faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Pludmales volejbola sezona noslēgusies27.08.2015

22.augustā Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadionā noslēdzās pludmales volejbola šīgada sezona, kad tika noskaidrotas visas sezonas labākās pludmales volejbola komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Aizvadīta Latvijas Jaunatnes Olimpiāde

03.07.2015 - 05.07.2015

No 3. līdz 5. jūlijam Valmierā un Cēsīs norisinājās Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde, kurā piedalījās arī sportisti no Kandavas novada. Kopumā Olimpiādē piedalījās 2637 sportisti no 83 pašvaldībām.

Lai arī medaļas šoreiz gājušas secen, tomēr mūsu sportisti uzrādījuši savām spējām atbilstoši labus rezultātus. Šogad lielākās cerības tika liktas uz Raivi Garozu, kuram prognozēja iekļūšanu pirmajā trijniekā lodes grūšanā, tomēr šīs sacensības mūsu sportistam neatnesa cerēto medaļu. Raivis Garoza ieguva 5.vietu lodes grūšanā (12.85m).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Latvijas amatieru basketbola līgu čempionu turnīrs

22.08.2015 11:45

Turnīra mērķis noskaidrot labāko Latvijas amatieru līgu komandu. Attīstīt un popularizēt sportu un aktīvu dzīvesveidu neprofersionālu sportistu vidū. Turpināt jau iesākto darbu un iesaistīt jaunos basketbola cienītājus.

Līgu čempionvienības, kuras ir uzaicinātas startēt:

(Triobet Basketbola līga, Rietumu Līga, Latvijas alternatīvā basketbola līga, Mārupes novada basketbola līga, Jelgavas čempionāts, Alūksnes čempionāts, Limbažu čempionāts, Liepājas čempionāts.)

Izspēles sistēma:

Komandas izspēlējot reģionālos un pilsētu turnīrus ir kvalificējušās fināla posmam. Fināla posmā, katrai komandai ir garantētas 3 spēles. Komandas tiek salozētas pēc play off principa. Izspēlējot ¼ finālu, ½. Finālu, 5-8. vietu un spēles par vietām (1. Vietu, 3. Vietu, 5. Vietu un 7. Vietu).

Dalības noteikumi:

Katru līgu pārstāv labākā komanda kura ir ieguvusi tiesības startēt finālposmā vai arī nākamā komanda kura ieņēmusi vietu aiz čempionvienības. Katrs spēlētājs drīkst pārstāvēt tikai 1 komandu. LBL 1, LBL 2 spēlētāji drīkst pārstāvēt līgu, tikai ja to atļauj attiecīgās līgas nolikums. Komandas sastāvā nedrīkst būt vairāk par 2 spēlētājiem kuri nav komandu pārstāvējuši līgas čempionātā (šajā skaitā nedrīkst būt neviens LBL-1 spēlētājs). Spēles tiek organizētas pēc starptautiskās basketbola federācija (FIBA) noteikumiem. Spēles tiesā LBS licencēti un nodibinājuma Entuziastu fonds nozīmētie tiesneši.

printēt Lasīt visu ziņu

Kristapam Zūdiņam atzīstami panākumi Latvijas čempionātā12.08.2015

Mūsu novadnieks, bijušais Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis, Kristaps Zūdiņš 8.augustā piedalījās Latvijas čempionātā vieglatlētikā, kas notika Ventspilī.

Kristaps Zūdiņš startēja pieaugušo konkurencē un ieguva individuālajā vērtējumā 3.vietu 100m skrējienā ar rezultātu 10.93 sek.Kristaps startēja arī 4x100metru stafetē, kur tika izcīnīta pirmā vieta un zelta medaļa.

Jūlijā Kristaps Zūdiņš piedalījās arī Eiropas U-23 čempionātā Tallinā.

printēt Lasīt visu ziņu

Elzai Gulbei piektā vieta U-23 pasaules čempionātā akadēmiskajā airēšanā27.07.2015

Elza Gulbe 2012. gada Pasaules U-23 čempionātā Traķos.Foto no https://lv.wikipedia.org/wiki/Elza_Gulbe

Elza Gulbe 2012. gada Pasaules U-23 čempionātā Traķos.

Foto no https://lv.wikipedia.org/wiki/Elza_Gulbe

Svētdien 26.jūlijā Bulgārijas pilsētā Plovdivā norisinājās pasaules čempionāts akadēmiskajā airēšanā sportistiem, kuri nav vecāki par 23 gadiem. Tajā mūsu novadniece Elza Gulbe ieguva piekto vietu, liecina organizatoru sniegtā informācija.

A finālā Gulbe 2000 metrus veica septiņās minūtēs un 54,310 sekundēs. Uzvarēja lietuviete Ieva Adomavičūte, kura finišēja gandrīz 14 sekundes ātrāk. Nākamajās vietās ierindojās Lovisa Klaesone (Zviedrija), Paskāla Volkere (Šveice) un Jūlija Leidinga (Vācija), bet sestā palika Valentīna Plejiča (Horvātija).

printēt Lasīt visu ziņu

Sandija Balande-Balode izcīna zelta medaļu LR čempionā vieglatlētikā juniorēm02.07.2015

Vēl vienu medaļu LR čempionātā vieglatlētikā izcīnīja Kandavas novada BJSS/MSĢ audzēkne Sandija Balande-Balode, startēdama junioru grupā 28.06. Jēkabpilī, uzvarot diska mešanā ar rezultātu 44.36 m. Kaut gan Sandijai neizdevās izpildīt normatīvu startam Eiropas U-23 čempionātā ( 46m.), viņa ir iekļauta LR izlases komandā un startēs Eiropas U-23 čempionātā Tallinā. Šī bija jau trešā medaļa LR čempionātos, ko izcīnījuši BJSS vieglatlēti.

Savukārt, Krista Dankere izcīnījusi 4.vietu trīssoļlekšanā U-16 vecuma grupā (U-16 un juniori sacentās vienlaicīgi 27.,28.06. Jēkabpilī), sasniedzot jaunu personisko rekordu 10.78. Vēl sacensībās junioru grupā startēja Arvis Štoferts, Edgars Selezens, Dāvis Bērsons, Elvis Freimanis, Rūdolfs Kunkulbergs. U-16 grupā - Dana Grauzermane, Valērija Kuzmicka, Estere Vītola, Elīza Fārenhorste, Līva Besikirska. Treneri A.Gross un I.Matīss.

Novēlēsim labus rezultātus mūsu vieglatlētiem, kuri startēs Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, ar ko arī galvenās vasaras sezonas sacensības būs beigušās.

printēt

Kandavas novada 13. atklātā olimpiskā diena pirmskolas vecuma bērniem 2015

11.06.2015 10:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

11. jūnijā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā noritēja Kandavas novada 13. atklātā olimpiskā diena pirmskolas vecuma bērniem. Olimpiskā diena pulcēja kopā vairāk kā 150 bērnus, kuri ieradās kopā ar savām audzinātājām un vecākiem. Bērni bija sabraukuši ne tikai no Kandavas pilsētas un novada, bet arī no Pūres un Rīgas.

Pasākums tika atklāts ar karoga pacelšanu mastā, zvēresta nodošanu un lāpas aizdegšanu. Šogad karogu mastā uzvilka Mārtiņš Labrencis, savukārt, lāpu ienesa un aizdedzināja Kārlis Šenbergs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top