faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Punktiņdienas Zantē02.08.2018

"Punktiņi" pēc koncerta Zantē

Nu jau septiņus gadus par tradīciju kļuvušas Tukuma kultūras nama bērnu vokālā ansambļa „Punktiņi” radošās attīstības dienas Zantē, kas vienmēr noslēdzas ar skaistu koncertu, šoreiz tas notika 27.jūlijā Zantes kultūras namā.

Pa šiem gadiem esam tā pieraduši viens pie otra, ka, manuprāt, vasaras Zantē bez „Punktiņiem” nemaz vairs nav iedomājamas, par ko liecina arī koncerta apmeklētāju pulks, kas ar katru gadu kļūst arvien lielāks.  Par to prieks!

Šovasar „Punktiņi” pie mums viesojās no 20.jūlija līdz 27.jūlijam, kad karstums bija pārņēmis pilnīgi visu un pat vienmēr vēsais Zantes kultūras nams bija uzkarsis kā vēl nekad, tomēr tas nekādi nespēja ietekmēt „Punktiņu” un viņu brīnišķīgās komandas darbu, jo pēc intensīvas darba nedēļas visi bija smaidīgi, priecīgi un enerģiski. Vēl jo lielāks prieks ir par to, ka „Punktiņi” savos labajos darbos dalās ar citiem un nedēļas noslēgumā zantenieki atkal varēja baudīt brīnišķīgu koncertu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Ar Zantes pagasta apmeklējumu sākusies novada sakoptāko sētu vērtēšana26.07.2018

"Pamparas" pieteiktas nominācijā "Sakoptākā zemnieku saimniecība"

25.jūlijā konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšanas komisija devās uz Zantes pagastu, lai apskatītu konkursam pieteiktās sētas un apskates objektus. 

No Zantes pagasta šogad pieteikti pretendenti trīs nominācijās- “Dižākā lauku sēta”, “Sakoptākā zemnieku saimniecība” un “Vieta, kas jāredz”.  

Šmeldu ģimenes īpašums jau vismaz septiņās paaudzēs ir lauku māja “Pamparas”, kas pieteikta nominācijā “Sakoptākā zemnieku saimniecība”. Mājas saimnieks bilda, ka īstenībā jau māju nosaukums bijis “Papuri”, tāpēc, ka senos laikos te apkārt bijuši purvi un mājas atradušās tālāk kalna galā, bet kā no "Papuriem" sanākušas "Pamparas" īsti nezinot.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (51)

Zantes folkloras kopa „Vācelīte” piedalās starptautiskā festivālā Baltkrievijā “Varavīksne pār Vitebsku”26.07.2018

No 13.- 17.jūlijam Zantes kultūras nama folkloras kopa „Vācelīte” un Smārdes pagasta folkloras kopa „Milzkalnieki” viesojās Baltkrievijā, kur  piedalījās starptautiskajā festivālā-konkursā „Радуга над Витебском” jeb latviski “Varavīksne pār Vitebsku”.

Festivāla atklāšanas gājienā lepni soļojām  aiz Latvijas karoga un nolikām ziedus pie Mūžīgās uguns Uzvaras memoriālā. Festivāla norises laikā sniedzām vairākus emocionāli uzlādētus un sirsnīgus latviešu folkloras koncertus un izrādījām pasaulei savus skaistos  tautas tērpus. Uzstājāmies Uzvaras laukumā, Vitebskas bērnu un jauniešu jaunrades pilī, Vitebskas pansionātā, kā arī festivāla noslēgumā koncertējām Vitebskas filharmonijā, kur apbalvošanas ceremonijā saņēmām II pakāpes diplomu un kausu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top