kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSestdiena 11.07.2020
Svens, Leonora

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Toms Kazimirisaņecs

Toms Kazimirisaņecs iepriecina ar savu apdāvinātību, viņš pašmācības ceļā apguvis mūziku, sasniedzot šajā jomā atzīstamus panākumus gan novadā, gan valsts mērogā. Toma vadītais Kandavas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis” CANTABILE” šogad izcīnīja augsto 4.vietu Latvijas vokālo ansambļu skatē. Toms šogad bija koncertmeistars arī Ziemeļvalstu Dziesmu svētkos Helsinkos, virtuozi uz klavierēm pavadot daudzbalsīgo kopkori noslēguma koncertā. Vairākus gadus Toms darbojas jauktajā korī gan dziedot, gan spēlējot pavadījumu un mācot vīriem „ balsis”  mēģinājumos. Tomu pelnīti slavē gan vokālā ansambļa un jauktā kora” Kandava” dziedātāji, gan pagasta iedzīvotāji un tuvākie kaimiņi. Toms par sevi vēl liks runāt valsts mērogā, par to esam pārliecināti.

Piešķirts apbalvojums "Kandavas novada Gada lepnums", Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studentam Tomam Kazimirisaņecam par sasniegumiem valsts mērogā, vadot Kandavas kultūras nama sieviešu vokālo ansambli „Cantabile”.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top