faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Deju kolektīvu koncerts „Iedejojam pavasari Zantē” 26.03.2018

Koncertā
Koncertā "Iedejojam pavasari Zantē" piedalījās deviņi deju kolektīvi

17.marta vakarā Zantes kultūras namā valdīja īsta pavasara rosība - visur rībināja, čabināja un čaloja- ciemos bija sabraukuši ap 150 dejotāju no tuvākām un tālākām vietām.

Deviņi deju kolektīvi ar skaistu koncertu iedejoja pavasari Zantē un izdejoja stāstu par mūsu Latviju, jo  šis gads ir īpašs – vasarā dimdēs Rīga Dziesmu un Deju svētkos, rudenī svinēsim Latvijas simtgadi, bet tagad, pavasarī, vēl jāiztur skates. Līdz ar to koncertā tika izdejotas dejas no Dziesmu un Deju svētku repertuāra, kuras atkārtojās un izskanēja vairākkārt, bet deju raksti taču ir tik skaisti! Skatītājiem bija iespēja izbaudīt mazos deju svētkus Zantē, bet dejotājiem – iespēja pasapņot par lielajiem svētkiem:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Paziņoti A/S "Latvijas valsts meži" sociālās jomas projektu konkursa rezultāti 01.03.2018

A/S „Latvijas valsts meži” jau septīto gadu konkursa kārtībā sadalījuši 305 618.04 eiro ziedojumu biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem. 

Šogad atbalstu saņēma 59 nevalstiskās organizācijas no visas Latvijas, paredzot sniegt atbalstu 29 341 cilvēkiem.

No Kurzemes atbalstu saņems 10 organizācijas, kas īstenos projektus 38 418.19 eiro apmērā, starp atbalstītajiem projektiem ir arī Zantes ģimenes krīzes centra projekts par 4450,71 eiro. Projekta laikā tiek plānotas kanisterapijas nodarbības vardarbībā cietušiem bērniem, kuri saņem sociālpsiholoģosko rehabilitāciju nodibinājumā ''Zantes ģimenes atbalsta centrs''.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top