faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinājums Vislatvijas skolām piedalīties unikālā aktieru atlases akcijā filmai “Dvēseļu putenis”10.01.2017

Aktieru atlases aģentūra CASTING BRIDGE sadarbībā ar filmas “Dvēseļu putenis” veidotājiem KULTFILMA aicina vidusskolas audzēkņus piedalīties unikālā Vislatvijas aktieru atlases akcijā, ar kuras palīdzību vēlas atrast galveno varoni filmai “Dvēseļu putenis” Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus, gan puišus, gan meitenes.

Šī akcija ir lieliska iespēja saliedēt klases kolektīvu, apspriest Aleksandra Grīna romānu “Dvēseļu putenis”, izpētīt savas dzimtas vēsturi Pirmā pasaules kara laikā un lietderīgi izmantot modernās tehnoloģijas. Aktieru atlases 1.kārtas uzdevumi ir vienkārši, tos skolēniem ir iespējams veikt patstāvīgi, bet ideālā gadījumā kāda entuziastiska klases biedra vai skolotāja vadībā. Piesakoties pašam un piesakot savus klases biedrus, jau tiek saņemta iespēja piedalīties filmas masu skatos.

printēt Lasīt visu ziņu

Satiksmes organizācijas izmaiņas Kandavā ziemas sezonā09.01.2017

Karte lielākā izmērā apskatāma šeit

printēt

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļas ziņas 09.01.2017

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļā 2016.gadā kopumā sastādīti 209 civilstāvokļa aktu reģistri, kas ir par 46 reģistriem vairāk, kā 2015.gadā. No tiem 76 dzimšanas, 85 miršanas un 48 laulību reģistri, pieaudzis miršanas un laulības reģistru skaits.

2016.gadā dzimušie
Pērn Kandavas novadā reģistrēti  76 jaundzimušie, 32 meitenes un 44 zēni, kas ir par 2 reģistriem mazāk kā pērn. Novadā uz 2017. gada 3.janvāri pavisam deklarēti 87 jaundzimušie novadnieki. No 76 jaundzimušajiem 21 bērniņš dzimis laulībā, 46 reģistrēti ar paternitātes atzīšanas ierakstu, bet 9 bez ziņām par bērna tēvu. Pavasarī mūsu novadā dzimušas arī dvīņu māsiņas Annija un Ance. Pimais bērniņš sagaidīts 31 ģimenē, otrais 27, trešais 13, cetrurtais 3, bet piektie un sestie bērni 1 ģimenē.

printēt Lasīt visu ziņu

Notikusi Kandavas novada attīstības programmas sabiedriskā apspriede

05.01.2017 16:00 - 18:00 kur : Kandavas kultūras nams

5.janvārī Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada attīstības programmas publiskā apspriešana, kuras laikā attīstības programmas konsultanti, novada domes vadība un darbinieki klātesošos iepazīstināja ar projektā paredzētajiem risinājumiem.

Publiskā apspriedē paustie viedokļi tiks apkopoti un izvērtēti un, ja atbildīs attīstības programmas mērķiem, uzdevumiem un uzlabos programmas saturu, tie tiks ņemti vērā izstrādājot aktualizētās programmas gala redakciju. Jāpiezīmē, ka diemžēl iedzīvotāju apmeklētība bija zema.

printēt Lasīt visu ziņu

Jauno gadu atzīmē novada seniori

07.01.2017 13:00 kur : Valdeķu kultūras nams

7.janvārī Valdeķu kultūras namā uz Jaungada balli pulcējās Kandavas novada senioru kuplā saime. Spītējot salam, sniegam un vīrusiem uz balli bija ieradušies turpat 200 novada pensionāru un viņu draugi no Talsiem, Kabiles un Kuldīgas.

Seniorus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis, vēlot veiksmi un veselību jaunajā gadā, kā arī visu cerību un ieceru piepildījumu.

Ar paša sacerētām dzejas rindām savu kuplo saimi sveica novada pensionāru biedrības priekšsēdētājs Zigurds Megnis, sakot, ka visvairāk priecājas par to, ka pārsvarā seniori ir optimistiski, neraugoties uz daudzām grūtībām, ar kurām sastopas ikdienas gaitās, slimībām, kas piemeklē tik nopietnos gados, likstām un ne pārāk biezo maciņu iztikšanai. Viņš novēlēja dzīvē saskatīt vairāk labo, noticēt sev un tad arī viss cerētais piepildīsies.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Jaunajā gadā tiekas novada Politiski represēto apvienība

06.01.2017 16:00 kur : Kandavas novada muzejs

6.janvārī, Zvaigznes dienā, Kandavas novada muzejā uz pirmo tikšanos šajā gadā pulcējās novada Politiski represēto apvienības biedri, viņu tuvinieki un domes vadība.

Šāda tikšanās gada sākumā, lai izvērtētu aizvadīto gadu un pārrunātu ieceres jaunajā gadā, ka arī vienkārši parunātos un dalītos atmiņās par pārdzīvoto, kļuvusi ierasta jau vairākus gadus.

Kā sacīja apvienības vadītājs Pēteris Briedis, politiski represēto rindas kļūst arvien retākas, tas ir likumsakarīgi, ja parēķinām, cik gadu pagājis, kopš 1941.gada un 1949.gada deportācijām. Kā nozīmīgu veikumu aizvadītājā gadā Pēteris Briedis atzina novada represēto atmiņu grāmatas „Atcerēties...Neaizmirst...” izdošanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Cienījamie Zantes pagasta iedzīvotāji!04.01.2017

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka 2017.gada janvārī būs iespēja noslēgt līgumu par ūdens piegādi un kanalizācijas novadīšanas pakalpojumiem uz vietas Zantē. Aicinām Zantes iedzīvotājus noslēgt ūdenssaimniecības pakalpojumu līgumu, līdzi ņemot personu un īpašumu apliecinošu dokumentus, pie SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kasieres Ligitas Feldmanes Zantes pagasta pārvaldē, Skolas ielā 8, Zantē, Zantes pagastā, Kandavas novadā. Darba laiks: pirmdienās 8:00-12:00, otrdienās 13:00-14:00 un ceturtdienās 9:00-12:00!

            Joprojām ir iespēja noslēgt ūdenssaimniecības pakalpojumu līgumu SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” birojā “Robežkalnos”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā. Biroja darba laiks: P. 8:00 – 18:00, O., T.,C. 8:00-17:00, Piekt. 8:00-16:00. Pusdienu pārtraukums 12:00-13:00. Tālrunis saziņai 63126072, 63126188, mob. 26603244 un epasts: SIA_KKP@inbox.lv.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top