faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zemītes pagasta svētki

25.08.2018 11:00 - 26.08.2018 - 03:00 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pils parka estrāde

25.augustā Zemītes pagasta ļaudis svinēja ikgadējos pagasta un sporta svētkus "Nāc lustēt Zemītē!". 

Uzreiz pēc sporta spēļu svinīgās atklāšanas Zemītes pils parkā sporta laukumā pulcējās komandas, kas piedalījās sporta spēlēs- volejbolā, futbolā, strītbolā, kā arī individuāli sportisti, kas sacentās dažādās vieglatlētikas disciplīnās- trīscīņā, šaušanā, šautriņu mešanā, zaķu kriketā.  

Pēc sporta spēlēm Zemītes tautas namā, sveikt vietējos bija ieradusies novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte un Cēres un Matkules pagasta pārvalžu vadītājas Maija Jēce un Dzidra Jansone.  Savējos uzrunāja Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha.

Zemītniekus ar koncertu sveica Felikss Ķiģelis un draugi, bet balli spēlēja "Leišmales Jānīši". 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Noslēgusies konkursa “Diženi Kandavas novadā” pretendentu vērtēšana24.08.2018

24.augustā ar Zemītes pagasta apmeklējumu noslēgusies konkursa “Diženi Kandavas novadā” pretendentu vērtēšana. Zemītē vērtēšanas komisija viesojās pie trim konkursa dalībniekiem.

Nominācijā “Darbīgākā organizācija/uzņēmums” tika apskatīta z/s “Plencneri”, kurā saimnieko Mairis un Ilze Zvirbuļi ar ģimeni. Saimniecībā tiek nodarbināti 6 darbinieki, tajā ir 130 govju liels ganāmpulks, no tām 70 ir slaucamas govis. Saimniecības darbības paplašināšanai un tehnikas iegādei tiek piesaistīts Eiropas Savienības fondu finansējums.

Žūrijas komisija tikās ar nominācijas “Radošākais novadnieks” kandidātu Gunti Gulbi. Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha Gunti dēvē par savu labo roku un Grenču ciema vecāko, jo Guntis ik dienu rūpējas par grenčinieku labklājību. Tieši viņš risina saimnieciskos jautājumus, organizē kultūras pasākumus un rūpējas par to, lai vietējiem bērniem un jauniešiem būtu droša vide, kur pavadīt brīvo laiku.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (71)

Par elektroenerģijas piegādes pārtraukumu Zemītes pagastā22.08.2018

AS "Sadales tīkls" informē, ka sakarā ar plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā Zemītes pagastā 29.augustā no plkst. 10:00 līdz 17:00 tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde šādiem objektiem: Zemītes pagasts “Cerības” (Pagasta pārvalde, tautas nams un bibliotēka) un dzīvokļi “Cerības”- 1 un “Podiņi”- 17.

 Norādītais elektroenerģijas piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no remonta darbu ilguma. Plānoto darbu norisei īpašnieka klātbūtne nav nepieciešama.

printēt

Kapu svētki Kandavas novada kapsētās 2018.gada vasarā

04.08.2018 - 26.08.2018

Kapu svētki Kandavas novada kapsētās notiks 25.augustā Kandavas pagastā un Zantes pagastā, bet 26.augustā Kandavas pilsētas un Matkules pagasta kapsētās. 
(Lai apskatītu svētbrīžu norises laikus, spiediet "Lasīt visu ziņu").  

printēt Lasīt visu ziņu

Elektrum Svētku vārtos tika iemūžināts 3421 amatiermākslas kolektīvs16.07.2018

Dziesmu un deju svētku nedēļā lieldrauga Elektrum organizētajās aktivitātēs svētku dalībnieki un apmeklētāji Izdziedam 100 vietnē iedziedājuši 1582 dziesmas; 1.jūlija svētku atklāšanas gājienā mājaslapā svetkuenergija.lv dalībnieki tika sveikti 3038 reizes; visi 3421 amatiermākslas kolektīvi ir iemūžināti  gājiena noslēgumā Elektrum Svētku vārtos. Kopā Elektrum stendus Dziesmu un deju svētku laikā apmeklēja 11 799 cilvēki.

Izdziedam 100 vietnē veidotā kopdziesma papildināta par vairāk nekā 79 stundām. Kopdziesmas garums tādējādi ir 346 stundas, straujiem soļiem tuvojoties pasaules rekordam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Grenču ciema svētki un sporta svētki aizvadīti

14.07.2018 13:00 - 15.07.2018 - 03:00 kur : Grenči, ciems

14.jūlijā Grenču ciematiņā norisinājās svētki, kas rīta pusē pulcēja vietējos netradicionālo sporta spēļu cienītājus, bet pievakarē- kultūras programmas baudītājus.

Kā, ierasts, grenčiniekus svētkos sveikt bija ieradusies Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha, kuras svētku laikā godināja vietējo ģimeni- Mariju un Andri Akermaņus- pasniedzot domes priekšsēdētājas pateicību par labajiem darbiem ikdienā apkārtnes sakopšanā un aktīvu līdzdalību Grenču ciema sabiedriskajās aktivitātēs.

Savējos sveica arī ciemata vecākais Guntis Gulbis, kurš lielu pateicību izteica vietējiem zemniekiem, uzņēmējiem un citiem palīgiem, ar kuru atbalstu svētki padarīti krāšņāki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Zemītes dejotāji par piedzīvoto Dziesmu un Deju svētkos 13.07.2018

VPDK
VPDK "Zemīte" pēc svētku atklāšanas gājiena

Uz emociju viļņa virsotnes patiesā priekā par piedzīvoto

Mēs, VPDK „Zemīte“, esam pavadījuši emocijām bagātu nedēļu Rīgā. Garās mēģinājumu dienas, gatavojoties deju lieluzvedumam „Māras zeme“, prasīja nedaudz vairāk koncentrēšanās un enerģijas nekā ikdienā ierastais ritms. Tā rezultātā esam bijuši daļiņa no liela, skaista deju rakstu brīnuma. Šie svētki par godu Latvijas simtgadei bija īpaši emocionāli, brīžam no sajūtu pārpilnības iemetās kamols krūtīs un acis kļuva mitras. Deju uzveduma kulminācija – visu deju kolektīvu uznāciens ar skaliem, kas simbolizēja latvisko – skaistu rudzu druvu un tiekšanos pēc garīgām vērtībām, iededza patiesu ticību latvju tautas un Latvijas ilgmūžībai. Pēc uzveduma daudzie "Paldies jums par skaisto koncertu!", kurus saņēmām īsziņās, multividē, mutiskā veidā gan no pazīstamiem, gan no pilnīgi svešiem cilvēkiem, deva spēku un pārliecību, ka garie mēģinājumi, skates un koncerti ceļā uz šo pasākumu ir ieguldīto pūļu, laika un spēku vērti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top