faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Sākta konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšana Kandavā10.08.2018

9. augustā konkursa komisija uzsāka vērtēšanu Kandavas pilsētas skaistākajos dārzos un privātmājās. Tika apskatīti trīs no pieciem konkursā pieteiktajiem pretendentiem. 

Žūrija apciemoja M.Poles kundzi un viņas krāšņo dārzu Abavas ielā 30, Kandavā.

Nominācijā "Radošākais novadnieks" žūrija viesojās pie Aivas Valdmanes, kura šobrīd iekārto veikalu, kurā tiks tirgoti Kandavas novada un tuvējās apkārtnes amatnieku darinājumi.

 Nominācijā "Vieta, kas jāredz" tika pieteikts nams "Jaunkrastmaļi", kur pilsētas centrā iespējams izbaudīt lauku vidi, pastaigājoties pa 4 hektārus lielu parku, makšķerējot zivju dīķī vai dodoties pastaigā pa 750m garu dabas taku Pūzura gravā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (51)

Par jauniem ģeoloģiskajiem un ģeomorfoloģiskajiem dabas pieminekļiem10.08.2018

Velna acs avots (Foto: Dabas aizsardzības pārvalde)
Velna acs avots (Foto: Dabas aizsardzības pārvalde)

Dabas aizsardzības pārvalde informē, ka ir sagatavoti grozījumi Ministru kabineta 2001.gada 17.aprīļa noteikumos Nr.175 „Noteikumi par aizsargājamiem ģeoloģiskajiem un ģeomorfoloģiskajiem dabas pieminekļiem” (turpmāk – Noteikumu projekts), kas paredz precizēt dabas pieminekļu robežas un nosaukumus. 

Kandavas novadā plānots precizēt viena dabas pieminekļa robežas- Velna acs avotam, kas atrodas Čužu purvā. Iedzīvotāji tiek aicināti iesniegt rakstiskus ieteikumus Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai.

printēt Lasīt visu ziņu

Jāņa Lūša balvu izcīņa šķēpa mešanā jauniešiem

10.08.2018 10:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

10.augustā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā norisinās par ikgadēju tradīciju kļuvusī Jāņa Lūša balvu izcīņa šķēpa mešanā jauniešiem.

Kā ierasts, sacīkstes vērot un sveikt uzvarētājus bija ieradies bijušais latviešu šķēpa metējs, mūsu novadnieks Jānis Lūsis. Viņš joprojām ir vienīgais Latvijas sportists, kuram pieder visu trīs cēlmetālu olimpiskās medaļas. 

Dalībniekus un goda viesi J.Lūsi sveica arī Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule, kura bijušajam matkulniekam pasniedza gladiolas, kas zīmīgi, tulkojumā no latīņu valodas nozīmē "šķēps, mazs zobens".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Uz laiku satiksmei tiks slēgts krustojums Lielā iela-Sabiles iela Kandavā10.08.2018

Informējam, ka pirmdien, 13.augustā no plkst. 10:00 līdz 12:00, sakarā ar plānotajiem remonta darbiem ēkā Lielā iela 14, satiksmei tiks slēgts krustojums Lielā iela – Sabiles iela.

Lūgums slēgtā posma apbraukšanai izvēlēties citu maršrutu.

 

printēt

Kapu svētki Kandavas novada kapsētās 2018.gada vasarā

04.08.2018 - 26.08.2018

Kapu svētki Kandavas novada kapsētās notiks 4.augustā Zemītes pagastā, 5.augustā Vānes pagastā, 18.augustā Cēres pagastā, 25.augustā Kandavas pagastā un Zantes pagastā, kā arī 26.augustā Kandavas pilsētas un Matkules pagasta kapsētās. 
(Lai apskatītu svētbrīžu norises laikus, spiediet "Lasīt visu ziņu"). 

     4.augustā

Zemītes pagasta kapsētās:
15:00 Zemītes kapos
16:00 Kanduru kapos

 

printēt Lasīt visu ziņu

Apmeklētas Cēres pagasta dižākās lauku sētas un skaistākie dārzi09.08.2018

"Druviņas" Cēres pagastā

9.augustā konkursa “Diženi Kandavas novadā” vērtēšanas komisija viesojās Cēres pagastā, lai apskatītu šī gada konkursa pretendentu sētas, dārzus un tūrisma piedāvājumu.

Nominācijā “Sakoptākā privātmāja” izvirzīts Mārītes un Gundara Birziņu nams “Auseklīši”, kurš 2014.gadā saņēmis “Sakoptākās sētas” godalgu. Mājas saimniece Mārīte stāstīja, ka jau kopš bērnības ir pazīstama ar ziedu daudzveidību- viņas tēvs bijis liels dārznieks un puķu mīlis.

“Druviņās” saimnieko Maruta un Staņislavs Makrecki, viņu īpašums pieteikts nominācijā “Sakoptākais dārzs”. Dārzā ir apskatāma ne tikai liela ziedu un krūmu daudzveidība, bet arī tiek audzēti dažādi dārzeņi un ogas, tostarp melones un arbūzi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (78)

Tiek vērtēti Kandavas pagasta krāšņākie dārzi, tūrisma piedāvājumi un uzņēmumi09.08.2018

Kalnmuižas pils
Kalnmuižas pils

8.augusta pievakarē konkursa “Diženi Kandavas novadā” žūrijas komisija apmeklēja pieteiktos pretendentus Kandavas pagastā: Valdeķu iela 10, Valdeķi; z/s "Basteji" un "Kalnmuižas pils".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (55)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top