faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

21.09.2018 15:00 kur : Zantes kultūras nams

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

Tēva diena Zantē

14.09.2018 18:00 kur : Zantes kultūras nams

14.septembrī  Zantē  tika atzīmēta Tēva diena. Par pasākuma norisi rūpējās Zantes pamatskolas kolektīvs, Zantes kultūras nama un Zantes ģimenes krīzes centra darbinieki.

Uz pasākumu īpaši tika aicināti ģimeņu Stiprie pleci - tēti, vectēvi kopā ar bērniem un pārējiem ģimenes locekļiem.

Pasākumu ievadīja folkloras kopa „Vācelīte” ar dziesmām un rotaļām, iesildot publiku. Vakara gaitā tēti ar bērniem kopā veidoja lidmašīnas, zīmēja ar aizsietām acīm „Supertēta  portretu”, spēlēja boulingu un citas izklaidējošas un sportiskas aktivitātes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Zante Trophy 2018

08.09.2018 10:00 kur : Zante

Ar “Zantes ģimenes atbalsta centra” iniciatīvu, izveidots rotaļu laukums Zantē03.09.2018

Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, Kandavas novada iespēju fonds rīkoja projektu konkursu, kurā finansiālu atbalstu saņēma labāko projektu iesniedzēji.

Nodibinājums “Zantes ģimenes atbalsta centrs”, atbalstot Zantes pagasta bērnus iesniedza projektu “Zantes pagasta, bērnu uzraudzības grupas rotaļu laukuma labiekārtošana”. Konkursa rezultātā, projekts tika apstiprināts un Zantes pagasta bērni, kuri apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, ir tikuši pie  rotaļu laukuma. Bērni ar prieku šo laukumu izmanto un rotaļājas tajā. 

Projektu finansē Kandavas novada iespēju fonds ar Kandavas novada domes un ziedotāju atbalstu. Projekta ideja aktualizēta Zantes apkaimes ideju darbnīcā projekta "  Esi pilsoniski aktīvs – piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!"  ietvaros, kuru  finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top