faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Latvijas čempionu kausa ieguvēji - BK Viss.lv Kandava24.08.2015

Latvijas čempionu kausa ieguvēji - BK Viss.lv Kandava!
MVP - Guntars Strāķis

Iesākot jaunu tradīciju Latvijas amatieru basketbolā, šogad pirmo reizi tika rīkots Čempionu kauss. Sadarbojoties ar dažādām amatieru līgām no visas Latvijas, tika izveidots turnīrs, kurā šogad par Latvijas spēcīgākās amatieru basketbola komandas titulu sacentās 8 komandas no 7 Latvijas pilsētām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas novada vieglatlēti piedalās sacensībās Brno15.09.2015

No 6.-11.septembrim Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas septiņas vieglatlētes piedalījās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās Čehijas pilsētā Brno. Šī bija jau ceturtā reize, kad piedalījāmies šajā lielajā sporta forumā. Bija pārstāvētas 13 Eiropas valstis ar vairāk nekā 3000 sportistiem četrās vecuma grupās.

Šogad medaļas izcīnīt neizdevās, bet dažām meitenēm starts bija ļoti veiksmīgs. Visaugstāko - 5.vietu tāllēkšanā 2002.g dz..meiteņu grupā izcīnīja Agnese Besikirska ar ļoti labu personisko rekordu 4.65 m. Arī 60m skriešanā Agnese uzrādīja jaunu personisko rekordu 8.53 sek., izcīnot 9.vietu( uzvara B finālā). Jāatzīmē, ka gan tāllēkšanā, gan sprintā šajā vecuma grupā piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieces. Salīdzinoši uzvarētājas rezultāts tāllēkšanā bija 4.80 bet sprintā 8.06 sek.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Eiropas sporta nedēļa 201509.09.2015

Eiropas sporta nedēļas ietvaros, biedrība Sporta klubs " Kandava" Kandavas novadā organizē dažādas sporta aktivitātes.

11.09. no plkst. 11:30- 19:30 Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā notiks orientēšanās spēle " Latvija"

12.09.plkst. 11:00 Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadiona spēka pilsētiņā notiks " Spēka diena"

Laipni gaidām visus aktīvos sportot gribētājus!

printēt

„Zelta rokas” kausa izcīņa basketbolā03.09.2015

Tāpat kā katru gadu arī šogad notiks „ Zelta rokas” kausa izcīņa basketbolā.

2015.gada kausa izcīņā piedalās – A.Eglīša kausa ieguvēji (Ķekavas novads), „Valauto” (Jelgava), „Ģeodēzists” (Liepājas čempioni),Z/K „Grifs” (Ventspils čempioni), „Kandava 86” (A.Pūces kausa ieguvēji), Lapmežciems (Engures novada čempioni), „Universālie sportisti” (Kandavas novada čempioni).

printēt Lasīt visu ziņu

Pludmales volejbola sezona noslēgusies27.08.2015

22.augustā Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadionā noslēdzās pludmales volejbola šīgada sezona, kad tika noskaidrotas visas sezonas labākās pludmales volejbola komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Aizvadīta Latvijas Jaunatnes Olimpiāde

03.07.2015 - 05.07.2015

No 3. līdz 5. jūlijam Valmierā un Cēsīs norisinājās Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde, kurā piedalījās arī sportisti no Kandavas novada. Kopumā Olimpiādē piedalījās 2637 sportisti no 83 pašvaldībām.

Lai arī medaļas šoreiz gājušas secen, tomēr mūsu sportisti uzrādījuši savām spējām atbilstoši labus rezultātus. Šogad lielākās cerības tika liktas uz Raivi Garozu, kuram prognozēja iekļūšanu pirmajā trijniekā lodes grūšanā, tomēr šīs sacensības mūsu sportistam neatnesa cerēto medaļu. Raivis Garoza ieguva 5.vietu lodes grūšanā (12.85m).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Latvijas amatieru basketbola līgu čempionu turnīrs

22.08.2015 11:45

Turnīra mērķis noskaidrot labāko Latvijas amatieru līgu komandu. Attīstīt un popularizēt sportu un aktīvu dzīvesveidu neprofersionālu sportistu vidū. Turpināt jau iesākto darbu un iesaistīt jaunos basketbola cienītājus.

Līgu čempionvienības, kuras ir uzaicinātas startēt:

(Triobet Basketbola līga, Rietumu Līga, Latvijas alternatīvā basketbola līga, Mārupes novada basketbola līga, Jelgavas čempionāts, Alūksnes čempionāts, Limbažu čempionāts, Liepājas čempionāts.)

Izspēles sistēma:

Komandas izspēlējot reģionālos un pilsētu turnīrus ir kvalificējušās fināla posmam. Fināla posmā, katrai komandai ir garantētas 3 spēles. Komandas tiek salozētas pēc play off principa. Izspēlējot ¼ finālu, ½. Finālu, 5-8. vietu un spēles par vietām (1. Vietu, 3. Vietu, 5. Vietu un 7. Vietu).

Dalības noteikumi:

Katru līgu pārstāv labākā komanda kura ir ieguvusi tiesības startēt finālposmā vai arī nākamā komanda kura ieņēmusi vietu aiz čempionvienības. Katrs spēlētājs drīkst pārstāvēt tikai 1 komandu. LBL 1, LBL 2 spēlētāji drīkst pārstāvēt līgu, tikai ja to atļauj attiecīgās līgas nolikums. Komandas sastāvā nedrīkst būt vairāk par 2 spēlētājiem kuri nav komandu pārstāvējuši līgas čempionātā (šajā skaitā nedrīkst būt neviens LBL-1 spēlētājs). Spēles tiek organizētas pēc starptautiskās basketbola federācija (FIBA) noteikumiem. Spēles tiesā LBS licencēti un nodibinājuma Entuziastu fonds nozīmētie tiesneši.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top