faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Seminārs par veselīgu uzturu Zantē09.10.2017

Kandavas novada dome informē, ka 14. oktobrī no pulksten 16:00 līdz 19:00 seminārs par veselīgu uzturu norisināsies Zantes ģimenes krīzes centrā.

 Ieeja no pasta puses. Seminārs ir bez maksas!

printēt

Kandavas novads starptautiskā dizaina izstādē “Design Isle 2017”

06.10.2017 - 08.10.2017

No 6. līdz 8. oktobrim Ķīpsalā notika Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle 2017”. Tajā varēja apskatīt Baltijas dizaina uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus. Kandavas novadu šajā izstādē pārstāvēja radošu cilvēku - mākslinieku un uzņēmēju komanda.

“Kandavas keramikas ceplis” piedāvāja dažādus dekoratīvus un praktiskus keramikas izstrādājumus interjeram – grīdas vāzes, puķu podus un virtuves trauku komplektus. Katrs priekšmets ir izgatavots ar rokām un pieejams tikai vienā eksemplārā. “Kandavas keramikas ceplī” darbojas jaunā māksliniece, keramiķe Linda Romanovska, kura, izmantojot senu keramikas izgatavošanas tehnoloģiju, izgatavo mūsdienīgas, skaistas keramikas lietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Aptauja par transporta kustību Lielā ielā Kandavā04.10.2017

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par transporta kustību Lielā ielā Kandavā, Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus izteikt viedokli.
Aptaujā ir 1 jautājums un tā ir anonīma, tajā iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. 

Aptaujas norises laiks līdz š.g. 31.oktobrim.

Aptauja pieejama šeit: http://www.visidati.lv/aptauja...

printēt

Zemītes skola piedalās pārtikas programmā “Ēdam atbildīgi”06.10.2017

Šogad Zemītes pamatskolas skolēni, skolotāji un darbinieki ņem līdzdalību programmā „Ēdam atbildīgi!”, kas  ir starptautiska, uz rīcību orientēta mācību programma.  

Pirmais ražas nedēļas pasākums “Ēd veselīgi! Dzīvo laimīgi!” jau noticis.  Nedēļā pirms Miķeļiem zemītnieki vāca augļus un dārzeņus, veidoja miķelīšu izstādi, vides objektus “Latvju raksti” un pētīja augu garšas, to saderības, lai katrā klašu grupā un bērnudārzā pagatavotu sev mīļākos salātus. Pēcpusdienā visi pulcējās skolas zālē, lai prezentētu savu veikumu, kā arī pastāstītu par izvēlēto produktu devumu veselības nostiprināšanā. Veselīgās salātu smaržas piepildīja visu skolu un tā vien kārdināja garšas kārpiņas. Salātu daudzveidība neatstāja vienaldzīgu nevienu, jo katrs varēja izvēlēties savu favorītu. Tā uz mēles tika “Vitamīnu bumba”, “Zaķīša gardums”, “Kāpostu un ābolu salāti” un citi gardumi. Visi augi bija no pašu dārziem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Satiksmes organizēšana Sabiles ielā Kandavā 6. oktobrī28.09.2017

Satiksmes organizēšana Sabiles ielā Kandavā asfaltbetona seguma ieklāšanas laikā 6. oktobrī.

Kartes lielākā izmērā skatīt šeit

printēt

Kandavas Kannu festivāls- 8. Kafijas un tējas svētkos04.10.2017

Aicinām 28.oktobrī Astoto Kafijas un tējas svētku laikā visus, kas vien to vēlas, piedalīties ar savām kannām Kandavas Kannu festivālā!

Jā, šis uzsaukums saprotams gluži burtiski- mēs aicinām piedalīties interesantā, asprātīgā pasākumā- dažādu kannu izstādē. Tiem, kuri atnesīs savu kannu izstādei, tiks uzdāvināta bezmaksas ieeja Kafijas un tējas svētkos. 

