faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Notiks projekta “Dari, baudi, dalies! Kandavas novadā” noslēguma pasākums Zemītē21.10.2016

Kopš 2013. gada Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalsta centienus kļūt par saimniekiem savas saimes galdam tiem ļaudīm, kas iepriekš saņēma palīdzību no sabiedrības. Arī šogad – no agra pavasara līdz vēlam rudenim – vismaz 1200 cilvēki no trūcīgām ģimenēm 12 novados rosīgi strādāja, lai tagad ar bagātīgu ražu un jaunapgūtajām prasmēm iepriecinātu gan sevi, gan arī līdzcilvēkus.

 Ražas svētki jau notikuši Preiļos un Ilzenē. Taču vēl piecās apdzīvotās vietās – Padurē, Zemītē, Talsos, Skrundā un Šķaunē - tie norisināsies tuvākajā laikā. Svētdien, 23.oktobrī, plkst. 13:00 Zemītes tautas namā svētkus organizē Kandavas novada iespēju fonds. Projekta “Dari, baudi, dalies! Kandavas novadā” noslēguma pasākums pulcēs ģimenes, kuras iesaistījās projektā.  Dalībnieki cienāsies ar izaudzēto un dalīsies iespaidos par kopīgi paveikto. Kandavas novadā projektā iesaistījušās 22 ģimenes, kopā vairāk nekā 100 cilvēku.

Organizācijas projektu ietvaros sarūpēja sēklas, stādus un dārza kopšanas piederumus maznodrošināto ģimeņu dārzu ierīkošanai un
apstādīšanai. Savukārt sniegtās konsultācijas par dārza kopšanu, ražas uzglabāšanu un konservēšanu ļāva vēl labāk sagatavoties ziemas periodam. Vairākos projektos daļa no izaudzētās ražas tiks ziedota trūkumā nonākušajiem cilvēkiem, kas nevar par sevi parūpēties paši.

2013. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonds labdarības programmā „Maizes rieciens” sāka atbalstu līdzdarbības pasākumiem, iesaistot labdarības virtuvju apmeklētājus un citus mazaizsargātos iedzīvotājus praktiskās aktivitātēs savas dzīves uzlabošanā. Trīs sezonās līdzdarbības projektu dalībnieku skaits palielinājies 3 reizes, kas liecina par pieaugošo interesi iepriekš palīdzības saņēmējiem pašiem rūpēties par sevi un savu saimi. Šo gadu laikā atbalstu saņēmuši 28 organizāciju projekti, iesaistot 2365 palīdzības saņēmējus, tostarp bērnus. Šogad atbalstītajos projektos iesaistījās un labumu guva vismaz 1200 iedzīvotāji daudzviet reģionos.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top