faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Vieglatlēti uzsāk startus Latvijas ziemas čempionātos 10.01.2017

Jaunais gads Kandavas novada BJSS vieglatlētiem sācies ar ziemas sezonas galvenajiem startiem, proti, Latvijas čempionātiem telpās. 

Kā pirmās uz starta Latvijas čempionātā daudzcīņā, devās U-16 grupas meitenes- Ieva Annija Stepiņa un Agnese Besikirska. Kaut gan meitenes nav tipiskas daudzcīņnieces, tomēr pārbaudīt savas spējas daudzcīņā ir goda lieta katram vieglatlētam un tas kalpo kā sagatavošanās posms galvenajam startam - LR čempionātam telpās individuālajām disciplīnām. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Basketbola spēle Barsy Atyrau pret Bk Talsi

02.04.2017 18:00 kur : Kandavas sporta halle

Barsy Atyrau pret BK Talsi , rezultāts 73 : 82


BK Talsi spēlētājam - Dāvim Tālbergam - nolikuma punkts 8.6. Par kautiņa izraisīšanu vai iesaistīšanos tajā, par ko ir jāatstāj sporta zāle spēles laikā, jebkuram spēles dalībniekam vai spēles laikā jebkuram citam dalībniekam - sods EUR 50.

BC Barsy Atyrau komandai spēles sods - nolikuma punkts 8.4. Par OTRO un katru nākošo tehnisko piezīmi vienas komandas spēlētājiem, trenerim vai komandai vienas spēles laikā - sods EUR 15.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top