faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada tradīcijas

 • Kandavas pilsētas un novada svētki
  Pirmie Kandavas pilsētas svētki tika svinēti 1981. gada 18. jūlijā. Tajos piedalījās vairāki Kurzemes pašdarbības kolektīvi, bet noslēguma koncerta dalībnieku un klausītāju skaits bija mērāms tūkstošos. Šajā gadā iedibinātā tradīcija - vērienīgi atzīmēt Kandavas gadadienu– ir saglabājusies. Pēdējos gados Kandava savus svētkus svin maija pēdējā nedēļā.
 • Sakoptākā sēta novadā
  Konkurss tiek organizēts jau kopš 1996. gada. Tā mērķis sekmēt novada teritorijas sakopšanu, iedzīvotāju un uzņēmēju atbildību par savu teritoriju sakārtošanu, veicināt sakoptāko sētu pieredzes pārņemšanu un celt novada iedzīvotāju pašapziņu un lepnumu par savu sētu, pagastu, pilsētu un novadu.
  Pieteikumus konkursam var iesniegt māju īpašnieki, pagastu atbildīgās sekretāres, konsultatīvās komisijas un to locekļi.
  Parasti konkursā tiek izvirzītas nominācijas:
  - viens sakoptākais uzņēmums katrā pagastā;
  - viena daudzdzīvokļu māja un trīs individuālās mājas katrā pagastā;
  - viens uzņēmums, viena daudzdzīvokļu māja, trīs individuālās mājas pilsētā.
 • Svētki mūsu mīluļiem

 • Lieldienu lustes Kandavas novadā

 • Jāņu ielīgošana Kandavas novadā

 • Ielu svētki Kandavā
  2010. gada septemrbī tika rīkoti pirmo reizi. Sākām ar Saules ielas svētkiem, jo šajā ielā dzīvo interesanti cilvēki. 2011. gadā- Skolas ielā, 2012. g. svētki izplika, bet 2013.g. tradīcija turpinājās Dārza ielā, 2014. g.- Talsu ielā un 2015.g.- Vecpilsētas laukums jeb vecais Tirgus laukums.
  Svētki ļauj iepazīt savus pilsētas iedzīvotājus. Katras mājas iedzīvotājie sniedza nelielas prezentācijas par saviem vaļaspriekiem, bija sagatavojuši cienastos pašaudzētus labumus. Bija interesantas atrakcijas, spēles, dziesmas, modes skate, pārģērbšanās un fotogrāfēšanās improvizētā fotosalonā u.c.

 • Kafijas un tējas svētki

 • Miķeļdiena Kandavā

 • Ziemassvētki Kandavā
  Pasākums "Ziemassvētki Kandavā" pirmo reizi notika 2001. gada 26. decembrī. Pašlaik tie ir kļuvuši par jaukiem svētkiem, kas kopā aicina gan kandavniekus, gan pilsētas viesus uz Ziemassvētku tirdziņu Vecpilsētas laukumā, vilinošām loterijām, radošajām darbnīcām un pazīstamu mākslinieku koncertiem.
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top