Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/svarigi/konference_par_gados_vecaku_cilveku_nodarbinatibu
Drukas datums: 03:58:55 18.01.2018

Konference par gados vecāku cilvēku nodarbinātību10.11.2017

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) rīko plašu konferenci, kurā eksperti, uzņēmēji un valsts iestāžu pārstāvji diskutēs par aktuālākajiem Latvijas darba tirgus izaicinājumiem – kā nodrošināt darbavietas, atbalstošu attieksmi un karjeras iespējas darbiniekiem virs 50 gadu vecuma.

Konference “Pieredze, zināšanas un veselība ilgākam darba mūžam” notiks VEF kvartāla kamerzālē, Rīgā, Ieriķu ielā 5a, 28. novembrī no pulksten 10 līdz 16. Piedalīties aicināti valsts institūciju, pašvaldību, uzņēmēju, nevalstisko organizāciju, sociālo partneru un mediju pārstāvji. 

Konferenci atklās labklājības ministrs Jānis Reirs, NVA direktore Evita Simsone, LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone un LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns, bet ekspertu vidū ir tādi pazīstami speciālisti kā sociālantropologs Roberts Ķīlis, LDDK sociālo lietu eksperts Pēteris Leiškalns, socioloģe, pētījumu aģentūras “Kantar TNS” klientu atbalsta vadītāja Alise Lāce, pazīstamu uzņēmumu pārstāvji, sociālo tīklu un mūsdienu tehnoloģiju eksperti un citi. Konferences kopējā tematika sadalīta trīs nozīmīgās daļās – diskusijas “Nākotnes darba tirgus izaicinājumi” un “Gados vecākie nodarbinātie – ar ko rēķināties darba devējiem?”, kā arī labās prakses piemēru apkopojumā darba vides, veselības un mūžizglītības sadaļās, kur par to, kā veicināt gados vecāko nodarbināto problemātiku, stāstīs uzņēmēji un NVA sociālo partneru pārstāvji. Protams, tiks sniegta arī informācija par NVA īstenoto ESF projektu “Atbalsts ilgākam darba mūžam”.

Lūgums pieteikties dalībai konferencē līdz 22. novembrim, aizpildot anketu šeit, kā arī NVA, LDDK un LBAS mājaslapās.

Konference tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda projekta „Atbalsts ilgākam darba mūžam” Nr.7.3.2.0/16/1/001 ietvaros.