faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Projekta "Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā" aktivitāšu grafiks augusta mēnesim26.07.2017


Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/080.

 Projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā” mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumiem visiem Kandavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot aktivitātes Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Projekts "Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā"26.07.2017

Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/080.

 Projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā” mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumiem visiem Kandavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot aktivitātes Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties konkursā „Diženi Kandavas novadā”13.07.2017

Kandavas novada dome izsludina konkursu „Diženi Kandavas novadā 2017”. Konkurss noritēs laika posmā no 1.augusta līdz 1.septembrim.

Lai paplašinātu iespējamo pretendentu skaitu, kas var piedalīties konkursā, šogad mainīts tā nosaukums- no “Sakoptākā sēta Kandavas novadā” uz “Diženi Kandavas novadā”.

Piedalīties konkursā tiek aicinātas gan fiziskas, gan juridiskas personas, kas Kandavas novadā izveidojušas skaisti sakoptu vidi dzīves vai darba vietā, lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā vai daudzdzīvokļu mājā, sekojošās nominācijās:

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas kartodroma pārstāvji skaidro situāciju kartingu trasē24.07.2017

Iepriekšējā nedēļā Kandavas Kartodromā tika nodrošināti Super-moto treniņu braucieni.  Saistībā ar to, novada pašvaldība saņēma sūdzības no trases kaimiņos dzīvojošajiem iedzīvotājiem, par to, ka kartingu vietā notiek treniņbraucieni ar motocikliem. Domes vadība lūdza kartodroma pārstāvjus skaidrot situāciju par radušos pārpratumu.

Kandavas novada domē ir saņemts skaidrojums no Ģirta Ļaudaka, par to, ka minētie treniņu braucieni norisinājušies dažas stundas sportistu noteiktajā laikā, nevis visas dienas garumā. Pēc sūdzību saņemšanas uz tām nekavējoties tika reaģēts, lūdzot sportistiem pārtraukt treniņu nodarbības. Kā paskaidrojumā raksta G.Ļaudaks, kaut arī momentānais Super-moto troksnis, iespējams, var likties augstāks nekā tas ierasts sporta kartingiem (brīdī, kad tas tuvumā brauc garām konkrētai vietai) dienas vidējā trokšņu norma nav tikusi pārsniegta un bijusi atbilstoša Ministru Kabineta noteikumiem. Neskatoties uz to, trases vadība saprot radušos situāciju, un  ir vienojusies ar kartodroma īpašniekiem, ka turpmāk Super-moto aktivitātes trasē tiks aizliegtas. Tādā veidā respektējot iedzīvotāju – trases kaimiņu vēlmi, un cerot uz viņu sapratni.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Mākslas plenērs “Radošais Mākslas mirklis” noslēdzies

17.07.2017 - 23.07.2017 Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

 22.jūlija vakarā pie novada muzeja notika Kandavas Mākslas plenēra “Radošais mākslas mirklis” noslēguma pasākums, plenērā radīto darbu izstādes un vides objektu atklāšana.

Plenēra organizatore Linda Romanovska atzina, ka ar katru gadu plenērs iegūst arvien lielāku popularitāti un atpazīstamību Latvijā un priecē tas, ka tajā arvien vairāk iesaistās arī esošie un bijušie kandavnieki.

Šogad plenērā piedalījās 70 dalībnieku, kas darbojās četrās radošajās darbnīcās. Ar simboliskām dāvaniņām- smaržīgiem timiānu podiņiem- Linda teica paldies darbnīcu vadītājiem un visiem tiem cilvēkiem, kas palīdzēja plenēra organizēšanā un veiksmīgā norisē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7) galerija (48) galerija (47) galerija (40)

Pārbūvēts Ventspils šosejas un Kandavas ceļa krustojums24.07.2017

Foto: L.Trēde

Foto: L.Trēde

Pabeigta Ventspils šosejas (A10) krustojuma ar autoceļiem Līgas – Kandava – Veģi (P130) un Līgas – Zentene – Rideļi (V1435) rekonstrukcija.

Lai uzlabotu satiksmes drošību, plašajā krustojumā tika sakārtoti izbrauktuvju leņķi, kā rezultātā tiek samazināts automašīnu braukšanas ātrums un uzlabojusies pārskatāmība. Pārvietota arī autobusa pieturvieta. Krustojuma robežās sakārtots apgaismojums un izbūvētas ietves gājējiem.

