Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/vakances/kandavas_novada_socialais_dienests_aicina_darba_socialo_darbinieku_uz_nenoteiktu_laiku
Drukas datums: 17:57:41 13.11.2018

Kandavas novada sociālais dienests aicina darbā sociālo darbinieku (uz nenoteiktu laiku)30.10.2018

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • pirmā  (sociālās palīdzības organizators) līmeņa vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā vai 3., 4. kursa students, kurš iegūs sociālā darbinieka kvalifikāciju;
  • darba pieredze sociālajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, informāciju sistēmām un programmām; u.c. biroja tehniku (skeneris, kopētājs, fakss);
  • prasme plānot, vadīt un organizēt darbu, spēja skaidri argumentēti paust savu viedokli;
  • augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • „B” kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • latviešu un krievu valodas zināšanas.

Galvenie amata pienākumi:

  • novērtēt personas (ģimenes) sociālo un materiālo situāciju un noteikt nepieciešamās sociālās palīdzības veidu, apjomu, saņemšanas ilgumu un līdzdarbības pienākumus;
  • piešķirt sociālās palīdzības pabalstus atbilstoši normatīvajiem aktiem;
  • pieņemt lēmumus, savas kompetences ietvaros, un atbildēt par to tiesiskumu;
  • apsekot klientu dzīvesvietā;
  • strādāt ar vienoto sociālās palīdzības administrēšanas elektronisko sistēmu SOPA.

Piedāvājam:

  • darbu dinamiskā organizācijā un profesionālā kolektīvā;
  • kvalifikācijai atbilstošu konkurētspējīgu atalgojumu 700 eiro mēnesī, pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas.

Kontaktinformācija: Kandavas novada domes pašvaldības aģentūra „Kandavas novada sociālais dienests” direktors I.Leitarts, mob.t. 29171921.

E-pasts:  socdienests@kandava.lv

Līdz 30.novembrim sūti savu CV, motivētu pieteikumu, izglītību apliecinošu dokumentu, sertifikātu kopijas, atsauksmes vai ieteikuma vēstules no iepriekšējās vai esošās darbavietas vai arī CV norādīt personas, kuras var sniegt rekomendācijas uz norādīto e-pastu un mēs ļoti priecāsimies Tevi uzaicināt uz tikšanos. Sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas pretendentiem.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, Kandavas novada domes pašvaldības aģentūra „Kandavas novada sociālais dienests” informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī amata konkursa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Kandavas novada domes pašvaldības aģentūra „Kandavas novada sociālais dienests”, kontaktinformācija Jelgavas iela 4A, Kandava, Kandavas novads, LV-3120.