faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Dokumentālā filma "Prāta Vētra: starp krastiem"

17.12.2015 15:00 - 16:40 kur : Zemītes tautas nams

Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu "Prāta Vētra”. Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem. Filma būs stāsts par "Prātas Vētras" un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.

printēt Lasīt visu ziņu

Ģipša liešanas darbnīca Zemītes pamatskolā11.12.2015

10.decembra rīta pusē Zemītes pamatskolas pirmsskolas grupu un pirmo trīs klašu bērni kopā ar audzinātājām un rūķi gatavoja svečturus Ģipša liešanas darbnīcā Zemītes Tautas namā. Šī nodarbība notika sadarbībā ar Kandavas Amatniecības centru un nodarbību vadīja Kitija Švīgere. Kad darbiņi būs izžuvuši tie tiks rotāti un krāsoti, lai pēc tam kļūtu par jaukām Ziemassvētku dāvanām.

Maziem rūķiem laika daudz, tāpēc viņi palīdzēja Lielajam rūķim. Zemītes pamatskolas bērnu dārza un pirmsskolas sagatavošanas grupas bērni turpina Ziemassvētku laika labo darbiņu maratonu un 11.decembrī Zemītes Tautas namā cepa garšīgas piparkūkas. Izcepa ne tikai sev, bet arī Lielajam rūķim ar ko ļaudis cienāt, kas gatavojas 14. decembra pievakarē plkst.: 16.00 iedegt lielo Zemītes pagasta egli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Galda spēļu vakars sadarbībā ar sporta klubu "Kandava" Zemītē

04.12.2015 18:00 - 21:00 kur : Zemītes tautas nams

4.decembrī, Zemītes tautas namā norisinājās galda spēļu vakars, kur visi interesenti varēja aktīvi darboties vairākos sporta veidos – zolīte, galda teniss, šautriņu mešana un lidojošo šķīvīšu mešanā.

Vairāku stundu garumā tika noskaidrotas godalgotās vietas – zolītē 1.vietu ieguva Māris Uzuls (Ozolnieki), 2.vietu Anita Dzedzeļa (Sknābe), 3.vieta Jānis Kazimirisaņecs.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai!07.12.2015

Kandavas novada dome informē, ka pagasta pārvalžu kasēs šī gada skaidras naudas maksājumus var veikt līdz š.g. 29.decembrim (ieskaitot).

printēt

Valsts svētku koncerts "Mana Latvija- šī zeme vienīgā un mūžam"

17.11.2015 18:00 - 19:00 kur : Zemītes tautas nams
Zemītes pamatskolas 1.-4.kl. ansamblis

Zemītes pamatskolas 1.-4.kl. ansamblis


“Šī zeme ir dzimtene mana,
Te izaugt un dzīvot man ļauts.
Ik puķe tās vārdu man zvana,
Šo zemi par Latviju suc.”

Ar šīm Annas Sakses dzejoļa rindām 17. novembra vakarā pilno Zemītes tautas nama zāli uzrunāja vakara vadītāja Ērodeja Kirillova, lai koncertā “Mana Latvija- šī zeme vienīgā un mūžam” atzīmētu Latvijas Proklamēšanas 97.gadadienu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Zemītes pamatskolā atzīmē Mārtiņdienu11.11.2015

“Nāciet šurpu puiši, meitas,

Mārtiņdienu nosvinēt!”

Ar šādu aicinājumu Zemītes pamatskolas 8.klase uzrunāja pirmskolas grupiņas un 1. – 6.klašu skolēnus, lai tautiskā stilā atzīmētu rudens beigu un ziemas sākuma laiku. Kā jau tas ierasts, pirms svētkiem tika piemeklētas maskas, jo Mārtiņos sākas tradicionālie ķekatu gājieni. Pārsteigumu sagādāja maskotie ļaudis no pagasta pārvaldes, kuri ieradās, lai līdzdarbotos kopā ar pasākuma dalībniekiem. Pusotras stundas laikā valdīja jautrība, kurā dziesmas mijās ar dejām un rotaļām, vingrošanu, zīlēšanu un cienāšanos. Simboliski visi kopā apdancoja visus Zemītes pagasta laukus, lai nākamgad tajos netrūktu labas ražas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top