faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Lieldienas Kandavas novadā12.04.2017

16.aprīlī ar koncertiem, teātra izrādēm, izstādēm, rotaļām un sporta aktivitātēm Kandavas novadā atzīmēja Lieldienas.

Kandavā un pagastos Lieldienu sagaidīšana iesākās ar sirsnīgiem koncertiem, kuros uzstājās ansambļi, bērnu un pieaugušo deju kolektīvi un amatierteātri. Turpinājumā sekoja olu ripināšana, radošās darbnīcas, skaistāko Lieldienu olu konkursi un izstādes, jautras stafetes un šūpošanās.

Visagrāk Lieldienu rītu ieskandināja Zemītes pagastā- jau no plkst. 10:00 ģimenes ar bērniem kuplā skaitā baudīja Lieldienu uzvedumus un draiskojās kopā ar Lieldienu zaķi un vistiņu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" aprīļa numurs13.04.2017

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" aprīļa numurs. 

Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt

Aizvadīta trešā domes vadības tikšanās ar uzņēmējiem

11.04.2017 16:00 Kandavas novada dome

11.aprīlī Kandavas novada domē norisinājās jau trešā uzņēmēju tikšanās ar novada domes vadību. 

Sapulcē piedalījās domes būvvaldes vadītājs J.Jefremovs, Kultūras pārvaldes vadītāja Z.Začeste un pilsētas kultūras iestāžu vadītāji, lai informētu par aktualitātēm un atbildētu uz interesējošiem jautājumiem.

Atgādinājums deputātu kandidātu sarakstu iesniedzējiem13.04.2017

Kandavas novada vēlēšanu komisija atgādina, ka deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 2017. gada pašvaldību vēlēšanām notiks no 14. līdz 24. aprīlim. Lūgums iepriekš saskaņot dokumentu nodošanas - pieņemšanas laikus ar Kandavas novada vēlēšanu komisiju divas dienas iepriekš pa mob. tālruni – 26590513.

Pēdējā sarakstu iesniegšanas dienā, š. g. 24. aprīlī Kandavas novada vēlēšanu komisija organizē dežūru no 16.00 līdz plkst. 18.00, kā ir noteikts vēlēšanu likumā.

printēt Lasīt visu ziņu

LPKS “LATRAPS” nodod Kandavas tehnikumam modernu arklu12.04.2017

12.aprīlī Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības “LATRAPS” tehniskās daļas vadītājs Aigars Lavrinovičs bija ieradies Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, lai svinīgi nodotu tehnikumam apmācībai uz laiku jaunu modernu arklu.

Uzrunājot sanākušos audzēkņus un pasniedzējus, tehnikuma direktore Dace Rozentāle, sacīja, ka pateicoties sadarbībai ar LPKS “LATRAPS” Kandavas tehnikums piedzīvo vēl vienu priecīgu un nozīmīgu notikumu. Jau pagājušā gada rudenī tehnikums no “LATRAPS” saņēma apmācībai uz laiku jaunu traktoru ar izkliedētāju “DEUTZ-FAHR”, un tagad arī jaunu modernu arklu. “Pateicoties šai sadarbībai tehnikums spēj sagatavot audzēkņus pasaules līmeņa konkursiem.”- uzsvēra direktore.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Pavasara stādu tirgus Kandavā

01.05.2017 09:00 - 14:00 Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

1.maijā Kandavā, skvērā pie Bruņinieku pilskalna notiks ikgadējais pavasara stādu tirgus.

 Aicinām tirgotājus pieteikties pa tālruņiem 63122789, 25771108.

Aicina piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā uz Horvātiju 10.04.2017

 No 24.jūlija līdz 31.jūlijam biedrība "Kandavas Partnerība" organizē pieredzes apmaiņas braucienu uz Horvātijas lauku teritorijām.
Ja ir vēlme piedalīties šajā braucienā un uzzināt vairāk, lūgums sazināties ar  Intu Haferbergu  pa tel. nr.28390394 vai e-pastu: intaha@inbox.lv

printēt
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top