faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs01.09.2015

1.septembris - Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs

1.septembris - Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs

1.septembris- diena, ko ar nepacietību gaida skolotāji, skolēni un viņu vecāki. 1.septembris – Zinību diena- svētki, kad skolās pēc vasaras brīvlaika atkal atskan bērnu balsis, sākas jaunais mācību gads.

Zinību dienā savus audzēkņus laipni sagaidīja visas Kandavas novada izglītības iestādes- Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola, Kandavas internātvidusskola, PIKC Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums, PII „ Zīļuks”, Kandavas Mākslas un mūzikas skola, Kandavas Deju skola, Kandavas novada BJSS, Vānes pamatskola, Cēres pamatskola, Zemītes pamatskola un Kandavas novada Zantes pamatskola .

printēt Lasīt visu ziņu galerija (122)

Zantes krīzes centra bērni piedalās nometnē Gotlandē27.08.2015

Neaizmirstamus prieka mirkļus piedzīvoja grupa pusaudžu un jauniešu starptautiskā nometnē Gotlandē, kuru organizēja Ljugarnas Lauvu klubs sadarbībā ar Zantes ģimenes krīzes centru. Sportiskas aktivitātes mijās ar ekskursijām. Jauniešiem bija iespēja spēlēt futbolu ar Gotlandes jauniešiem, priecāties ūdens atrakciju parkā un Pepijas Garzeķes pilsētiņā, peldēties un kāpelēt pa raukariem, koncertēt un atpūsties.

Paldies Ljugarnas Lauvu klubam un visiem labdariem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Konkurss "Draudzīgs velosipēdistam"06.08.2015

Ja Jūsu uzņēmums, organizācija nodrošina kvalitatīvas velonovietnes, velosipēdu glabāšanas vietas vai citus risinājumus velosipēdiem, kas izvietoti vai uzlaboti no 2014. gada 1. janvāra līdz 2015.gada 1.septembrim, informējiet arī mūs, piedalieties konkursā un saņemiet kvalitātes zīmi!

printēt Lasīt visu ziņu

50 Kandavas novada bērni atpūšas vasaras nometnēs04.08.2015

15. – 24. jūlijam Zantes ģimenes krīzes centrs sadarbībā ar Latvijas bērnu fondu un Kandavas novada domi organizēja nometnes pie jūras Kandavas novada bērniem.

Abas nometnes „Dzintariņi” un “Sauleszaķi” norisinājās Abragciemā pie jūras un kopā tās pulcēja ap piecdesmit novada bērnus. Nometnes galvenie mērķi ir bērniem speciālistu uzraudzībā apgūt iemaņas savstarpējā komunikācijā, sadarbībā, kā arī baudīt sportiskas aktivitātes, rotaļas un spēles bērnu priekam. Lai nometnēs pavadītais laiks būtu pēc iespējas produktīvāks, tika sastādīta nometnes programma, nodarbību plāns un dienas režīms.

printēt Lasīt visu ziņu

Kapu svētki 2015.gadā Kandavas novadā

01.08.2015 - 30.08.2015

Sestdien, 1.augustā:

14:00 Vānes pagasta Variebas kapi

15:00 Vānes pagasta Aizupes kapi

15:00 Zemītes Pavārkalna kapi

16:00 Grenču Kanduru kapi

printēt Lasīt visu ziņu

Atbalsta seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

28.07.2015 15:00 kur : Zantes kultūras nams

Semināru vadīs psiholoģe A.Grūbe.

/Zantes kultūras namā/

Tiek organizēts brauciens uz vasaras izrādi "Kukulis"

24.07.2015 18:00

Tiek organizēts brauciens Zantes pagasta iedzīvotājiem uz vasaras izradi "Kukulis", kas būs skatāma Saldus Kalnsētas parka estrādē.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top