faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Olimpiskā diena Zantes pamatskolai

21.09.2018 09:00 kur : Zantes kultūras nams

21. septembris ir Starptautiskās olimpiskās komitejas dzimšanas diena, ko aicina svinēt visās sportiskās kustības dalībvalstīs un, protams, arī Latvijā. Ļoti īpaša šī diena izvērtās Zantē, kur jaunā sporta skolotāja Tija Tripāne bija skolēniem un visiem interesentiem sagādājusi iespēju ne tikai piedalīties visos šīs dienas tradicionālajos pasākumos, bet arī tikšanos ar leģendu, joprojām ar starptautiska mēroga atzinību visvairāk apbalvoto Latvijas sportisti, basketbolisti UĻJANU SEMJONOVU.

Izcilās sportistes uzņemšanai zantenieki bija pamatīgi gatavojušies, jau sākot ar īpaši atraktīvo vingrošanu un rūpīgi apdomātiem jautājumiem, turklāt par godu Uļjanai tika izgatavots īpašs krēsls, kas būtu piemērots viņas augumam – 2,17 m. Sportiste ne tikai ar saviem stāstiem, bet arī ar neviltotu sirsnību un atsaucību, bērnu un Latvijas mīlestību apbūra ikvienu klausītāju. Sportiste vairākas reizes uzsvēra, ka viņas šī brīža sirdslieta ir bērnu apciemošana visā Latvijā. “Mani mīļie bērniņi. Cik visi jūs man esat mīļi!” ne reizi vien sarunas laikā izsaucās titulētā sportiste, uzverot, ka vislabprātāk viņa ciemojoties tieši lauku pagastu skolās, jo pati ir nākusi no laukiem - Daugavpils rajona Medumiem, bet Rīgā viņa ir nonākusi tieši basketbola dēļ.

Liena Trēde, "Neatkarīgās Tukuma Ziņas"

Tēva diena Zantē

14.09.2018 18:00 kur : Zantes kultūras nams

14.septembrī  Zantē  tika atzīmēta Tēva diena. Par pasākuma norisi rūpējās Zantes pamatskolas kolektīvs, Zantes kultūras nama un Zantes ģimenes krīzes centra darbinieki.

Uz pasākumu īpaši tika aicināti ģimeņu Stiprie pleci - tēti, vectēvi kopā ar bērniem un pārējiem ģimenes locekļiem.

Pasākumu ievadīja folkloras kopa „Vācelīte” ar dziesmām un rotaļām, iesildot publiku. Vakara gaitā tēti ar bērniem kopā veidoja lidmašīnas, zīmēja ar aizsietām acīm „Supertēta  portretu”, spēlēja boulingu un citas izklaidējošas un sportiskas aktivitātes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Zante Trophy 2018

08.09.2018 10:00 kur : Zante

Ar “Zantes ģimenes atbalsta centra” iniciatīvu, izveidots rotaļu laukums Zantē03.09.2018

Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, Kandavas novada iespēju fonds rīkoja projektu konkursu, kurā finansiālu atbalstu saņēma labāko projektu iesniedzēji.

Nodibinājums “Zantes ģimenes atbalsta centrs”, atbalstot Zantes pagasta bērnus iesniedza projektu “Zantes pagasta, bērnu uzraudzības grupas rotaļu laukuma labiekārtošana”. Konkursa rezultātā, projekts tika apstiprināts un Zantes pagasta bērni, kuri apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, ir tikuši pie  rotaļu laukuma. Bērni ar prieku šo laukumu izmanto un rotaļājas tajā. 

Projektu finansē Kandavas novada iespēju fonds ar Kandavas novada domes un ziedotāju atbalstu. Projekta ideja aktualizēta Zantes apkaimes ideju darbnīcā projekta "  Esi pilsoniski aktīvs – piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!"  ietvaros, kuru  finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Vingrošana fizioterapeita vadībā

28.08.2018 18:00 - 19:30

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top