faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novadā atzīmē 75. gadadienu, kopš 1941.gada 14.jūnija deportācijas14.06.2016

"Vai sliedēm ir atmiņa?"2016.gada 14.jūnijs pie Represēto akmens Kandavas stacijā

"Vai sliedēm ir atmiņa?"

2016.gada 14.jūnijs pie Represēto akmens Kandavas stacijā

14.jūnijā visā Latvijā un arī Kandavas novadā tika atzīmēta 75. gadadiena, kopš 1941.gada 14.jūnija deportācijām. 

Fonds „ Sibīrijas bērni”,  ar Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa atbalstu, Rīgā  organizēja pasākumus visas dienas garumā, kuros piedalījās arī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.  

Mūsu novadā pasākumi, pieminot 1941.gada 14.jūnija deportāciju,  notika  Zantē,  Matkulē un Kandavā. Kandavā piemiņas pasākumi sākās ar ziedu nolikšanu un muzikālu atmiņu brīdi pie Represēto akmens, kurā piedalījās Kandavas Mākslas un Mūzikas skolas audzēkņi un Vilnis Bumbiers no Sabiles.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (56)

Izlaidumi Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā un citās novada skolās

11.06.2016 13:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

11.jūnijā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā notika 3 izlaidumi. Pirmie  no skolas atvadījās 12.klases absolventi (audzinātāja Antra Petkeviča). Pulksten 16.00 uz izlaiduma svinīgo aktu pulcējās 9.b klase (audzinātāja Kristīne Čākure), bet pulksten 19.00  klases audzinātāja Didža Zeibota vadībā uz pamatskolas atvadu brīdi ieradās 9.a klases absolventi. Visos izlaidumos absolventus uzrunāja gan skolas direktore Daiga Puga, gan Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Direktores vietniece mācību darbā Māra Grīsone nolasīja direktores rīkojumu par atbilstoša izglītības dokumenta ieguvi. Īpaši tika godināti tie skolēni, kuru mācību rezultāti ir virs 8 ballēm.  Zelta vai sudraba atzinības ieguva 12 skolēni: Rūdolfs Kunkulbergs (12.kl.), Danuta Eva Bite (12.kl.), Linda Matiļeviča (12.kl.), Ieva Krūzmane (12.kl.), Laura Kristīne Melne (12.kl.), Līva Riekstiņa (9.b) , Marta Šteinberga (9.b), Asnate Petroviča (9.b), Nora Jurjaka (9.b), Marta Kreicberga (9.a), Agnese Agapova  (9.a ) un Sindija Evija Stepiņa (9.a).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (64)

Kopā ar gotlandiešiem Kurzemi apceļo Zantes seniori 06.06.2016

Ar Gotlandes draugu  - Oskara Petersona un Lauvu kluba finansiālu atbalstu un nodibinājuma ‘’Zantes ģimenes krīzes centrs’’ speciālistu organizatorisko atbalstu, piecpadsmit Zantes pagasta pensionāri izbaudīja skaistu ekskursiju pa Kurzemi. Apskatot Kuldīgu un pilsētas skaistākās vietas, braucot ar vilcieniņu ‘’Ludis’’, apskatot Kuldīgas un tās apkārtnes skaistākos  puķu dārzus, Ēdoles pili un Īvandes muižu, bet dienas noslēgumā baudot maltīti Alsungas pagasta ‘’Spēlmaņu krogā’’. Mājās pensionāri atgriezās ar patīkama noguruma sajūtu un priekpilnu sirdi, jo kā sacīja Maijas kundze "šāda iespēja, kad viņus kāds kaut kur aizved un vēl par velti, esot vienreiz desmit gados’’. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Atpūtas brauciens bērnu aizsardzības dienā06.06.2016

1.jūnijā, kad visā pasaulē tika atzīmēta Starptautiskā Bērnu aizsardzības diena,  nodibinājums ‘’Zantes ģimenes krīzes centrs’’  organizēja atpūtas braucienu Kandavas novada ģimenēm ar bērniem. Braucienā piedalījās māmiņas, kuras apmeklē Krīzes centra ar Ziedot.lv atbalstu realizēto, projektu  ‘’Māmiņu apmācību programma’’. Māmiņas ar bērniem brauciena laikā izbaudīja boulinga spēli, skaistu pastaigu gar jūru un pikniku brīvā dabā, kas šo dienu padarīja vēl pilnīgāku. Māmiņas un bērni izbaudīja dienu, kas bija pilna nebijušu un skaistu kopības sajūtu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Zantes ģimenes krīzes centrā viesojas ciemiņi no Gotlandes06.06.2016

Lielisku pārsteigumu nodibinājumam ‘’Zantes ģimenes krīzes centrs’’ sagādāja Ljugarnas (Gotlande) Lauvu kluba biedri, apciemojot centru un iepriecinot ar ziņām par starptautisku vasaras nometni, kas Kandavas novada bērniem 2017. gadā tiks organizēta Gotlandē. Ljugarnas Lauvu klubs līdz šim ir organizējis jau četras starptautiskas vasaras nometnes Zantes pagasta un novada bērniem, par ko esam ļoti priecīgi un pateicīgi viņiem. Lauvu kluba biedri ir mūsu seni draugi un atbalstītāji, kam rūp Zantes ģimenes krīzes centrs un tā bērni. Paldies viņiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Noslēdzies makulatūras vākšanas konkurss " Palīdzēsim kokiem"01.06.2016

Makulatūras vākšanas konkursā “Palīdzēsim kokiem” šogad piedalījās bērni un jaunieši no astoņām pilsētām un novadiem, kas atrodas SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības “Piejūra”” reģionā, savācot 168 640 kg vai turpat 169 tonnas makulatūras, kas ir par 46 tonnām vairāk nekā pagājušajā gadā, tādējādi no nociršanas pasargājot 2361 kokus.

Kandavas novadu šogad pārstāvēja piecas skolas. Augsto - 2. vietu pamatskolu grupā izcīnīja Zantes pamatskolas skolēni, kas savākuši - 5700 kg makulatūras un izglābuši 80 kokus, 4. vieta – Kandavas internātvidusskolai par savāktajiem 8100 kg. Cēres pamatskolas skolēni savākuši 3080 kg, Vānes pamatskola – 2500 kg, bet Zemītes pamatskola – 1160 kg.

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes pagasta un sporta svētki “Zaļš prieks mums iekšā sēž”

21.05.2016 11:00 kur : Zantes kultūras nams

21.maijā ar plašu un daudzpusīgu svētku programmu Zantē notika pagasta svētki „Zaļš prieks mums iekšā sēž”. Šogad svētku vienojošā tēma bija zaļā krāsa, tāpēc svētku dalībnieki un viesi bija ieradušies ar zaļu aksesuāru vai akcentu apģērbā.

Svētkus skanīgi atklāja Zantes skolas bērnu dziesmu un deju priekšnesumi "Nocelsim cepuri pavasarim”, bet dienas turpinājumā norisinājās sportiskas, interesantas aktivitātes lieliem un maziem- "Veselā miesā vesels gars!”. Ikviens sportot gribētājs varēja atrast sev interesējošu aktivitāti: futbols, šaušana, šķīvīšu mešana, jenga, desu spēle, boulings, spēka trīscīņa, jautrā stafete, piepūšamā atrakcija un daudz kas cits ne mazāk aizraujošs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (60)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top