faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" oktobra numurs

12.10.2016

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" oktobra numurs. Izdevuma elektroniskā versija pieejama šeit

Kandavas novada dome un biedrība SK "Kandava" saņem apbalvojumu “Draudzīgs velosipēdistam”

22.09.2016

22.septembrī, noslēdzoties Eiropas Mobilitātes nedēļai Latvijā, tika apbalvoti konkursa "Draudzīgs velosipēdistam" laureāti - pašvaldības, uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas, kas šogad sniegušas ieguldījumu velo kultūras veicināšanā Latvijā.

Kandavas novada dome par "Atklātā velo čempionāta" organizēšanu Kandavas autodromā un Sporta klubs “Kandava” par ikgadējo velobraucienu organizēšanu novada iedzīvotājiem, saņēma apbalvojumus “Draudzīgs velosipēdistam” kategorijā „Velo satiksmi un velo kultūru veicinoša organizācija”.

  Kopumā konkursa noslēguma pasākumā tika sumināti 12 uzņēmumi un pašvaldības par jaunu velo novietņu un velo infrastruktūras izveidi. Savukārt 28 organizācijas tika suminātas par atraktīviem velo pasākumiem un vietējā tūrisma attīstīšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Orientēšanās spēle "Latvija"

06.10.2016 08:00 - 07.10.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

Jau otro gadu biedrība SK „Kandava” organizēja orientēšanās spēli „Latvija”, kura notika no 6. līdz 7.oktobrim Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā.

Pasākums bija ļoti apmeklēts -  ap 600 dalībniekiem no kuriem 259 dalībnieki startēja ar elektronisko atzīmēšanos. Bija izveidotas 5 distances, katra ar savu sarežģītības pakāpi.

Sprinta distancē ar 10 kontrolpunktiem 1.vietu ieguva Klinta Ilga Lukša (Zantes pamatskola), 2.v. Valērija Demidova (Zantes pamatskola), 3.v. Antra Ozola (Zantes pamatskola).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

Grāmatas Čigānu stāstu stāsti "Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst!" atvēršanas svētki Kandavā

10.10.2016 12:00 kur : Kandavas kultūras nams

10.oktobrī Kandavas kultūras namā notika kandavnieka Daiņa Kraukļa autordarba – grāmatas Čigānu stāstu stāsti “Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst” atvēršanas svētki.

Pasākumu atklāja Sabiedrības integrācijas biedrības “Alternativas”  romu projektu koordinators un pasākumu vadītājs Kaspars Arhipovs, īsos vārdos pastāstot par projektu, kura ietvaros izdota čigānu stāstu grāmata “Kad dzimtas dārzos ziedi plaukst” un dodot vārdu grāmatas autoram, kandavniekam Dainim Krauklim. Dainis Krauklis sacīja, ka neesot runātājs, bet darītājs, kam par pierādījumu ir iznākusī grāmata ar čigānu stāstiem. ”Man prieks par to, kas ir izdarīts. Mēs katrs dzīvojam savu dzīvi un kaut ko šajā dzīvē darām. Par sevi varu teikt, ka dzīvojot vienmēr esmu bijis tāds laimīgs, gan mācoties, gan strādājot paralēli studijām. Esmu bijis laimīgs cilvēks, jo man apkārt vienmēr bijuši labi kaimiņi, laba ģimene. Priecājos un esmu laimīgs, jo savam novadam, savai pilsētai varu atstāt savu grāmatiņu, kā kultūras mantojumu, jo patiesībā literatūras par romiem, īpaši Kurzemes un Kandavas, ir ļoti maz, vai nemaz.”   printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Kandavas novada domē notika seminārs darba devējiem

12.10.2016 10:00 kur : Kandavas novada dome

12.oktobrī Kandavas novada domes sēžu zālē Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Tukuma filiāles vadītāja Dace Blūmentāle sniedza informāciju par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem darba devējiem, stāstīja par iespēju piesaistīt un apmācīt darbaspēku, kā arī par to, kā saņemt subsīdijas.

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Tukuma filiāles vadītāja Dace Blūmentāle

Atbalsts bērniem ar funkcionāliem traucējumiem06.10.2016

Kandavas novada sociālais dienests atgādina par bērnu ar invaliditāti pieteikšanu izvērtēšanai, lai turpmāk varētu saņemt no projekta apmaksātus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Projektam var pieteikt visus bērnus, kuriem ir invaliditāte. Lūgums vecākiem sazināties ar Kandavas novada Sociālā dienesta direktoru:

Ints Leitarts
Mob. 29171921
Tel. 63182063
e-pasts:socdienests@kandava.lv

printēt Lasīt visu ziņu

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informācija iedzīvotājiem04.10.2016

Jaunums! Ar 2016. gada 01. novembri būs iespēja SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" rēķinus apmaksāt arī Maxima veikalu tīklā. Pakalpojumu cena 0,40 EUR.

 

 

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top