faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kapu svētki Kandavas novada kapsētās 2018.gada vasarā

04.08.2018 - 26.08.2018

Kapu svētki Kandavas novada kapsētās notiks 25.augustā Kandavas pagastā un Zantes pagastā, bet 26.augustā Kandavas pilsētas un Matkules pagasta kapsētās. 
(Lai apskatītu svētbrīžu norises laikus, spiediet "Lasīt visu ziņu").  

printēt Lasīt visu ziņu

Vingrošana fizioterapeita vadībā

21.08.2018 18:00 - 19:30

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

17.08.2018 15:00 kur : Zantes kultūras nams

Semināru vadīs psiholoģe I.Granta

Punktiņdienas Zantē02.08.2018

"Punktiņi" pēc koncerta Zantē

Nu jau septiņus gadus par tradīciju kļuvušas Tukuma kultūras nama bērnu vokālā ansambļa „Punktiņi” radošās attīstības dienas Zantē, kas vienmēr noslēdzas ar skaistu koncertu, šoreiz tas notika 27.jūlijā Zantes kultūras namā.

Pa šiem gadiem esam tā pieraduši viens pie otra, ka, manuprāt, vasaras Zantē bez „Punktiņiem” nemaz vairs nav iedomājamas, par ko liecina arī koncerta apmeklētāju pulks, kas ar katru gadu kļūst arvien lielāks.  Par to prieks!

Šovasar „Punktiņi” pie mums viesojās no 20.jūlija līdz 27.jūlijam, kad karstums bija pārņēmis pilnīgi visu un pat vienmēr vēsais Zantes kultūras nams bija uzkarsis kā vēl nekad, tomēr tas nekādi nespēja ietekmēt „Punktiņu” un viņu brīnišķīgās komandas darbu, jo pēc intensīvas darba nedēļas visi bija smaidīgi, priecīgi un enerģiski. Vēl jo lielāks prieks ir par to, ka „Punktiņi” savos labajos darbos dalās ar citiem un nedēļas noslēgumā zantenieki atkal varēja baudīt brīnišķīgu koncertu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top