faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Normunda Beļska grāmatas”Savādā pasaule” prezentācija Kandavā13.03.2016

Koncertā dziedāja  Aija Andrejeva un ansambļa

Koncertā dziedāja Aija Andrejeva un ansambļa "Knīpas un knauķi" dalībnieces, muzicēja komponists Jānis Lūsēns ar pavadošo grupu.

13.martā Kandavas kultūras namā, sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu, notika dzejnieka Normunda Beļska grāmatas “Savādā pasaule” prezentācija, uz kuru bija aicināti pārstāvji no visām novada skolām un bērnudārza “Zīļuks”- bērni un viņu vecāki.

Pasākumu atklāja Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa, pastāstot, ka sadarbība ar Latvijas Bērnu fondu ir jau ilgstoša un katru reizi, kad Kandavā viesojas fonda prezidents Andris Bērziņš, kā tas bija šoreiz, vai pārstāvji no fonda, vienmēr tiek sagādāts kāds muzikāls pārsteigums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Novada vokālie ansambļi piedalās starpnovadu skatē Tukumā

12.03.2016 12:00

Valdeķu kultūras nama jauktais vokālais ansamblis

Valdeķu kultūras nama jauktais vokālais ansamblis " DoReMi". Foto L.Trēde.


12.martā, Tukuma Raiņa ģimnāzijā notika starpnovadu vokālo ansambļu skate, kurā piedalījās seši dziedošie kolektīvi no mūsu novada.

No Kandavas novada kolektīviem labāko sniegumu uzrādīja Valdeķu kultūras nama jauktais vokālais ansamblis „ DoReMi” ( vadītāja Dzintra Linde), kas ieguva I pakāpi ar 40,09 punktiem un tiesības startēt reģionālajā skatē Kuldīgā 16.aprīlī.

Pārējie kolektīvi ieguva II pakāpi ar sekojošiem punktiem:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kandavā aizvadīts ikgadējais pasākums „Sievietes pasaule”

12.03.2016 kur : Kandavas kultūras nams

12. martā no plkst. 14.00 Kandavas kultūras namā norisinājās pasākums „Sievietes pasaule”, kas, kā jau ierasts, bija veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai.

Pasākuma galvenais akcents bija mājās gatavoto kūku konkurss, kas ieguvis lielu popularitāti. Šogad konkursā piedalījās 12 kūku cepējas un 1 kūku cepējs, tādejādi profesionālajai žūrijai- Raimondam Zommeram, Ilzei Briedei un Normundam Skauģim, kā arī šova „Kūku kari” uzvarētājai kandavniecei Līgai Greckai bija izdevība nogaršot 13 mājās gatavotas tortes. Par vislabako tika atzīta Sigitas Braunas ceptā torte ar kārtas numuru 5., savukārt, skatītāju simpātiju balvu ieguva Indras Znotiņas ceptā kūka ar kārtas numuru 8. Visiem klātesošajiem bija iespēja kūkas degustēt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (78)

Tiek lemts par Kandavas bijušās sinagogas ēkas turpmāko likteni

11.03.2016 13:00

11. martā Ārlietu ministrijā Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts tikās ar Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāju Arkādiju Suharenko, lai pārrunātu bijušās sinagogas ēkas turpmāko likteni.

Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētājs Arkādijs Suharenko sarunas laikā atzina, ka ebreju kopiena nav plānojusi ieguldīt līdzekļus jauniegūtajā īpašumā Kandavā un piedāvāja pašvaldībai šī īpašuma ilgtermiņa īres līgumu.

printēt Lasīt visu ziņu

Ritmikas diena "Kustīgais alfabēts" aizvadīta

11.03.2016 18:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

11.marta vakarā Sporta hallē notika Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ritmikas diena, kas tika organizēta jau trīsdesmit ceturto reizi, un šogad tās dalībnieki izdejoja „Kustīgo alfabētu.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (39) galerija (77)

Informācija iedzīvotājiem par atvieglojumu izmaiņām trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm (personām)10.03.2016

Aicinām iepazīties ar izmaiņām un jau esošajiem noteikumiem par maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu (personu) atvieglojumiem. Informācija ir saistīta ar sociālo aprūpi, dzīvokļa pabalstiem, valsts nodevām, nekustamā īpašuma nodokli, izglītības un veselības jautājumiem un kultūru.

Trūcīgās personas ir atbrīvotas no maksas par sociālās aprūpes pakalpojumiem, kā arī atgādinām, ka maznodrošinātās ģimenes un trūcīgās personas vēl joprojām var saņemt pārtikas pakas bez maksas. Dzīvokļa pabalstu un garantēto minimālo ienākumu (GMI) pabalstu izmaksā pašvaldība no pamatbudžeta.Trūcīgām ģimenēm(personām) nav jāmaksā valsts nodeva par civilstāvokļu aktu (laulības noslēgšanas, dzimšanas un miršanas faktu reģistrāciju u.c.) reģistrēšanu, grozīšanu un papildināšanu. printēt Lasīt visu ziņu

Deju festivāls pirmsskolas deju kolektīviem " Sadejojam Kandavā"

09.03.2016 11:00 kur : Kandavas kultūras nams

9.martā jau trešo gadu sadejošanas svētkos Kandavas kultūras namā tikās novada vismazākie dejotāji- pirmsskolas deju kolektīvi no Zantes, Vānes un Kandavas Deju skolas 1. un 2. pirmsskolas grupas. Šī sadejošanās tradīcija tika iedibināta, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem, lai visiem novada izglītības iestāžu dejotājiem, arī vismazākajiem, dotu iespēju uzstāties uz lielās skatuves un rādīt savu dejotprasmi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top