faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas pilsētas egle iedegta

30.11.2017 17:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde
30.novembrī Promenādē tika iedegta Kandavas Lielā egle
           30.novembrī Promenādē tika iedegta Kandavas pilsētas egle

30.novembrī Kandavas Promenādē ar dziesmām, dejām un rotaļām, tika iedegta lielā egle, kuru pilsētai šogad dāvināja uzņēmējs Viesturs Valdis Dreimanis. 

Kandavnieki iecienījuši pasākumus Promenādē, tie allaž ir kupli apmeklēti. Arī šogad uz egles atklāšanas pasākumu bija ieradies  kupls interesentu pulks, īpaši bērni ar vecākiem un skolu jaunatne.  Uzrunājot sanākušos, novada domes priekšsēdētāja Inga Priede pastāstīja, ka košā svētku egle izaugusi Kandavas pagasta mežā Griepciemā un ieradusies Kandavā tieši pirms Adventes gaidīšanas laika. “Prieks, ka varēsim sagaidīt Adventa laiku ar mirdzošu egli un tālāk post savu pilsētu, lai tā būtu tikpat koša un spoža kā eglīte, un mēs visi kopā varētu skaisti sagaidīt Ziemassvētkus. Ja pietrūkst sniega, padarīsim pilsētu spožu, to izrotājot."

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Aicinām uz bezmaksas nodarbībām veselības veicināšanai decembrī29.11.2017

Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”. Pasākuma grafiks 2017. gada decembra mēnesim:


printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Tikšanās ar grāmatas "Aizupiešu sasaukšanās" autoru Pauli Čimuru29.11.2017

28. novembrī Vānes pagasta bibliotēkā interesenti no  Vānes un Kabiles pagastiem tikās ar grāmatas “Aizupiešu sasaukšanās” ieceres un redakcijas veidotāju Pauli Čimuru.

 Grāmata “Aizupiešu sasaukšanās” tapusi septiņu gadu laikā, un tajā apkopoti Aizupes meža tehnikuma audzēkņu un pasniedzēju atmiņu stāsti.

“Aizupē izskolojušies Latvijas mežsaimniecības profesionāļi vismaz trīs paaudzēs. 75 autori stāsta, kā tas notika. Tie ir bijušo audzēkņu, pasniedzēju dzīves stāsti par mācību, darba laiku Aizupē. Gan komentāros, gan vienkārši tekstā, pieminēti arī citi cilvēki. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Labdarības pasākums novada senioriem Zemītē29.11.2017

Lai baudītu sarūpētu kopā būšanas brīdi, 25. novembra pusdienas laikā Zemītes tautas namā pulcējās Kandavas novada seniori.

Koncertu “ Dzīvi izvirpuļot”  sniedza  Valdeķu jauktais vokālais ansamblis “ Doremi”  Dzintras Lindes vadībā un dzeju no sava jaunā krājuma ”Tāds skudras ceļš” lasīja Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dagnija Gudriķe.

Koncertu organizēja Kandavas novada iespēju fonds  ( KNIF) ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, projekta “ Svētku pakas un pasākumi Kandavas novada senioriem 2017/2018” ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Novada saimniecības saņem Kurzemes Tūrisma asociācijas balvu “Lielais Jēkabs”27.11.2017

Foto: Kaspars Poriņš
Foto: Kaspars Poriņš

25. novembrī Talsos norisinājās Kurzemes gada balvu pasniegšanas ceremonija “Lielais Jēkabs 2017”, kurā apbalvots Kandavas novada maršruts "No laukiem uz laukiem Kandavas pusē".   

Kandavas novada maršruts "No laukiem uz laukiem Kandavas pusē" deviņu Kurzemes maršrutu vidū saņēma galveno balvu nominācijā "Dižais Kurzemes maršruts māmiņām". Maršrutā iekļautas saimniecības "Kangari" Cēres pagastā un "Indāni" Kandavas pagastā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

Rūķupes Rūķi aicina piepildīt lielo dāvanu maisu27.11.2017

Ziemupes Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi arī šogad aicina klašu, kolēģu, draugu un domubiedru kolektīvus sagatavot dāvanas akcijai „Piepildīsim Lielo dāvanu maisu”. Akcija notiek jau ceturto gadu un šo gadu laikā kā dāvanu gatavotāji iesaistījušies arī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas skolēni.

Dāvanas Ziemassvētku vecītis ar savu motivācijas brigādi svētku laikā nogādās Kurzemes reģiona ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem, kuriem šajā dzīves mirklī neklājas tik viegli un ir nepieciešams mazs uzmundrinājums – cerību stariņš.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Novada zemnieki un uzņēmēji tiekas gadskārtējā ballē

24.11.2017 kur : Valdeķu kultūras nams
Konkursa "Diženi Kandavas novadā 2017"
Konkursa "Diženi Kandavas novadā 2017" dalībnieki un uzvarētāji

24.novembrī Valdeķu kultūras namā uz gada noslēguma balli pulcējās vairāk nekā 300 Kandavas novada zemnieku un uzņēmēju. Šīs balles allaž pulcējušas kuplu dalībnieku skaitu, jo novembra nogale ir laiks, kad lauku darbi apdarīti, raža – klētīs, un pēc labi padarīta darba ir laiks svētkiem.

