faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandava/COMPOR piekāpjas Gulbenes bukiem12.04.2018

7.aprīlī Gulbenē mūsu “Kandava/COMPOR” basketbolisti tikās ar Gulbenes Buki/BJSS komandu izšķirošajā spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Diemžēl, ceturtdaļfinālā, trešajā spēlē kas bija izšķirošā, lai kandavnieki iekļūtu pusfinālā, “Gulbenes Buki/BJSS" savās mājās pārliecinoši apspēlēja "Kandava/COMPOR" vienību ar rezultātu 95:63. Līdz ar to gulbenieši izcīnīja iespēju spēlēt turnīra pusfinālā, pievienojoties “Valmieras Glass/ViA" un BK Ķekava/Optibet [1], kā arī RSU basketbolistiem, kas radīja sensāciju pārspējot aizvadītā gada čempionus – BK Jelgava/LLU komandu.

Cīņā par iekļūšanu pusfinālā, spēli ar precīzu trejaci uzsāka Raimonds Gabrāns, izvirzot vadībā gulbeniešus. Jau kopš tā brīža mājinieku komanda neatskatījās, strauji audzējot rezultāta pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas vidū pēc Ingara Aizpura precīza 3 punktu metiena rezultāta starpība pieauga līdz plus 14 (20:6). Ceturtdaļas beigās veiksmīgāk nospēlēja kandavnieki un rezultāta starpību nedaudz samazināja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavā notiks viens no pārgājienu sērijas "Ejam!" posmiem- "EJAM! Zelta rudenī!"

15.09.2018

Šogad Latvijā tiks aizsākta vēl nebijusi pasākumu sērija pārgājieniem, kam 2018. gada sezonas kalendārā paredzēti trīs posmi, no kuriem pēdējais notiks Kandavā.

 Pirmais posms notiks 26. maijā Cēsīs-  “EJAM! Vasara ir sākusies!”, otrais posms 21. jūlijā Carnikavā - “EJAM! Kopā ar vasaru” un trešais posms 15. septembrī Kandavā ar devīzi - “EJAM! Zelta rudenī”.

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadītajā gadā paveikto vērtē novada seniori09.04.2018

9.aprīlī Pensionāru Dienas centra zālē notika Kandavas novada pensionāru biedrības kopsapulce
9.aprīlī notika Kandavas novada pensionāru biedrības kopsapulce

Saskaņā  ar Kandavas novada pensionāru biedrības  statūtiem,  9.  aprīlī Pensionāru  dienas  centrā  Kandavā,  Jelgavas  ielā  4a notika Kandavas novada Pensionāru biedrības kopsapulce ar  sekojošu  dienas  kārtību:

  •  Kandavas  novada  Pensionāru  biedrības  valdes  priekšsēdētāja Zigurda Megņa atskaite  par  pilnvaru  laikā  paveikto  darbu  un  debates  par  darba vērtējumu.
  • Valdes  priekšsēdētāja  vietnieces  Veras  Lauvas  ziņojums  par  veiktajiem  un  plānotajiem  biedrības  kultūras  pasākumiem.
  • KNPB grāmatvedes  Anitas Zīvertes informācija  par  biedrības  un  Kandavas novada domes  2017.  gadā  piešķirto   līdzekļu  izmantojumu.
  • Informācija  un  debates  par  veco  ļaužu  stāvokli  novadā,  valstī  un  Latvijas  pensionāru  federācijas aktivitātēm   pensionāru  cienīgu   dzīves  apstākļu   nodrošināšanā.
  • Biedrības  revidenta  apstiprināšana. 
  • Uzticības balsojums biedrības priekšsēdētājam.
printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Akcija "Satiec savu meistaru" Kandavā

07.04.2018 11:00 - 15:00 kur : Kandavas novada amatnieku biedrība, Kandavas novada Amatniecības centrs

7.aprīlī Kandavā amatnieku biedrības telpās notika Latvijas Meistaru dienas akcija "Satiec savu meistaru 2018"  kopā ar divām lieliskām meistarēm  Lindu Romanovsku un Ināru Krauju.                  

