faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Gada rezultātus izvērtē novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība

19.03.2016 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

19.martā Kandavas kultūras nama mazajā zālē, lai izvērtētu aizvadītā gada darbu, pulcējās Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības biedri.

Sapulci vadīja krājaizdevu sabiedrības biedrs, Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Pārskatu par aizvadītā 2015.gada rezultātiem sniedza kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valdes priekšsēdētāja Leonārija Gudakovska.

Novada kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība dibināta pirms 15 gadiem. 2001.gada 24. maijā sabiedrība saņēma Latvijas Bankas licenci kredītiestādes darbības veikšanai un 19.jūlijā tika reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā. Reālu darbību sabiedrība uzsāka 2001.gada septembrī, veicot jaunu biedru uzņemšanu un kredītu izsniegšanu. Šī gada septembrī Kandavas novada kooperatīvās krājaizdevu sabiedrībai apritēs 15 pastāvēšanas gadi un uz šo brīdi tajā ir 621 biedrs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Abavas senlejas dabas aizsardzības plāna sabiedriskā apspriešana

17.03.2016 16:00 - 18:00 kur : Kandavas kultūras nams

17.martā Kandavas novada iedzīvotāji un uzņēmēji tikās ar domes vadību, Dabas aizsardzības pārvaldes un uzņēmuma SIA “METRUM” pārstāvjiem, lai iepazītos ar dabas aizsardzības plāna projektu dabas parkam “Abavas senleja”.

Vēršam jūsu uzmanību, ka dabas aizsardzības plāns nav obligāta norma, tam ir tikai ieteikuma raksturs!

SIA "Metrum" pārstāvji klātesošos iepazīstināja ar dabas parka “Abavas senleja” veikto ainavas un dabas vērtību izpēti, kuras ietvaros tika apsekoti zālāji, nosakot to atbilstību botāniskajiem bioloģiski vērtīgajiem zālājiem, kā arī informēja par pieejamajiem atbalsta maksājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs “Atbalsts LEADER projektu iesniedzējiem" Kandavā

17.03.2016 10:00 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas Partnerība, biedrība

17. martā teju visas dienas garumā norisinājās biedrības “Kandavas Partnerība” organizētais seminārs “Atbalsts LEADER projektu iesniedzējiem", kas pulcēja vairāk kā 30 potenciālos projektu iesniedzējus no Kandavas, Matkules, Zemītes, Cēres, Vānes, Pūres un Jaunpils.

Biedrības valdes priekšsēdētāja Inta Haferberga klātesošajiem deva ieteikumus projekta sagatavošanai un detalizētāk stāstīja par aktivitāti "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas", kuras ietvaros ir iespēja īstenot četras dažāda veida darbības: jaunu produktu un pakalpojumu radīšana; lauksaimniecības produktu pārstrāde, to realizēšana tirgū; tirdzniecības vietu radīšana vai labiekārtošana un darbinieku produktivitātes kāpināšana. Plānots, ka projektu iesniegšanu varēs uzsākt šī gada aprīļa beigās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kandavā jaunieši izspēlē simulācijas spēli „ Pieņem lēmumu Latvijā”17.03.2016

No 14.- 16 martam projekta „ Saproti valsti” ietvaros jaunieši no Kandavas, Sabiles un Ventspils izdzīvoja un izspēlēja simulācijas spēli „Pieņem lēmumu Latvijā”. Projektu īsteno Kurzemes NVO atbalsta centrs.

Minētās aktivitātes mērķis ir veicināt mērķgrupas izpratni par demokrātiskas valsts procesiem līdzdalības, likumu un lēmumu pieņemšanas jomās, vienlaicīgi mērķgrupas dalībnieku vidū attīstot starpkultūru dialogu un mazinot diskrimināciju un stereotipus virzoties uz vienotu, iekļaujoši un integrētu sabiedrību.
Simulācijas spēlē tika iesaistīti 32 aktīvākie jaunieši, kas ar neformālās izglītības metožu palīdzību varēja iejusties valsts likumdošanas un lēmumu pieņemšanas procesos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kandavas novada iespēju fonds apseko atbalstītos projektus

15.03.2016 13:00 - 16:30

Atjaunotais bērnu rotaļu laukums Kandavā, Valteru ielā 7 ar jaunizveidoto dārza lapeni

Atjaunotais bērnu rotaļu laukums Kandavā, Valteru ielā 7 ar jaunizveidoto dārza lapeni

15. martā Kandavas novada iespēju fonda uzraudzības komiteja devās ekspedīcijā, lai apsekotu fonda atbalstītos projektus.

Projektu konkursa “Dari pats!” mērķis ir veicināt iedzīvotāju grupu līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā. Laika posmā no 2014.-2015. gadam Kandavas novada iespēju fonds ir atbalstījis septiņus novada iedzīvotāju vai biedrību projektus, no kuriem seši tika apsekoti ekspedīcijas laikā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Pavasara noskaņās tiekas Lasītāju klubiņš17.03.2016

16.marta pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņš tikās ar Viesturu Valdi Dreimani, īstu meža un dabas draugu. Pirmoreiz Lasītāju klubiņa dalībnieces ar Viesturu Valdi tikās pirms trīs gadiem, kad iznāca viņa grāmata „ Brīnišķīgais mežs”.

Šoreiz Viesturs pastāstīja par savām iecerēm, jo sagatavošanā ir grāmatas” Brīnišķīgais mežs” otrā daļa, kas, ja viss izdosies kā ieplānots, iznāks 2016.gada nogalē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kandavas novada dome iesaistīsies akcijā "Zemes stunda"

19.03.2016 20:30 - 21:30

Sestdien, 19.martā no plkst.20.30 līdz plkst.21.30 jau desmito reizi pasaulē atzīmēs Zemes stundu, kas, nelietojot apgaismes objektus stundas garumā, aicina domāt par klimata pārmaiņām un individuālu paradumu ietekmi uz šīm izmaiņām.

Atbalstot Zemes stundu, 19. martā plkst. 20:30 tiks izslēgts Kandavas novada domes ārējais apgaismojums.

Ikviens Kandavas novada iedzīvotājs, uzņēmums, ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top