faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zemītes pagasta pārvalde atgriežas izremontētajās telpās

30.09.2016
Domes vadība un pagastu pārvaldnieki tiekas Zemītes pagasta pārvaldē

Domes vadība un pagastu pārvaldnieki tiekas Zemītes pagasta pārvaldē

30. septembrī Kandavas novada domes vadība un pagastu pārvaldnieki tikās Zemītes pagasta pārvaldē, kas no septembra beigām atsāk darbu izremontētajās telpās.

Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha domes vadībai un saviem kolēģiem ar prieku izrādīja pārvaldes telpas pēc nesen pabeigtā remonta, kā arī aicināja apskatīt Zemītes bibliotēku, tautas namu un tuvējo apkārtni.

Tikšanās laikā tika pārrunāti aktuālākie jautājumi pagastu dzīvē un diskutēts par 2017.gada plāniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Kandavas Luterāņu baznīca atzīmē 280 gadu jubileju

02.10.2016 10:00 kur : Kandavas evaņģēliski luteriskā baznīca

Pagājušās nedēļas nogalē Kandavas evanģēliski luteriskā baznīca atzīmēja 280 gadu jubileju. 1.oktobrī baznīcā notika jubilejai veltīts ērģeļmūzikas koncerts „Pielūgsim mūžīgi”, kurā muzicēja ērģelniece Kristīne Adamaite, alta saksafons - Artis Sīmanis un tenors Jānis Kurševs.

2.oktobrī par godu baznīcas nozīmīgajai jubilejai notika Pateicības dievkalpojums, kurā kopā ar Kandavas ev.lut. draudzes mācītāju Ati Freipiču, piedalījās arī Liepājas bīskaps emeritus Pāvils Brūvers un Apriķu, Sakaslejas, Ulmales-Labraga un Aizputes draudžu mācītājs Erlands Lazdāns. printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Seminārs “Mežu apsaimniekošana īpaši aizsargājamā dabas teritorijā”

04.10.2016 12:00 kur : Zviedru cepure, atpūtas centrs

4.oktobrī pl.12.00 visi dabas parka “Abavas senleja” mežu īpašnieki un interesenti aicināti uz semināru “Mežu apsaimniekošana īpaši aizsargājamā dabas teritorijā”. Seminārs notiks atpūtas kompleksā “Zviedru cepure”.  Dalība bez maksas.

Seminārā Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda direktors, pastāstīs par Bioloģiskās daudzveidības aizsardzības aktualitātēm meža apsaimniekošanā un koku ciršanas modeļiem aizsargājamās teritorijās. Semināram paredzētas divas daļas - teorētiskā un praktiskā. Praktiskajā daļā dosimies dabā, lai iepazītos ar mežu apsaimniekošanas piemēriem Abavas senlejā.

printēt Lasīt visu ziņu

Grāmatas „Brīnišķīgais mežs. Medniekstāsti" II atvēršanas svētki Valdeķos01.10.2016

30.septembra vakarā Valdeķu kultūras namā uz savas otrās grāmatas „Brīnišķīgais mežs. Medniekstāsti” atvēršanu draugus, kolēģus, medniekus un atbalstītājus aicināja kandavnieks-mednieks Viesturs Valdis Dreimanis. 

Grāmatas ievadā autors raksta „Mednieks – tas skan lepni! Jau no senseniem laikiem mednieks tika cienīts un godāts lielās drosmes, izveicības un izturības dēļ. Tieši mednieks bija tas, kurš apgādāja ģimeni ar barību. Tas bija izdzīvošanas jautājums. No mednieka veiksmes vai neveiksmes bija atkarīga visa cilts pastāvēšana. Mednieks no dabas vienmēr ņēma tieši tik, cik nepieciešams, nevis vairāk. Šos pamatprincipus mednieki ir saglabājuši līdz mūsu dienām.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Jolantas Balodes darbu izstāde

09.09.2016 - 28.11.2016 kur : Kandavas kultūras nams

Kandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vejspārns" apskatāma gleznotājas, mākslas pedagoģes Jolantas Balodes personālizstāde.

Māksliniece nāk no Laucienes, beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu. absolvējusi Liepājas Pedagoģisko akadēmiju iegūstot mākslas skolotāja un mākslas menedžera specialitāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Piedalies fotokonkursā „Kandavas novads četros gadalaikos”

05.04.2016 - 01.11.2016 kur : Kandavas novada dome

Tuvojas noslēgumam Kandavas novada domes izsludinātais fotokonkurss „Kandavas novads četros gadalaikos”. Konkurss norisināsies līdz š.g. 1.novembrim.

Fotokonkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju aktivitāti un piederības sajūtu savai pilsētai un novadam, kā arī atlasīt interesantas un atraktīvas fotogrāfijas Kandavas novada domes ikgadējā kalendāra veidošanai.

Konkursa galvenais nosacījums- fotogrāfijām jābūt uzņemtām laika posmā no 2015. gada 1. novembrim līdz 2016. gada 1. novembrim un tajās var būt attēloti dabas objekti, ainavas un cilvēki Kandavas novadā dažādos gadalaikos.

Katrs konkursa dalībnieks var iesūtīt līdz 12 fotogrāfijām. Tās var iesniegt, sūtot uz e-pastu liga.supstika@kandava.lv ar norādi fotokonkursam “Kandavas novads četros gadalaikos”, vai iesniegt klātienē, atnesot datu nesēju uz Kandavas novada domi sabiedrisko attiecību speciālistēm (Kandava, Dārza iela 6, 1.st. 100. kab.). Iesniedzot darbus, jāpievieno pieteikums brīvā formā, kurā norādīts autora vārds, uzvārds, vecums, e-pasta adrese un kontakttālrunis.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas kartodromā aizvadīti vairāki noslēdzošie sezonas posmi kartingā

22.09.2016 - 24.09.2016 kur : Kandavas Kartodroms
Foto: Mārtiņš Jankovskis

Foto: Mārtiņš Jankovskis

Sestdien, 24.septembrī, Kandavas Kartodromā finišēja priekšpēdējie 2016. gada Kartinga sezonas posmi Latvijā.
Godalgas tika sadalītas - Baltijas Rotax Max Izaicinājuma kausa 6.posmā, Latvijas Kartinga Atklātā Čempionāta 5.posmā un Latvijas Rotax Max Izaicinājuma kausa 5.posmā. Sacensības bija ļoti raibas, gluži tāpat kā laikapstākļi. Ņemot vērā, ka virs Kandavas dienas vidū bija pārklājušies lietus mākoņi un sākās vidēji stiprs lietus, galvenais tiesnesis deva atļauju brīvai riepu izvēlei. Kopumā visi ļoti labi pastrādāja gan trasē, gan ārpus tās un diena tika aizvadīta tik žigli, ka Apbalvošanas ceremonijā šampanietis varēja līt veselas 40 minūtes ātrāk kā bija ieplānots dienas kārtībā. 

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top