faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noslēdzies konkurss “Sakoptākā sēta 2015. Kandavas novadā” 06.10.2015

2015.gada 24.septembra Kandavas novada domes sēdē tika apstiprināti konkursa „ Sakoptākā sēta 2015. Kandavas novadā” uzvarētāji.

Zantes pagasts

Piemājas saimniecība “Kalnieši” - Velta Evarsone un Raitis Evarsons

Zantes kultūras nams – Kultūras nama vadītāja Egija Lāce

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs01.09.2015

1.septembris - Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs

1.septembris - Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs

1.septembris- diena, ko ar nepacietību gaida skolotāji, skolēni un viņu vecāki. 1.septembris – Zinību diena- svētki, kad skolās pēc vasaras brīvlaika atkal atskan bērnu balsis, sākas jaunais mācību gads.

Zinību dienā savus audzēkņus laipni sagaidīja visas Kandavas novada izglītības iestādes- Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola, Kandavas internātvidusskola, PIKC Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums, PII „ Zīļuks”, Kandavas Mākslas un mūzikas skola, Kandavas Deju skola, Kandavas novada BJSS, Vānes pamatskola, Cēres pamatskola, Zemītes pamatskola un Kandavas novada Zantes pamatskola .

printēt Lasīt visu ziņu galerija (122)

Konkurss "Draudzīgs velosipēdistam"06.08.2015

Ja Jūsu uzņēmums, organizācija nodrošina kvalitatīvas velonovietnes, velosipēdu glabāšanas vietas vai citus risinājumus velosipēdiem, kas izvietoti vai uzlaboti no 2014. gada 1. janvāra līdz 2015.gada 1.septembrim, informējiet arī mūs, piedalieties konkursā un saņemiet kvalitātes zīmi!

printēt Lasīt visu ziņu

Vānes pagasta svētki 2015

01.08.2015 10:00

Vānes atpūtas parkā "Spāres".

Saimnieču dižošanās, svētku koncerts, radošās darbnīcas, ziedu paklāju veidošana, koncerts (Vānes ev.lut. baznīcā). Sīkāka informācija pa tālr. 25651845 vai 63155073.

Svētku programma apskatāma šeit

Vānes pagasta svētku balle

01.08.2015 21:00

Spēlē grupa "Koka ikarus" (Aizpute); Vānes pagasta estrādē.

Vasaras saulgrieži Vānē22.06.2015

18.jūnija pēcpusdienā Vānē lija un bija stipri apmācies, bet tieši bija paredzēts paredzēts Vasaras saulgriežu noskaņas pasākums pamatskolas parkā pie ugunskura.

Ko nu? Kursim uguni iekšā! Tā arī darījām – mums bija ziedu ugunskurs ar pavisam īstu svecīšu liesmu. Bijām ne daudz , ne maz, bet tieši tik, lai visi saietu skolas bioloģijas kabinetā, kurš nu kļuva par mūsu ķēķi ar pavardu vidū. Lielajā virtuvē ap piena katlu rosījās saimniece Inita un mēs tikmēr klausījāmies māksliniecē Brigitā. Viņas skaisto gleznu izstāde ciemojās Vānes pagasta bibliotēkā turpat mēnesi un nu varēja skatīt vaigā un klausīties to autorē.

Tāda bija mūsu tikšanās improvizētajā virtuvē –vienkārša, ar spēkdziesmām, spēkzīmēm, līgotnēm un gardu jo gardu sieru. Katrs, kad saņēma savu siera kunkulīti, tajā varēja iemīcīt sēkliņas un to labo saulgriežu laika domu, kura nu prātā nāca. Un tad gardu muti nobaudīt!

Paldies visiem, kuri dažādos veidos šo pasākumu atbalstīja!

Priecīgus un spēkpilnus svētkus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Vānes pagasta sporta svētki 2015

02.08.2015

Sporta aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Vānes atpūtas parā "Spāres".

Sīkāka informācija pa tel. 29457272 (Andris)

Svētku programma apskatāma šeit

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top