faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Atbalsta grupa Zantes pagasta audžuģimenēm

14.12.2018 15:00 kur : Zantes kultūras nams

Nodarbību vadīs psiholoģe I.Granta

Labdarības koncertā Gotlandē tiek vākti līdzekļi novada bērnu atbalstam13.12.2018

Otrajā Adventē Gotlandes salā tika aizvadīts burvīgs pasākums, projekta Lett U Hjelpe, kas tulkojumā no zviedru valodas nozīmē - viegli palīdzēt, piecu gadu jubilejas koncerts.

Lett U Hjelpe ir piecus gadus atpakaļ izveidots sadarbības projekts starp nodibinājumu ''Zantes ģimenes atbalsta centrs'' un divām māsām Charlotte Österholm un Carina Österholm no Zviedrijas, Gotlandes salas. Šī projekta mērķis ir, organizējot labdarības pasākumus, gūt finansējumu starptautiskām bērnu nometnēm Kandavas novada bērniem, Gotlandē. Tāpat arī gūt līdzekļus atbalsta centra bērnu aktivitātēm - baseina apmeklējumiem, fizisko aktivitāšu nodarbībām, kultūras pasākumu apmeklēšanai utml.

Apritot pieciem gadiem, kopš projekts ir izveidots, šī gada 9.decembrī Zviedrijā, Gotlandes salā notika jubilejas koncerts, kurā piedalījās Skandināvijā populārā dziedātāja Arja Saijonmaa. Koncertā uz skatuves kāpa arī viena no jaunajām zviedru izpildītājām Vera Kebbe un hip hopa dejotājs Albin Österholm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top