faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zemītes dejotāji par piedzīvoto Dziesmu un Deju svētkos 13.07.2018

VPDK
VPDK "Zemīte" pēc svētku atklāšanas gājiena

Uz emociju viļņa virsotnes patiesā priekā par piedzīvoto

Mēs, VPDK „Zemīte“, esam pavadījuši emocijām bagātu nedēļu Rīgā. Garās mēģinājumu dienas, gatavojoties deju lieluzvedumam „Māras zeme“, prasīja nedaudz vairāk koncentrēšanās un enerģijas nekā ikdienā ierastais ritms. Tā rezultātā esam bijuši daļiņa no liela, skaista deju rakstu brīnuma. Šie svētki par godu Latvijas simtgadei bija īpaši emocionāli, brīžam no sajūtu pārpilnības iemetās kamols krūtīs un acis kļuva mitras. Deju uzveduma kulminācija – visu deju kolektīvu uznāciens ar skaliem, kas simbolizēja latvisko – skaistu rudzu druvu un tiekšanos pēc garīgām vērtībām, iededza patiesu ticību latvju tautas un Latvijas ilgmūžībai. Pēc uzveduma daudzie "Paldies jums par skaisto koncertu!", kurus saņēmām īsziņās, multividē, mutiskā veidā gan no pazīstamiem, gan no pilnīgi svešiem cilvēkiem, deva spēku un pārliecību, ka garie mēģinājumi, skates un koncerti ceļā uz šo pasākumu ir ieguldīto pūļu, laika un spēku vērti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Zemītes dejotāji Rīgas maratona Kultūras goda sardzē23.05.2018

Zemītnieki pie Brīvības pieminekļa Rīgā
  Zemītnieki pie Brīvības pieminekļa Rīgā

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Zemīte”  pieņēma izaicinājumu piedalīties Lattelecom Rīgas maratona Kultūras goda sardzē.

Par piedzīvotajām emocijām stāsta Zemītes tautas nama vadītāja un deju kolektīva dalībniece Ērodeja Kirillova:

“ Mūsu uzdevums bija sveikt un uzmundrināt maratona dalībniekus pie Brīvības pieminekļa 20.maijā visas dienas garumā. Diena bija jauka un jutāmies ļoti aprūpēti no organizatoru puses, par ko viņiem liels paldies! Pozitīvas emocijas smēlāmies no optimistiskajiem un dzīvespriecīgajiem maratona dalībniekiem, centāmies viņus uzmundrināt un iepriecināt pēc labākās sirdsapziņas. Īpaši priecājāmies sveikt tos skrējējus, kurus pazinām mēs, un kuri atpazina mūs. Dienas noslēgumā izbaudījām organizatoru sarūpētās pusdienas kafejnīcā “Lido” un mazliet nogurdināti, bet ar patīkamām labi padarīta darba sajūtām, atgriezāmies mājās.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zemītē Pils ielā tiek uzstādīts ielu apgaismojums11.05.2018

Pils ielas posmā pie Zemītes pamatskolas (Zemītes pils) ir uzsākti darbi pie ielas apgaismojuma uzstādes. Darbus veic SIA “Elfa”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Notikušas apkaimes ideju darbnīcas Matkules, Zemītes un Cēres pagastos09.05.2018

Ideju darbnīcas Zemītē bija kupli apmeklētas
Ideju darbnīcas Zemītē bija kupli apmeklētas

Pagastu apkaimes ideju darbnīcas noslēgušās, idejas apkopotas un projekta noslēgumā aicinām visus interesentus 18.maijā plkst. 15:00 uz Kandavas kultūras namu, kur notiks Kandavas novada forums.

