faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Jauniešu centra vadītāja Ieva Ozoliņa - aktīvākā jaunatnes darbiniece 201810.12.2018

Piektdien, 7.decembrī Madonas Kultūras namā notika Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotā konkursa «Labākais darbā ar jaunatni 2018» uzvarētāju godināšana.

Vienā no deviņām nominācijām- “Aktīvākais jaunatnes darbinieks 2018”- balvu ieguva Kandavas mulitfunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra “Nagla “ vadītāja Ieva Ozoliņa.  Šajā nominācijā bija pieteikti desmit nominanti un pelnīti lepojamies, ka Ieva ir uzvarētāja.

Facebook ierakstā  paudusi pati Ieva: “Jūtos novērtēta! Paldies kolēģiem, jauniešiem un maniem pašiem mīļākajiem – ģimenei. Bet nekas jau nebeidzas - vēl daudz darbu un jaunas virsotnes iekarojamas!”

Konkursa "Labākais darbā ar jaunatni 2018" mērķis ir izteikt Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

printēt

Kurzemnieku dērbijs - Kandava/COMPOR izcīna uzvaru pret BK Saldus

07.12.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

7.decembrī mājas spēlē tikāmies ar BK Saldus komandu. Kandavnieki spēli  iesāka pārliecinoši, taču spēles gaitā BK Saldus komanda spēja izlīdzināt rezultātu līdz neizšķirtam,taču Kandava/COMPOR basketbolisti spēja nosargāt savu pārākumu un spēles izskaņā Kandava/COMPOR izcīna uzvaru ar rezultātu 73:84.
Šī mūsu komandai bija pirmspēdējā pirmā apļa spēle, pašlaik Kandava/COMPOR kontā  ir 10 uzvarētas un 3 zaudētas spēles. 

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija par izmaiņām sadzīves atkritumu savākšanas tarifā30.11.2018

Sakarā ar Dabas resursu nodokļa likmes izmaiņām (no 35,00 EUR/t uz 43,00 EUR/t), no 2019.gada 1. janvāra tiks mainīts SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” atkritumu savākšanas tarifs, paaugstinot maksu par Dabas resursu nodokļa palielinājumu. Tas sastāv no 3 komponentēm: atkritumu apglabāšanas tarifa, Dabas resursu nodokļa un izvešanas tarifa. 

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina uz bezmaksas nodarbībām Laikmetīgās mākslas radošajā laboratorijā06.12.2018

Projekta “Laikmetīgās mākslas radošās laboratorijas izveide” ietvaros visi interesenti  ir laipni aicināti uz bezmaksas laikmetīgās mākslas radošajām nodarbībām, kurās decembra mēnesī būs iespēja izgatavot Ziemassvētku rotājumus.

Nodarbības notiek katru trešdienu, plkst.17:30, iepriekš piesakoties pa tel. 29146069.

Nodarbību grafiks:

  • -5.decembrī;
  • -12.decembrī;
  • -19.decembrī;
printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 2019. gada 31. janvārim aicinām noslēgt pakalpojumu līgumus patvaļīgiem ūdens un kanalizācijas pieslēgumiem29.11.2018

Veicot klientu inventarizāciju SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” apkalpes zonā, ir konstatēti gadījumi, kad nekustamie īpašumi ir patvaļīgi pievienoti centralizētajai ūdensapgādes un/vai  kanalizācijas sistēmai, nenoslēdzot līgumu ar SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”  par pakalpojumu lietošanu.

Realizējot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētos projektus, pēdējos gados daudzviet pilsētā un pagastos izbūvētas jaunas centralizētā ūdensapgādes un  kanalizācijas sistēmas ar atzariem līdz nekustamo īpašumu robežai. Lai legāli pieslēgtos šiem atzariem un saņemtu ūdensapgādes un/vai kanalizācijas pakalpojumus, objektu īpašniekiem nepieciešams sakārtot tehnisko dokumentāciju (izņemt tehniskos noteikumus) un noslēgt līgumu ar SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, taču daudzi pieslēgumus ir veikuši patvaļīgi un izmanto pakalpojumus, par tiem nemaksājot.

Ir situācijas, kad šādus gadījumus var uzskatīt par neapzinātiem patvaļīgiem pieslēgumiem, diemžēl ne reti ir arī arī ļaunprātīgi nelegālie pieslēgumi.

Neatkarīgi no tā, kurā gadā veikts pieslēgums SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”  aicina ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājus, kuri patvaļīgi pieslēgušies centralizētiem ūdens un kanalizācijas tīkliem izmantot iespēju līdz 2019. gada 31. janvārim pieteikties uzņēmumā un noslēgt līgumu par ūdenssaimniecības pakalpojumu.

printēt Lasīt visu ziņu

“Laimas” labdarības namiņa dāvanas saņems arī mūsu novada bērni07.12.2018

Jau divas nedēļas savas durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš, kas jau septīto gadu aicina radīt svētku brīnumu un ienest to Latvijas maznodrošināto ģimeņu mājās, sarūpējot to bērniem viņu kārotās Ziemassvētku dāvanas.

Līdz šim projekta aicinājumam ir atsaukušies vairāk nekā 800 cilvēku, sagādājot 520 dāvanas, bet vēl kopumā 980 bērnu gaida savu sapņu piepildījumu. Projektā dāvanas sarūpēt aicina ne tikai individuāli, bet arī lielākās kompānijās, piemēram, kopīgi izvēloties vienu kartīti un sarūpējot dāvanu draugu, ģimenes, kolēģu lokā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Atkārtoti tiks demonstrēta Kristīnes Želves filma “Mērijas ceļojums”

13.12.2018 14:00 kur : Kandavas novada muzejs

13.decembrī plkst. 14:00 Kandavas novada muzejā pēc skatītāju lūguma vēlreiz tiks demonstrēta Kristīnes Želves filma “Mērijas ceļojums”  ar Daigu Kažociņu galvenajā lomā.

Stāsts par jaunu sievieti Mēriju Grīnbergu, kura 2. pasaules kara laikā izglāba lielu daļu Latvijas muzeju kolekciju.

Otrā pasaules kara beigās vācu armija atkāpjoties ņēma līdzi arī 700 kastes ar Latvijas muzeju kolekciju vērtībām. Ja nebūtu bijis jaunas sievietes, vārdā Mērija Grīnberga, daudzas Latvijas muzeju zāles šobrīd būtu tukšas - viņa bija vienīgā brīvprātīgā, kas 1944.gadā devās līdzi vilcienam ar Latvijas mākslas vērtībām un kopā ar tām atgriezās Rīgā. Vācu okupācijas spēki tās centās izvest, padomju okupācijas spēki atveda atpakaļ; Mērija savu pienākumu izpildīja līdz galam. Pateicības vietā par paveikto Mērija tika atlaista no darba muzejā un viņas turpmāko dzīvi pavadīja nerimstošās aizdomas.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top