Projekta izmaksas ir 0,5 milj. eiro (ar PVN). Krustojuma rekonstrukciju veica SIA Ceļu, tiltu būvnieks.

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta skolas jaunie basketbolisti tiekas ar Kristapu Porziņģi20.07.2017

Jau otro reizi, Latvijas labākais basketbolists Kristaps Porziņģis organizēja tikšanos un meistarklases 250 Latvijas jaunajiem basketbolistiem.

Pasākumā piedalījās četri Kandavas novada BJSS basketbolisti- Kristers Grunte, Kārlis Kazaks, Tīna Zeberiņa un Agnete Kārkliņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Par būvniecības publiskās apspriešanas izsludināšanu07.07.2017

Tiek izsludināta būvniecības publiskā apspriešana no 10.07.2017. līdz 07.08.2017.
Būvniecības ierosinātājs: "Aldēni", Alda Sondora Kandavas pagasta zemnieku saimniecība, reģ. Nr. 40001015643, juridiskā adrese: "Aldēni", Kandavas pagasts, Kandavas novads, LV-3120.
Projekts: Saimniecības ēka Rugāju ielā 6, Kandavā, Kandavas novadā.
Projektētājs: Ivars Bebris, sert. Nr. 1-00029; adrese: "Purenes", Tomes pagasts, Ķeguma novads, LV-5020.

printēt Lasīt visu ziņu

Radošie mākslas mirkļi Kandavas plenērā19.07.2017

Keramiķu darbi top arī vecpilsētas promenādē

Keramiķu darbi top arī vecpilsētas promenādē

No 17.- 23.jūlijam Kandavā norisinās ikgadējais Mākslas plenērs “Radošais Mākslas mirklis”. 

Šogad plenēra dalībnieki strādā četrās radošajās darbnīcās:

 mozaīka (vadītāja Jeļena Kažoka), keramika (vadītāja Matilde Laura Ikerte), gleznošana (vadītāja Ingemāra Treija), darbs ar koku (vadītāji Andis Jakobsons, Jurģis Ābele).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Paziņojums par nekustamā īpašuma izsoli19.07.2017

Zemgales apgabaltiesas iecirkņa Nr.107 zvērināta tiesu izpildītāja Rudīte Slivjuka paziņo, ka tiek rīkota Daigai Bondarei piederošā nekustamā īpašuma, kas atrodas Līņi: “Līņi”,  Vānes pagastā, Kandavas novadā, kadastra numurs 9088 004 0065, pirmā izsole.

Izsoles sākums 2017.gada 21.jūlijā un izsoles noslēgums 2017.gada 21.augustā plkst. 13:00.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas kartodromā Latvijas čempionāta kartingā 4.posms

13.07.2017 - 15.07.2017 Kandavas Kartodroms

No 13.-15.jūlijam Kandavas kartodromā notika Latvijas čempionāts Pro-Kart/LRMC 4.kartinga sezonas posms, kurā piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, kopumā 160 dalībnieku dažādās sporta klasēs.

Šajās sporta sacensībās piedalījās arī kandavnieks Adrians Lasis, kurš pārstāv Kandavas Kartinga klubu un savā klasē TK Senior izcīnīja 1.vietu.

Komandu kopvērtējumā 1.vietu ieguva Kandavas Kartinga klubs, kuru pārstāvēja- Artūrs Mārtinsons (R85 klasē 1.vieta), Armands Andersons (Senior Master klasē 1.vieta), Adrians Lasis (TK Senior klasē 1.vieta), Ernests Skulte (DD2 klasē 2.vieta) un Ivars Uss (DD2 klasē 3.vieta).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina pieteikties drošas riteņbraukšanas apmācību nodarbībām18.07.2017

Lauku atbalsta dienests ir apstiprinājis biedrības „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” projekta pieteikumu „Drošas riteņbraukšanas apmācības” (projekta Nr.16-08-AL14-A019.2204-000001), kura mērķis ir sniegt bērniem drošas riteņbraukšanas prasmes, palielinot vietas potenciālu, kas var kļūt par priekšnosacījumu jaunu veselības veicinošu pakalpojumu piedāvājumam, tādā veidā palielinot iespēju bērniem kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku. Projekta kopējās izmaksas ir Eur 1066.59, no kurām publiskais finansējums EUR 959,93, bet līdzfinansējumu Eur 106,66 apmērā nodrošinās Kandavas novada Izglītības pārvalde.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top