Jau ierasts, ka šajā ballē tiek godināti novada sakoptāko sētu saimnieki. Šogad konkurss ieguvis jaunu elpu, mainīts tā nosaukums no “Sakoptākā sēta Kandavas novadā” uz  “Diženi Kandavas novadā”. Tāpat nākušas klāt vairākas nominācijas, kā “Radošākais novadnieks”, “Vieta, kas jāredz”, “Darbīgākā organizācija” un “Skaistākais dārzs”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (49)

Ivo Immermanis- viens no 12 vadošajiem vīndariem Latvijā24.11.2017

Ivo Immermanis (Foto: Delfi.lv)
Ivo Immermanis (Foto: Delfi.lv)

21. novembrī restorānā "Pullman Riga Old Town" jau trešo gadu norisinājās vadošo Latvijas vīndaru ražojumu degustācija "Latvijas augļu un ogu vīna skate 2017". Pasākuma dalībniekiem bija iespēja tikties ar 12 vīndariem un nodegustēt vairāk nekā 90 augļu un ogu vīnu un sidru šķirnes, un nobalsot par savu favorītu, "Delfi" informēja Latvijas vīnkopju un vīndaru biedrības valdes loceklis Ričards Ivanovs. Labāko vīndaru vidū bija arī "Kandavas novada Gada uzņēmējs" Ivo Immermanis no Zemītes pagasta.

Organizējot šo pasākumu, Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrība vēlas popularizēt kvalitatīva augļu un ogu vīna gatavošanu, salīdzināt tirgū piedāvāto augļu un ogu vīnu kvalitāti, informēt patērētāju par piedāvājumā esošiem vīniem, kā arī izvērtēt vietējo ražotāju veikuma potenciālu augstvērtīga produkta iegūšanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Jūrmalas biznesa inkubators aicina uz jauno uzņēmēju POP-UP izstādi27.11.2017

7. un 8. decembrī LIAA Jūrmalas biznesa inkubators vērs durvis jauno uzņēmēju un biznesa ideju autoru POP-UP izstādei, un aicina ikvienu interesentu apskatīt un uz savas ādas izbaudīt vietējo ražotāju darinājumus, novērtēt jaunās biznesa idejas un bez maksas piedalīties meistarklasēs bērniem un pieaugušajiem.

Paralēli norisināsies Andžeja Grauda Bungu skolas Bungu aplis, Ilzes kūku darbnīcas piparkūku mājiņu veidošana un The Beard Barbershop bārdas korekcijas meistarklase vīriešiem.

Savus darinājumus izstādīs vairāki kosmētikas ražotāji - Vegan fox, Silmachy Remedies, Kazas Laukos, BE.LOVED un The Beard Cosmetics, aksesuāru zīmols 3wk upcycled, apģērbu un stila meistares Amulettas. Ar gardumiem cienās Smalkais Muslis, Gi Line un Kūku muzejs.

printēt Lasīt visu ziņu

Nenokavē pieteikšanos konkursam "Gaismas dziesmas Kandavā"!13.11.2017

Nenokavē pieteikšanos Latvijas jauno vokālistu AKADĒMISKĀS un ESTRĀDES dziedāšanas konkursam „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ” līdz 5.decembrim!

Konkursā dalībniekus- solistues, duetus, ansambļus un popgrupas aicinam piedalīties ar Adventes laikam atbilsošu repertuāru, lai kopā- Trešajā adventē un Otrajos Ziemassvētkos - Latvijas vienā no skaistākajām mazpilsētām, pulcētu talantīgākos jaunos dziedātājus un kopā svinētu gaismas svētkus!

Konkursa mājas lapa WWW.KANDAVADZIED.LV

printēt

Pilsētas egle izraudzīta24.11.2017

Lielā egle Kandavai izaugusi Griepciemā
Lielā egle Kandavai izaugusi Griepciemā

24.novembrī Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, izpilddirektors Egīls Dude, deputāti Kaspars Ševčuks un Raivis Bērziņš, kā arī  SIA “Kandavas ceļi”  un SIA “Kandavas komunāli pakalpojumi” vadītāji Ivars Marašinskis un Oskars Kļava devās izraudzīt lielo pilsētas egli, kas rotās Promenādi.

Šogad egli pilsētai dāvina uzņēmējs Viesturs Valdis Dreimanis. Egle izaugusi mežā pie Griepciema, tā ir vismaz divdesmit piecus gadus veca un pats uzņēmējs to nodēvējis par čūskegli, tās savdabīgo zaru dēļ. Egles zari auguši, tiecoties augšup un izlocījušies gluži kā čūskas.

Egle tiks uzstādīta pilsētas Promenādē nākamajā nedēļā un iedegta 30.novembrī plkst. 17:00. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pārcelts seminārs par ilgstošu stresu un profesionālo izdegšanu24.11.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka seminārs par ilgstošu stresu un profesionālo izdegšanu tiek pārcelts uz 7.decembri, pulksten 17:00 Kandavas kultūras namā.

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top