faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Sporta diena sadarbībā ar sporta klubu " Kandava"

27.02.2016 12:00 kur : Zantes kultūras nams

Aizvadītajās brīvdienās Matkules un Zantes pagastos norisinājās sporta dienas, kurās visi aktīvie sportot gribētāji varēja izmēģināt savu meistarību dažādos sporta veidos.

Zantes sporta dienu rezultāti – spēka trīscīņa 1.v. Tomass Semjonovs, 2.v. Normunds Poškus, 3.v. Miervaldis Neimanis. Boulings – 1.v. Kristaps Rorbahs, 2.v. Dāvis Mihailovs, 3.v. Valērijs Šteinbergs. Šautriņu mešana-1.v. Aigars Feters, 2.v. Tomass Semjonovs, 3.v. Dāvis Mihailovs. Riču –raču – 1.v. Raivis Šmelds, 2.v. Dainis Vanderzellis, 3.v. Kristaps Rorbahs. Šķīvīšu mešana – 1.v. Raivis Dišlers, 2.v. Emīls Todlebens, 3.v. Arkādijs Mihailovs.

Pašvaldība aicina Kandavas novada uzņēmējus izteikt viedokli

11.02.2016 - 21.02.2016

Kandavas novada dome aicina novada uzņēmējus līdz š.g. 21.februārim izteikt savu viedokli par uzņēmējdarbības vidi Kandavas novadā. Kandavas novada pašvaldībai ir ļoti svarīgi zināt Kandavas novada uzņēmēju plānus, domas un sajūtas, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku uzņēmējdarbības vidi un veicinātu izaugsmi.

Anketas ir anonīmas un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā. Iegūtos rezultātus izmantos Kandavas novada Attīstības programmas izstrādē. Pašvaldība ir uzsākusi darbu pie Kandavas novada Attīstības programmas 2016.-2021.gadam izstrādes, kas noteiks novada prioritātes un galvenos attīstības virzienus nākamajiem 5 gadiem.

Veidosim un īstenosim novada nākotni kopā!

Aptaujas anketa pieejama šeit

Kandavas novada dome tiekas ar uzņēmējiem Zantē un Zemītē

10.02.2016 17:00 kur : Zantes pagasta pārvalde

10.februārī Zantes pagasta pārvaldē un 11. februārī Zemītes tautas namā notika Kandavas novada pašvaldības pārstāvju tikšanās ar pagastu uzņēmējiem, lai apspriestu iespējas piesaistīt Eiropas Savienības finansējumu mazo un vidējo uzņēmumu atbalstam publiskās infrastruktūras un inženierkomunikāciju attīstībai.

Tikšanās laikā tika sniegta informācija par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) programmu uzņēmējdarbības infrastruktūras sakārtošanai un notika diskusijas par nepieciešamajiem ieguldījumiem infrastruktūrā.

printēt Lasīt visu ziņu

Veselības pārbaude - tests VIP PROFES

10.02.2016 10:00 kur : Zantes kultūras nams

Pieteikties Zantes kultūras namā vai pa tālruni 29753797 ( Egija)

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top