27. aprīlī projekta „Esi pilsoniski aktīvs - piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!”, apkaimes ideju darbnīca notika Zemītē. Pievakare pulcēja vairāk kā 40 Zemītes pagasta ļaudis, kas bija gatavi veltīt savu laiku, lai apspriestu pagasta attīstībai svarīgas aktualitātes. Ideju darbnīcas dalībniekus ar muzikālu sveicienu uzmundrināja jauktais vokālais ansamblis “ Sapnī”. Tālāk radošās sarunās dalībnieki apsprieda aktualitātes un izvirzīja idejas pagasta dzīves vides  uzlabošanā, kuras varētu realizēt paši, veltot savu laiku un prasmes. Kā paveicamu ideju izvirzīja pagasta ziņojumu dēļu vizuālo sakopšanu un soliņu izgatavošanu. Pie šis idejas arī tiks piestrādāts mazo grantu projektu konkursā vasarā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14) galerija (4)

Baltā galdauta svētki Kandavā un pagastos

04.05.2018 10:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde, Kandavas kultūras nams

4.maijā Kandavas novadā, tāpat kā citur Latvijā, tika atzīmēti "Baltā galdauta svētki", Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena jeb mūsu valsts otrā dzimšanas diena.

Kandavā svētki iesākās kultūras namā ar pasākumu "Esmu dzimis Kandavas novadā", 2017.gadā dzimušo novadnieku svinīgo uzņemšanu novadnieku saimē un viņu vecāku godināšanu. Svētki turpinājās ar Kandavas radošo skolu audzēkņu koncertu, tālāk sekoja kāršu pupu dēstīšana Promenādē un Baltā galdauta svētki novada muzejā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (79)

Aizvadītajā gadā paveikto vērtē novada seniori09.04.2018

9.aprīlī Pensionāru Dienas centra zālē notika Kandavas novada pensionāru biedrības kopsapulce
9.aprīlī notika Kandavas novada pensionāru biedrības kopsapulce

Saskaņā  ar Kandavas novada pensionāru biedrības  statūtiem,  9.  aprīlī Pensionāru  dienas  centrā  Kandavā,  Jelgavas  ielā  4a notika Kandavas novada Pensionāru biedrības kopsapulce ar  sekojošu  dienas  kārtību:

  •  Kandavas  novada  Pensionāru  biedrības  valdes  priekšsēdētāja Zigurda Megņa atskaite  par  pilnvaru  laikā  paveikto  darbu  un  debates  par  darba vērtējumu.
  • Valdes  priekšsēdētāja  vietnieces  Veras  Lauvas  ziņojums  par  veiktajiem  un  plānotajiem  biedrības  kultūras  pasākumiem.
  • KNPB grāmatvedes  Anitas Zīvertes informācija  par  biedrības  un  Kandavas novada domes  2017.  gadā  piešķirto   līdzekļu  izmantojumu.
  • Informācija  un  debates  par  veco  ļaužu  stāvokli  novadā,  valstī  un  Latvijas  pensionāru  federācijas aktivitātēm   pensionāru  cienīgu   dzīves  apstākļu   nodrošināšanā.
  • Biedrības  revidenta  apstiprināšana. 
  • Uzticības balsojums biedrības priekšsēdētājam.
printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Lieldienas Kandavas novadā aizvadītas

01.04.2018

1. aprīlī Kandavā un pagastos ar svētku koncertiem, šūpošanos un olu kaujām tika svinēti pavasara saulgrieži- Lieldienas. Kandavā un pagastos Lieldienu sagaidīšana iesākās ar sirsnīgiem koncertiem, kuros uzstājās ansambļi, deju kolektīvi un bērnu un pieaugušo amatierteātri. 

Turpinājumā sekoja olu ripināšana, radošās darbnīcas, krāšņāko Lieldienu olu konkursi un izstādes, jautras stafetes un šūpošanās.

Visagrāk Lieldienu rītu ieskandināja Zemītes un Vānes pagastos- jau no plkst. 11:00 ģimenes ar bērniem kuplā skaitā baudīja Lieldienu koncertus, kuros uzstājās lieli un mazi dziedātāji un dejotāji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (80)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top