Krūkliņš. Treneri A.Gross un I.Matīss.