faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zantes ģimenes krīzes centra bērnu nometne23.08.2016

Noslēgusies sadarbībā ar "Latvijas bērnu fonds" organizētā gadskārtējā nodibinājuma “Zantes ģimenes krīzes centrs” nometne bērniem. Šoreiz, pasakaini skaistas desmit dienas pavadījām pie jūras Apšuciemā. Šo dienu laikā bērni izbaudīja ūdens peldes, dažādas sporta un radošās aktivitātes, realizējot savas idejas ar pašu gatavotiem priekšnesumiem. Bērnu prieks un skumju asaras dodoties mājup, ir gandarījums mums visiem, kas palīdzēja šai nometnei tapt! 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Vērtē skolu gatavību jaunajam mācību gadam

22.08.2016 - 23.08.2016 kur : Kandavas novada Izglītības pārvalde

22. un 23. augustā Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis, izpilddirektors Egīls Dude, Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa un domes deputāti Inga Priede, Leonārija Gudakovska, Guntars Indriksons un Dainis Rozenfelds apmeklēja mācību iestādes, lai kopā ar skolu direktoriem izvērtētu kā norit mācību iestāžu sagatavošana jaunajam darba cēlienam.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (64)

Kapu svētki Kandavas novadā

06.08.2016 - 28.08.2016

6.augusts, Zemītes pagasts
15:00 Zemītes kapi
16:00 Grenču ciema Kanduru kapi 

  7. augusts, Vānes pagasts
14:00 Variebas kapi
15:00 Aizupes kapi

 14. augusts
14:00      Andziņu kapi
15:00      Vecciema kapi
16:00      Korģeļciema kapi
17:00      Raibāju kapi

printēt Lasīt visu ziņu

Enduro svētki Zantē05.08.2016

 

Tituliem bagātais enduro motosporta pārstāvis, kluba „apPasaule” sportists Kristians Evarsons ielūdz uz enduro svētkiem Zantē. Svinības sāksies ar enduro sprintu 20.augustā un noslēgsies ar divu dienu enduro cīņām 3. un 4. septembrī. Aicinot spert pirmos soļus motosportā, trasi varēs iemēģināt ikviens motocikla īpašnieks, pārstāvot Tūristu klasi.

Šoreiz uz enduro sacensībām pats personīgi ielūdz Kristians Evarsons, kuram Zante visu dzīvi ir mājvieta. Kopā ar motoklubu „apPasaule” šobrīd aktīvi risinās gatavošanās darbi – trase tiek gatavota tā, lai ikvienam būtu interesanti – gan profesionālim, gan iesācējam. printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top