faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Radošā nodarbība - dekupāža

04.10.2016 18:00 kur : Vānes kultūras nams

Nodarbību vada Kandavas novada Amatniecības centra vadītāja Kitija Švīgere

Projekta “Vāneniekiem veseliem būt” noslēgumā Ražas karnevāls

15.09.2016 12:30 kur : Vānes kultūras nams

15.septembrī projekta „Vāneniekiem veseliem būt” ietvaros rīkotajā Ražas karnevālā Vānes kultūras namā zālē pulcējās Vānes pamatskolas skolēni, PII grupas bērni, skolēnu vecāki, skolotāji, pagasta iedzīvotāji, lai savu radošo garu palaistu brīvībā. 

Tā kā šobrīd dzīvojam dzejas dienu noskaņās, katrs kolektīvs izrādīja kādu priekšnesumu – iemācītu vai pavisam jaunradītu caur dzejoļiem, dziesmām un rotaļām.  Pēc tam vērām durvis vaļā radošajai darbnīcai, kuras uzdevums bija no dabā ievāktās ražas radīt ko jaunu. Un arī radās – visneiedomājamākie veidojumi. Tik daudz satapa gan ziedu, gan dārzeņu kompozīcijas.  Izrādās to visu var radīt no apkārt izaugušā. Un tik daudz kas jau pats izaudzis priekšā sakot, ir tikai jāprot ieraudzīt, piemēram, lopu biete, kas no vienas puses skatoties ir kā sieviete, bet no otras puses vīrietis. Un biete pati par sevi skaista! Ne ko pielikt, ne atņemt. Iedvesmojoši un radoši. printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Zinību diena Kandavas novadā01.09.2016

1.septembris -  Zinību diena, svētki skolotājiem, skolēniem, viņu vecākiem, vecvecākiem, visiem darbiniekiem, kas strādā izglītības iestādēs.

Jau no pulksten deviņiem rītā un līdz pat pieciem vakarā, Kandavas novada skolas aicināja uz Zinību dienas pasākumiem, sveicot visus gada ziedpilnākajos svētkos- Zinību dienā.

Kad dienas gaišās stundas arvien sarūk, siltos vasaras vakarus pamazām nomaina dzestrs drēgnums, dārzos zied greznās gladiolas, košās asteres un saulainās samtenes, tas viss kopā liecina, ka jaunais mācību gads ir klāt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (137)

Projekta “Vāneniekiem veseliem būt” aktivitātes turpinās02.09.2016

Turpinās projekta „Vāneniekiem veseliem būt” aktivitātes. Vasaras ģimenes pasākumi kopā ar vasaru aizvadīti, trenažieru zālē radies būtisks papildinājums vīriešiem - pievilkšanās kā arī 68 kilogramus smags svaru stienis un nūjas gaida visus nūjotājus. Vānenieki laipni aicināti izmantot  dotās iespējas.  

15.septembrī plkst. 12.30 Vānes kultūras namā aicinām visus projekta dalībniekus apmeklēt Ražas karnevālu. Apmeklētājus lūdzam ierasties kādā rudens rotā līdzi ņemot dārza veltes, lai uz vietas radošo izpausmju darbnīcā radītu ko interesantu no āboliem, ķirbjiem, burkāniem, kāpostiem, kartupeļiem un citiem atnestajiem gardumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Zinību diena Vānē

01.09.2016 10:00 kur : Vānes kultūras nams

Vānes pamatskolas organizēts pasākums

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top