faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tautasdziesmu sadziedāšanās svētkos tiekas novada skolu audzēkņi

27.01.2016 kur : Zemītes tautas nams

27.janvārī Zemītes tautas namā notika Kandavas novada skolu latviešu tautasdziesmu sadziedāšanās „ Mana tautasdziesma”, kurā bija pārstāvētas visas novada skolas un arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikums.

Tautasdziesmas ir ļoti bagāts un neatkārtojams latviešu tautas mantojums. Tās ir kā mūsu senču dzīves spogulis, vērtīgākas, jo īpaši tāpēc, ka šo mantojumu darinājusi latviešu tauta un tautasdziesmās atspoguļojas senās sabiedrības pasaules un dzīves uzskati.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” reģistrējušās septiņas Kandavas novada mācību iestādes

25.01.2016 - 07.02.2016

Septiņas mācību iestādes Kandavas novadā reģistrējušās izglītības atbalsta programmā Savai skolai”, kurā no pagājušā gada 2.novembra līdz šī gada 7.februārim ir iespēja piedalīties visām Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēm, skolām, profesionālajām izglītības iestādēm jeb arodskolām, kā arī privātajiem bērnudārziem. Kopumā programmai reģistrējušās 78% jeb 172 Kurzemes reģiona mācību iestādes.

Izglītības atbalsta programmas laikā iedzīvotāji par katriem 7 eiro iepērkoties „Maxima Latvija” veikalos saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas. Izglītības iestādes pēc saņemto uzlīmju daudzuma izvēlas sev nepieciešamo inventāru, ko pavasarī saņems bez maksas.

printēt Lasīt visu ziņu

Barikāžu atceres ugunskurs Zemītes pagasta Grenču ciemā

20.01.2016 18:00 kur : Grenči, ciems

Tradīcija, satikties janvārī pie 1991.gada barikāžu atceres ugunskura, Grenču ciemā ir iesakņojusies daudzu gadu garumā. Iespējams, tas ir tāpēc, ka Zemītes pagastā dzīvo daudzi toreizējie barikāžu aizstāvji, un noteikti tāpēc, ka Grenču ciemā ir Guntis Gulbis, kurš piedalījās barikādēs un nu jau septīto gadu organizē atceres pasākumu jeb atmiņu ugunskuru.

printēt Lasīt visu ziņu

Dokumentālā filma "Prāta Vētra: starp krastiem"

17.12.2015 15:00 - 16:40 kur : Zemītes tautas nams

Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu "Prāta Vētra”. Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem. Filma būs stāsts par "Prātas Vētras" un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.

printēt Lasīt visu ziņu

Ģipša liešanas darbnīca Zemītes pamatskolā11.12.2015

10.decembra rīta pusē Zemītes pamatskolas pirmsskolas grupu un pirmo trīs klašu bērni kopā ar audzinātājām un rūķi gatavoja svečturus Ģipša liešanas darbnīcā Zemītes Tautas namā. Šī nodarbība notika sadarbībā ar Kandavas Amatniecības centru un nodarbību vadīja Kitija Švīgere. Kad darbiņi būs izžuvuši tie tiks rotāti un krāsoti, lai pēc tam kļūtu par jaukām Ziemassvētku dāvanām.

Maziem rūķiem laika daudz, tāpēc viņi palīdzēja Lielajam rūķim. Zemītes pamatskolas bērnu dārza un pirmsskolas sagatavošanas grupas bērni turpina Ziemassvētku laika labo darbiņu maratonu un 11.decembrī Zemītes Tautas namā cepa garšīgas piparkūkas. Izcepa ne tikai sev, bet arī Lielajam rūķim ar ko ļaudis cienāt, kas gatavojas 14. decembra pievakarē plkst.: 16.00 iedegt lielo Zemītes pagasta egli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Galda spēļu vakars sadarbībā ar sporta klubu "Kandava" Zemītē

04.12.2015 18:00 - 21:00 kur : Zemītes tautas nams

4.decembrī, Zemītes tautas namā norisinājās galda spēļu vakars, kur visi interesenti varēja aktīvi darboties vairākos sporta veidos – zolīte, galda teniss, šautriņu mešana un lidojošo šķīvīšu mešanā.

Vairāku stundu garumā tika noskaidrotas godalgotās vietas – zolītē 1.vietu ieguva Māris Uzuls (Ozolnieki), 2.vietu Anita Dzedzeļa (Sknābe), 3.vieta Jānis Kazimirisaņecs.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top