faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Vingrošana

08.10.2018 18:30 kur : Zantes kultūras nams

Meža dienās 2018 - Zantē iestādīta liepu aleja02.10.2018

Latvijas pašvaldības Meža dienās 2018 turpina tradīciju (2016-2018) - padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem un/vai mazo koka arhitektūras objektu izvietošanu parkos gatavojoties Latvijas simtgadei. Kandavas novads piedalījās projektā “Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei”,  iestādot liepu aleju Zantē gar gājēju celiņu par godu Latvijas simtgadei.

  Koku stādīšanas procesā iesaistījās Zantes pamatskolas skolēni, skolas direktore, skolotāji,  darbinieki, kā arī Zantes pagasta kultūras darbinieki, aktīvie iedzīvotāji un pagasta pārvaldes vadītājs. Kopumā tika iestādītas 18 platlapu liepas, kuras simboliski iestādīja katra Zantes pamatskolas klase, kā arī pārējie pasākuma dalībnieki varēja iestādīt savu liepu, godinot  Latvijas ainavu, padarot to krāšņāku un zaļāku. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Normunda Beļska bērnu grāmatas "Vectētiņa brīnumu lāde" atvēršanas svētki

28.09.2018 13:00 kur : Zantes kultūras nams

Lielisku rudens pēcpusdienu Zantē 28.septembrī sagādāja Latvijas Bērnu fonds, sadarbībā ar dzejnieku Normundu Beļski, aicinot uz savas jaunās grāmatas „Vectētiņa brīnumu lāde” atvēršanas svētkiem.

 Autors deva lielisku iespēju Kandavas novada bērniem un jauniešiem būt vieniem no pirmajiem, kas iepazīstas ar šo grāmatu, Zantes pagasta kultūras namā. Autors uz grāmatas prezentāciju bija ieradies ar palīgiem - komponistu Māri Lasmani un solisti Endiju Rezgali, kas palīdzēja grāmatas dzejoļiem atdzīvoties dziesmās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

21.09.2018 15:00 kur : Zantes kultūras nams

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top