faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Atbalsta seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

16.11.2015 15:00 Zantes kultūras nams

Semināru vadīs psiholoģe A. Grūbe

Iedzīvotāju ievērībai!07.12.2015

Kandavas novada dome informē, ka pagasta pārvalžu kasēs šī gada skaidras naudas maksājumus var veikt līdz š.g. 29.decembrim (ieskaitot).

printēt

Latvijas gadadienu atzīmē Zantē

17.11.2015 19:00 Zantes kultūras nams

„Nereti mēs dzirdam sakām, ka mūsu valsts pamats ir mūsu cilvēki. Varbūt kādam tā šķiet nodeldēta frāze, bet šodien, valsts svētku priekšvakarā, šī frāze ir īsti vietā. Jo tikai no mūsu ļaudīm, mums pašiem būs atkarīgs, kādu valsti mēs veidojam un kādā dzīvosim.” Ar šiem vārdiem savu apsveikumu Zantes pagasta ļaudīm valsts svētku svinīgajā pasākumā iesāka Kandavas novada domes izpilddirektors Egīls Dude.Tāpat viņš aicināja atcerēties, ka drošība pasaulē ir ļoti trausla, ko apliecina nesenie notikumi Eiropā un mazliet senākie Ukrainā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Zantes ģimenes krīzes centrs viesojas Gotlandē06.11.2015

Jau otro gadu oktobra pēdējās dienās Zantes ģimenes krīzes centra pārstāvji devās ciemos pie saviem draugiem Gotlandē, lai piedalītos koncertā Visbijas Doma baznīcā, kas tika rīkots centra atbalstam.

Koncertu organizēja nevalstiskās organizācijas “Lett u hjelpe" vadītājas māsas Carina un Charlotte Österholm. Koncertā uzstājās tādas zviedru slavenības kā grupa Sons of Bourbon, Jono, Nio Sangare, Cilia, Patrik Jakubowski, Markus Kjellrup un jauniešu deju grupa Dansgruppen NRJ. Mūsu centra atbalstam dziedāja mūsu novadniece Paula Saija no Cēres pamatskolas. Paulas uzstāšanās tika uzņemta ar ovācijām.

Zantes ģimenes krīzes centrs saka visiem paldies par atbalstu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top