Jau tagad varat kannas ienest Kandavas kultūras namā māksliniekam Jurģim Muskam. Katram kannu īpašniekam būs iespēja pasākuma dienā pastaigāties pa sarkano paklāju un nofotografēties pie reklāmas sienas!

printēt

Novada domes priekšsēdētāja piedalās raidījumā “Īsi un konkrēti”26.09.2017

4.oktobrī plkst.21:00 kanālā Re:TV raidījumu ciklā „Īsi un Konkrēti” piedalījās novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, raidījuma galvenā tēma bija - grausti un nesakoptie īpašumi.

Pašvaldībās grausti apdraud gan iedzīvotāju drošību, gan grauj kopējo tēlu. Kā risināt šo problēmu un uzlabot likumdošanu valsts līmenī? Kā dažādās pašvaldībās cīnās ar graustiem un iedzīvotājiem bīstamām ēkām? Kā uzlabot situāciju cīņā ar nesakopto īpašumu saimniekiem? Atbildes un risinājumus meklēja diskusijas dalībnieki Jānis Eglīts VARAM parlamentārais sekretārs, Aigars Šmits Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas valdes loceklis, Inga Priede Kandavas novada domes priekšsēdētāja, Jolanta Brūniņa Valmieras pilsētas Attīstības un būvniecības pārvaldes vadītāja, Loreta Robežniece Skrundas novada domes priekšsēdētāja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Seminārs "Eļļas skaistumam un veselībai – iekšķīgai lietošanai"

12.10.2017 18:00

Biedrība “Pūres Dzirnas” informē, ka realizējot projektu “Lekciju cikls “Esi vesels”” ceturtdien – 12.oktobrī pl.18:00 Pūres NVO un IK centrā “Vinda” (pasta ēka) notiks lekciju cikla nodarbība Uztura mācībā, pasniedzēja uztura speciāliste Ilze Lutere

"Eļļas skaistumam un veselībai – iekšķīgai lietošanai":
• Tauku iedalījums
• Tauku enerģētiskā vērtība – cik daudz lietot
• Iedalījums pēc izmantotās tehnoloģijas
• Vērtīgās vielas eļļās
• izmantošana gatavošanai
• Receptes

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties projektā „PROTI un DARI!”05.10.2017

Kandavas novada dome aicina iesaistīties jauniešus vecumā  no 15 līdz 29 gadiem projekta "PROTI un DARI!" īstenošanā! Ja tu nemācies, nestrādā, neapgūsti arodu un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, tad projekta programmas vadītājs sastādīs tieši tev un tavām interesēm atbilstošu programmu.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas komunālie pakalpojumi veiks iedzīvotāju aptauju par plānotā projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” īstenošanu05.10.2017

            SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka atbilstoši Ministru kabineta 2016.gada 21.jūnija noteikumiem Nr.403 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.3.1.specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt pieslēgšanas iespējas” īstenošanas noteikumi”, Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā ir iesniegts projekta iesniegums “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta”.

            Minētā projekta ietvaros tiek plānots izbūvēt centrālos ūdens un kanalizācijas tīklus šādos Kandavas pilsētas ielas posmos:

printēt Lasīt visu ziņu

Par iespēju mājražotājiem un amatniekiem realizēt savu produkciju Kandavā05.10.2017

    Ir lieliska iespēja mājražotājiem un amatniekiem realizēt savu produkciju vienuviet, Kandavā Sabiles ielā 5 „SIA Centrs – 5” veikala telpās.

 Esam gatavi atbalstīt vietējos mājražotājus un amatniekus piedāvājot telpu un pārdevēju.

   Ja būs interese un piedāvājumi, nodrošināsim iespēju pastāvīgi realizēt jūsu produkciju kolīdz būs attiecīgi piedāvājumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Orientēšanās spēle "Latvija"02.10.2017

5.oktobrī no plkst. 15:00 līdz 18:00 un 6. oktobrī no plkst. 9:00 līdz 15:00 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā ikviens interesents aicināts izkustēties un pārbaudīt savas zināšanas orientēšanās spēlē "Latvija".

Ieskats 2015.gada orientēšanās spēlē "Latvija":

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top