Linda mācīja izgatavot savu tējas krūzi, bet Ināra stāstīja par vilnu un vērpšanuCilvēki bija ieradušies no Kandavas novada, Ventspils, Tukuma un vēl citām vietām. Kā sacīja keramikas darbnīcas vadītāja Linda: "Labi, radoši pavadījām laiku. Visi, kas veidoja keramikas darbus, varēs tos saņemt nodedzinātus jau aprīļa vidū, Kandavas novada amatnieku biedrības telpās."

 Laikā no 2018. gada 6. līdz 8.aprīlim jau desmito reizi visā Latvijā notika pasākums “Satiec savu meistaru”. Ik pavasari pasākums kļuvis par gaidītu notikumu, un aizvadītajos gados savu meistaru darbnīcās, studijās, muzejos, skolās, kultūras centros, bibliotēkās apmeklējuši 20 tūkstoši dažādu paaudžu interesentu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6) galerija (12)

Projekts „Ieplāno savu veiksmi šodien” Kandavas internātvidusskolā06.04.2018

No 21.- 23.martam Kandavas internātvidusskolā viesojās astoņi starptautiskajā Erasmus+ projektā “Ieplāno savu veiksmi šodien” iesaistītie skolotāji no Polijas un Horvātijas.

Mācību mobilitātes ietvaros notika eTwinning seminārs par darbošanos TwinSpace vidē, par projekta materiālu ievietošanu. Semināru vadīja eTwinning vēstniece Iveta Milta. Tika izmantoti rīki Padlet, Tricider, Answergarden. Skolotāji mācījās, kā eTwinning vidē var noorganizēt videokonferenci.

Skolotāji iepazinās ar karjeras izglītību Kandavas internātvidusskolā. Kultūras programmā projekta dalībnieki devās uz Talsiem, kur apmeklēja radošo sētu un keramikas darbnīcu, kā arī iepazinās ar „Sabiles Sidrs” ražotni. Skolotāji savu radošumu varēja parādīt, darbojoties Silto smilšu studijā Ingas Jefremovas vadībā un mājturības kabinetā, veidojot no pērlītēm spārītes, kur nodarbību vadīja skolotājas Andra Akmeņlauka, Inta Pakalns-Paleja un Marisja Strāķe.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Domes priekšsēdētāja tiekas ar Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjiem05.04.2018

5.aprīlī Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede tikās ar Nacionālo bruņoto spēku Mācību vadības pavēlniecības pārstāvjiem, lai saskaņotu šī gada augustā Kandavā plānoto militāro mācību apmērus. Tikšanos organizēja Zemessardzes 51.kājnieku bataljona komandieris Aivis Vācers. Sarunā piedalījās arī novada domes nekustamo īpašumu nodaļas vadītāja Sandra Bērziņa.

Saskaņā ar Nacionālo bruņoto spēku četru gadu apvienotā militārā mācību cikla noslēgumu, visā Latvijas teritorijā notiks līdz šim lielākās Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku organizētās militārās mācības “Namejs 2018”. Mācības Kandavas novadā norisināsies no 21. līdz 31.augustam. Militārās aktivitātes galvenokārt plānotas Kandavas apkaimē esošo lauku un mežu apvidos, taču iespējams aptvers arī atsevišķas vietas Kandavas pilsētā. Plānots, ka mācībās piedalīsies ap 160 dalībnieku. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Apbalvoti konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2017” uzvarētāji05.04.2018

28.martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika konkursa- skates  “Gada labākā būve Latvijā 2017” uzvarētāju apbalvošanas ceremonijā, kurā piedalījās arī mūsu novada pārstāvji.

Jau informējām, ka konkursā piedalījās divas mūsu novada būves – nominācijā “Pārbūve” Kandavas Mākslas un mūzikas skola, bet nominācijā “Inženierbūve”- Biomasas katlu māja Kandavā. Abas būves iekļuva skates otrajā kārtā, kurā startēja pavisam 78 būves. Otrajā kārtā žūrija klātienē apskatīja visas būves, tiekoties ar būvniekiem un pasūtītājiem klātienē.

Kandavas Mākslas un mūzikas skola iekļuva arī skates finālā, kas norisinājās RTU Arhitektūras fakultātē 20.martā un novada pārstāvji tika uzaicināti piedalīties skates uzvarētāju apbalvošanas ceremonijā.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top