faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Konkursa “Diženi Kandavas novadā 2017” konkursa uzvarētāji apmeklē Alūksni31.07.2018

27.jūlijā konkursa „Diženi Kandavas novadā 2017” laureāti devās Kandavas novada domes organizētā pieredzes apmaiņas ekskursijā uz Alūksni, lai aplūkotu tās puses godalgotos īpašumus un iedvesmoties nākamajai dārza sezonai.

Dienas sākumā ekskursanti apskatīja skaistākās Alūksnes vietas un uzzināja interesantus faktus par pilsētu gides Ilonas Riekstiņas vadībā, bet vēlāk, dziedot jautras šlāgeru dziesmas kopā ar muzikantu, izbaudīja neaizmirstamu braucienu ar plostu “Kaija” un kuģīti “Marienburg”. Kuģīša īpašnieks un kapteinis ir bobslejists Intars Dambis.

Tālāk ceļš veda uz Ernsta Glika Bībeles muzeju un Alūksnes Evanģēliski luterisko baznīcu, jo Alūksnes vārds nav iedomājams bez diženā Bībeles tulkotāja Ernsta Glika, kas ir ne tikai iztulkojis latviešiem Bībeli, bet arī uzsācis zemnieku bērnu apmācīšanu. Bībeles muzejā bija apskatāmas Bībeles 38 valodās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (51)

Novada zemnieki un uzņēmēji tiekas gadskārtējā ballē

24.11.2017 kur : Valdeķu kultūras nams
Konkursa
Konkursa "Diženi Kandavas novadā 2017" dalībnieki un uzvarētāji

24.novembrī Valdeķu kultūras namā uz gada noslēguma balli pulcējās vairāk nekā 300 Kandavas novada zemnieku un uzņēmēju. Šīs balles allaž pulcējušas kuplu dalībnieku skaitu, jo novembra nogale ir laiks, kad lauku darbi apdarīti, raža – klētīs, un pēc labi padarīta darba ir laiks svētkiem.

Jau ierasts, ka šajā ballē tiek godināti novada sakoptāko sētu saimnieki. Šogad konkurss ieguvis jaunu elpu, mainīts tā nosaukums no “Sakoptākā sēta Kandavas novadā” uz  “Diženi Kandavas novadā”. Tāpat nākušas klāt vairākas nominācijas, kā “Radošākais novadnieks”, “Vieta, kas jāredz”, “Darbīgākā organizācija” un “Skaistākais dārzs”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (49)

Apstiprināti konkursa “Diženi Kandavas novadā” laureāti18.10.2017

"Vieta, kas jāredz" - Matkules pagasts, Buses pilskalns

Kandavas novada domes sēdē 28.septembrī tika apstiprināti konkursa “Diženi Kandavas novadā” rezultāti.

Konkursam kopumā tika pieteikti 24 pretendenti, pārstāvēta Kandavas pilsēta (5 pretendenti) un visi novada pagasti: Kandavas pagasts (1 pretendents), Matkules pagasts (6 pretendenti), Vānes pagasts (4 pretendenti), Zemītes pagasts (2 pretendenti), Cēres pagasts (3 pretendenti), Zantes pagasts (3 pretendenti).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšana noslēgusies06.09.2017

Zemītes pamatskola- vieta, kas jāredz
Zemītes pamatskola- vieta, kas jāredz

5.septembrī konkursa vērtēšanas komisija apskatīja Valdeķu ciemata, Zantes un Zemītes pagastu skaistākās sētas, sakoptākos īpašumus un darbīgākās saimniecības.

Valdeķos tika apskatīta konkursam pieteiktā daudzdzīvokļu māja Valdeķu ielā 8.

Zantes pagastā komisija viesojās pie “Kalnjāņu” saimnieka Ivara Oša, kura nams izvirzīts nominācijā “Sakoptākā privātmāja” un zemnieku saimniecībā “Vīksnas”, kas dibināta 1990. gadā, kā specializēta augļu koku un ogulāju stādaudzētava. Saimniecību vada brāļi Kārlis un Mārtiņš Ērgļi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (78)

Tiek vērtēti Cēres pagasta krāšņākie dārzi, saimniecības un sētas29.08.2017

Z/s
Z/s "Čunčas" Cēres pagastā

29. augustā konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšanas komisija viesojās Cēres pagastā, lai tiktos ar radošo novadnieci Antru Gaisu un aplūkotu pagasta sakoptākos un krāšņākos dārzus un namus.  

Cēres pagasta “Kalndruvās” saimnieko Inese un Ilmārs Bukovski. Nama pagalmā plīvo karogs ar mājas nosaukumu- to vecākiem dāvinājuši bērni, pastāstīja mājas saimniece Inese. Sakoptajā lauku īpašumā pie vecvecākiem vasaras brīvlaiku labprāt pavada mazbērni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (66)

Vānē viesojas konkursa "Diženi Kandavas novadā" vērtēšanas komisija24.08.2017

Vānes pag.
Vānes pag. "Arāji"

23.augustā konkursa "Diženi Kandavas novadā" vērtēšanas komisija devās apskatīt Vānes pagasta dižākās lauku sētas, krāšņākos dārzus un iepazīt radošus, darbīgus novadniekus. 

Vānē tika apskatīti īpašumi “Brieži”, “Arāji” un “Lejas Lejnieki”. Pagasta pārvaldniece Daina Priede komisiju iepazīstināja ar radošo vānenieci Aiju Vīnakmeni ("Plieņi"), kura izvirzīta nominācijai “Radošais novadnieks”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (81)

Konkursa "Diženi Kandavas novadā" pretendentu vērtēšana Matkulē23.08.2017

Matkules pag.
Matkules pag. "Dziras"

23.augustā konkursa "Diženi Kandavas novadā" vērtēšanas komisija devās apskatīt darbīgo Matkules un Vānes pagastu ļaužu skaistākās sētas un dārzu košumu. 

Matkulē tika apskatītas divas daudzdzīvokļu mājas, Buses pilskalns, kas izvirzīts nominācijai "Vieta, kas jāredz", kā arī trīs īpašumi, kas pretendē uz nominācijām "Sakoptākā privātmāja", "Dižākā lauku sēta" un "Skaistākais dārzs".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (67)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top