faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Domubiedri Zemītē atjauno informācijas stendus un uzstāda soliņus29.10.2018

Projektu konkursā “Dari pats”  Zemītes domu biedru grupa “Mēs Zemītei”  Raita Priedes vadībā īstenoja projektu   Labi darbi, sakoptai videi Zemītes pagastā”. Projekta ietvaros Zemītes pagastā tika atjaunotas informācijas stendu koku detaļas (3 stendiem) un veikts dzelzs daļu krāsojums. Stendu pie Zemītes tautas nama uzstādīja jaunā vietā, jo tas pēc remonta 2013.gadā bija noņemts. Stends Grenčos tika izgatavots un uzstādīts no jauna vecajā vietā. Kopā atjaunoti un salaboti 4 stendi.

Zemītes kapsētā kapu svētku  norises vietā tika uzstādīti trīs 4 m gari soli, īstenojot ieceri- nodrošināt iespēju apsēsties gados veciem cilvēkiem pasākumu laikā.

Ideja par kāpnīšu izgatavošana un uzstādīšanu pie peldvietas ezera nogāzē tika ar iesniegumu mainīta uz vēl divu soliņu izgatavošanu un uzstādīšanu pagasta teritorijā, kas rada iespēju atpūsties cienījama gadu gājuma ļaudīm pa ceļam uz veikalu un pagastu un parkā pie ezera. Arī šī vajadzība tika apspriesta pagasta ideju darbnīcā un sakarā ar to, ka kāpnīšu izgatavošana tika atcelta objektīvu apstākļu dēļ, tika īstenota šī ideja.

No projekta realizācijas netiešu labumu ir guvuši visi pagasta iedzīvotāji, jo ir sakārtotas informācijas izvietošanas vietas pagastā, kas rada labu iespaidu par kopējo vidi Zemītes pagasta viesiem un informāciju izvietotājiem no citurienes. Kopienas senioriem ir iespēja apsēsties kapu svētku laikā un arī ikdienā sakopjot tuvinieku atdusas vietas. Ir izvietoti divi tā saucamie “pusceļa soliņi”, kas nodrošina iespēju apsēsties un atpūsties senioriem, kas dodas darīšanās uz centra veikalu vai pagastu. Otrs soliņš parkā dod iespēju atvilkt elpu, dodoties uz estrādi vai baudīt ezera ainavu.

Projekts tika īstenots, ieguldot materiālos 396,85 Euro no Kandavas novada iespēju fonda atbalsta, bet visi darbi, kas saistīti ar projekta realizāciju (izņemot metināšanas darbus)  tika veikti uz brīvprātības pamatiem, iesaistoties projekta darba grupai un brīvprātīgajiem palīgiem. Paldies atbalstītājiem un darbu veicējiem!

Projektu finansēja  Kandavas novada iespēju fonds ar Kandavas novada domes un ziedotāju atbalstu.

Projekta ideja tika aktualizēta Zemītes pagasta apkaimes ideju darbnīcā projekta " Esi pilsoniski aktīvs – piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!"  ietvaros, kuru  finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Projekta darba grupa

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top