faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Talsu novada Sociālais dienests izsludina vakances20.09.2018

Talsu novada Sociālais dienests (reģistrācijas Nr.90009113532) izsludina konkursu uz sociālās palīdzības organizatora amatu (profesijas kods 3412 03)

 jurista amatu (profesijas kods 2611 01) ar nepilnu darba laiku; 

psihologa amatu (profesijas kods 2634 01).

Konkursā var piedalīties un par tā uzvarētāju var kļūt jebkurš pilngadīgs Latvijas Republikas pilsonis, kurš iesniedzis pieteikumu kopā ar visiem nepieciešamajiem pretendentu atlases dokumentiem.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Dzīves apraksts (CV) un motivācijas vēstule;
  • Nolikuma prasībām atbilstošas augstākās izglītības dokumentu kopijas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecības kopija
  • Pretendents var iesniegt amata pienākumu izpildei atbilstošu papildus apmācību apliecinošu dokumentu kopijas, atsauksmes vai rekomendācijas.

 Pieteikumu, kam jāsatur visi iesniedzamie dokumenti, var iesūtīt pa pastu, vai iesniegt personīgi slēgtā aploksnē Talsu novada Sociālajā dienestā Kareivju ielā 7, Talsos, 4. stāvā 405. kabinetā, LV-3201, vai iesūtīt e-pastā socialais.dienests@talsi.lv. Uz aploksnes vai e-pastā jābūt norādei „Konkursam uz sociālās palīdzības organizatora amatu”, „Konkursam uz jurista amatu” vai „Konkursam uz psihologa amatu”.

 Pieteikums jāiesniedz vai jānodrošina tā iesūtīšana līdz 2018. gada 27. septembrim plkst.17.00; pēc šī termiņa iesniegtie vai iesūtītie pieteikumi netiks izvērtēti.

Konkursa komisija sazināsies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti darba intervijai. Ar konkursa nolikumiem var iepazīties Talsu novada pašvaldības (turpmāk – TNP) mājaslapā www.talsi.lv/vakances

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. panta 1. punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām TNP: personas datu apstrādes pārzinis ir TNP, Kareivju iela 7, Talsi, Talsu nov., LV-3201, tālr. 63232110; datu apstrādes juridiskais pamats - Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts, 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts un Darba likums. 

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top