• English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ziemas sacensību sezonas noslēgumā novada jaunākie vieglatlēti izcīna 8 medaļas 28.03.2017

talsi-4.jpg24.martā Talsu sporta halles vieglatlētikas manēžā notika Talsu sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā, pēdējās ziemas sezonas sacensības pašiem mazākajiem sportistiem - U-10 un U-12 vecuma grupās.

Sacensībās piedalījās arī  Kandavas novada BJSS audzēkņi, kas izcīnīja astoņas dažāda kaluma medaļas ( divas zelta, divas sudraba, četras bronzas).

Zelta medaļu U-12 vecuma grupā izcīnīja Bruno Petrovičs 1kg pildbumbas mešanā ar rezultātu 11.66metri un Aleksa Saka augstlēkšanā ar rezultātu 1.10m.

Sudraba medaļu pildbumbas mešanā U-12 grupā izcīnīja Amanda Vīndedze ar rezultātu 10.60m, sudraba medaļa arī Patrīcijai Petrovičai U-10 grupā tāllēkšanā ar rezultātu 2.92m.

Bronzas medaļas izcīnīja -  Marta Nagle U-12 grupā augstlēkšanā ar rezultātu 1.05m, Roberts Barkāns U-12 grupā augstlēkšanā ar rezultātu 1.20m un 60m skriešanā ar rezultātu 9.2 sek, Matīss Feldmanis U-10 grupā 60m skriešanā ar rezultātu 9.94 sek.

Vēl sporta skolas komandā startēja Roberts Ķēvics, Sindija Vaitovska, Anabella Pāža, Kārlis Asaris, Kārlis Vilkaušs, Markuss Dižbite, Linda Leimane, Kristers Rozenbergs.