faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Bruņinieku pilskalns jeb Livonijas ordeņa pilsdrupas

Lielā iela 10, Kandava, Kandavas novads, Latvija
57.035473 22.778526

Šajā nedēļas nogalē Kandavas novads svinēs svētkus

24.05.2019 - 26.05.2019

ŠOGAD KANDAVAS NOVADA SVĒTKI PULCĒS NOVADNIEKUS

Strauji tuvojas laiks, kad pašā pavasara plaukumā Kandavas ielās atkal pulcēsies ļaudis no malu malām, lai kopā priecātos un svinētu Kandavas novada svētkus. Šogad Kandavas novada svētki norisināsies no 24. līdz 26.maijam un svētku tēma būs “Novadnieku dienas”.

Svētki, kā ierasts, tiks atklāti piektdienas pēcpusdienā Kandavas novada muzejā, kur 24.maijā plkst.16:00 paredzēta tikšanās ar Kandavas novada pagastu un pilsētas vadītājiem kopš 1991. gada. Vakara turpinājumā plks. 20:00 svētkus ieskandinās iedzīvotāju iemīļotais koncerts Bruņinieku pilskalnā. Šoreiz klātesošos priecēs Aija Vītoliņa un grupa Tango Sin Quinto”. No plkst. 22:00 Tirgus laukumā būs apskatāmi retro stila un ķūnētie auto, brīvdabas kino "Klases salidojums", lāzeršovs, bārmeņšovs “Cuba cafe” un diskotēka.

Sestdien svētki sāksies jau plkst. 6:00 ar makšķerēšanas sacensībām pie Abavas tilta. Svētki turpināsies no plkst. 10:00 līdz 15:00 Kandavas Tūrisma informācijas centra rīkotās orientēšanās sacensības (starts Ūdens ielā 2), bet no plkst. 12:00- amatnieku tirgošanās Ūdens ielā, novada uzņēmēju piedāvājums Promenādē un smagās tehnikas parāde Tirgus laukumā. 13:00 - 14:00 zirga apkalšanas paraugdemonstrējumi Promenādē, kā arī ar koncertiem uzstāsies viesi no Lietuvas- ansamblis "Padkava", novadniece Paula Saija un grupa “Pirmais kurss”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40) galerija (15)

Artas Jēkabsones kvinteta koncerts "Light"

17.08.2018 19:00

17.augustā Kandavas Bruņinieku pilskalnā ļoti emocionālā un gaišā noskaņā izskanēja Artas Jēkabsones kvinteta koncerts, kas bija Artas veltījums – dāvinājums savai dzimtajai pilsētai- Kandavai un tās ļaudīm.

Kā pēc koncerta, daloties emocijās, sacīja Arta “Katrs no koncertiem ir bijis kaut kas īpašs un vienreizējs, sapnis ir izsapņots, vasaras tūre noslēgusies ar koncertu Rīgā bārā “Trompete”.  Skumjas ar prieku mijas kopā, bet jāteic, ka viss skaistais jau nav mūžīgs. Prieks par to, ka šis sapnis bija un piepildījās.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Bruņinieku pilskalns jeb Livonijas ordeņa pilsdrupas
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top