faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Iedzīvotāju ievērībai!07.12.2015

Kandavas novada dome informē, ka pagasta pārvalžu kasēs šī gada skaidras naudas maksājumus var veikt līdz š.g. 29.decembrim (ieskaitot).

printēt

Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts Vānē

21.11.2015 19:00 kur : Vānes kultūras nams

21.novembra vakarā ar instrumentālā trio “Noskaņa” koncertu Vānes kultūras namā, noslēdzās patriotu nedēļas pasākumi Kandavas novadā.

Uzrunājot Vānes pagasta ļaudis valsts svētkos, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts sacīja, ka pēdējā laika notikumi Eiropā un pasaulē liek pārdomāt, cik droši ir dzīvot šajā pasaulē. Priekšsēdētājs aicināja būt saliedētiem un kopīgi strādāt savam pagastam, novadam un valstij, jo galvenais drošības stūrakmens ir saliedētība.

Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede sveica sava pagasta ļaudis svētkos un pasniedza pateicības par viņu nopelniem pagasta labā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Lāčplēša dienas atzīmēšana Vānes pagastā12.11.2015

Atzīmējot Lāčplēša dienu, 11.novembra vakarā Vānes pagasta iedzīvotāji un Vānes pamatskolas kolektīvs, tāpat kā citu novada pagastu un Kandavas ļaudis, devās lāpu gājienā un aizdedzināja un nolika svecītes pie piemiņas zīmes nacionālajiem partizāniem Vānes centrā pie Vānes evanģēliski luteriskās baznīcas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Mārtiņdienas tirgus Vānē

10.11.2015 12:00 - 15:00 kur : Vānes pamatskola

10.novembrī no plkst. 12:00 Vānes pamatskolas pagalmā bija liela rosība- andelmaņi un pircēji tirgojās un kaulējās Mārtiņdienas gadatirgū.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Biedrības “Kandavas Partnerība” tikšanās ar Vānes pagasta iedzīvotājiem

08.10.2015 16:00 kur : Kandavas Partnerība, biedrība

Biedrība “Kandavas Partnerība” aicina piedalīties iedzīvotāju sanāksmēs/semināros par attīstības virzieniem un prioritātēm.

/Vānes pagasta pārvaldē/

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top