faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noslēdzies projekts “Esi pilsoniski aktīvs- piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!”13.06.2018

Projekta „Esi pilsoniski aktīvs - piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!”, pagastu apkaimes ideju darbnīcu un Kandavas novada iedzīvotāju forumā darba grupu ideju un aktualitāšu apkopojums.

 Aicinām interesentus iepazīties ar apspriestajiem jautājumiem un izvirzītajām idejām, jo tikai kopā mēs varam padarīt savu dzīves vidi saistošāku, komfortablāku un sev tīkamāku. daudzas vajadzības ir finansiāli apjomīgas un to īstenošanai ir jāmeklē gan pašvaldības, gan valsts un pat Eiropas atbalsts. Bet katrā vietā ir labas domas, kuras varētu īstenot arī sabiedrība iesaistoties ar savu līdzdarbību un atbalstu. Iedzīvotājus aicinām būt atvērtiem līdzdarbībai, ierosmēm un idejām, jo tikai no katra paša pilsoniskās aktivitātes, ieinteresētības un spējas sevi motivēt brīvprātīgam darbam ir atkarīgs, kāda ir mūsu kopīgās dzīves telpas mikrovide. 

  Projekta koordinatore Ērodeja Kirillova 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada iespēju fonds (KNIF) izsludina 5.projektu konkursu „Dari pats!"12.06.2018

Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, KNIF piedāvā finansiālu atbalstu labāko projektu iesniedzējiem.

Šogad projekta konkursa virsmērķis ir īstenot pa vienam iedzīvotāju iniciatīvas projektam – Cērē, Matkulē, Kandavas pagastā, Kandavas pilsētā, Vānē, Zantē un Zemītē. Pie vērtēšanas plus 10 punktus iegūst tas projekts katrā augšminētajā vietā, kurš ir jau izvirzīts un apspriests iedzīvotāju apkaimes ideju darbnīcās pagastos un novada iedzīvotāju forumā. Ja netiek pieteikts projekts kas jau ir izvirzīts apkaimes ideju darbnīcās katrā pagastā un iedzīvotāju forumā Kandavā, tad katrā augšminētajā vietā tiek apstiprināts labākais projekts no iesniegtajiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Uzsāksies PII “Zīļuks” siltināšanas darbi 12.06.2018

Kandavas novada dome ir saņēmusi Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) lēmumu par projekta pieteikuma “Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” energoefektivitātes paaugstināšana” apstiprināšanu.

Līgums par būvdarbu veikšanu noslēgts ar SIA “Amatnieks”, autoruzraudzību veiks SIA “Campaign”, bet būvuzraudzību veiks SIA “Būvēlogs”. Projekta kopējās izmaksas ir 693 260,88 EUR, no kurām 458 150,00 EUR ir ERAF finansējums un 24 255,00 EUR valsts budžeta dotācija.

printēt Lasīt visu ziņu

Cēres ceļš būvniecības gaidās12.06.2018

Ne tikai Cēres pagasta iedzīvotāji, bet arī Kandavas novada domes vadība ir gaidās, kad uzsāksies ceļa V-1435 Līgas - Zentene - Rideļi, Cēres ceļa asfaltēšana darbi posmā 0,00 - 4,16 km garumā, un arī pārējie attiecīgie Cēres ceļa posmu būvniecības darbi.

Kā zināms iepirkums par būvniecības darbiem ir noslēdzies, un līgums par ceļa būvniecību ir noslēgts ar SIA "STRABAG". Tika solīts, ka darbi uzsāksies jau pēc 10. jūnija, tāpēc domes priekšsēdētāja Inga Priede 11. jūnijā vērsās pie VAS “Latvijas Valsts ceļi”, lai noskaidrotu situāciju. Tika saņemta atbilde, ka būvnieks ir gatavs darbus uzsākt kaut tūlīt, bet problēma ir tajā, ka iepirkumā uz būvuzraudzību nav pieteicies neviens pretendents, tāpēc konkurss jāsludina atkārtoti, ar cerībām, ka darbus varēs uzsākt jūlijā. Tas, ka nav pieteicies neviens pretendents, skaidrojams ar speciālistu trūkumu un to, ka valstī patlaban noris ļoti intensīva būvniecība, un uzraugiem ir ļoti stingras prasības – viņiem jābūt konkrētajā objektā, nevis vairākos objektos vienlaicīgi.

printēt Lasīt visu ziņu

Sakārtota valodnieka Kārļa Mīlenbaha vecāku atdusas vieta11.06.2018

Kandavas novada Iespēju fonds par ziedojumiem šā gada Lūgšanu brokastīs, īstenojis mūsu novadnieka-  valodnieka Kārļa Mīlenbaha vecāku atdusas vietas sakopšanu Kandavas ev. luteriskās baznīcas kapsētā.

Paldies visiem, kas, piedaloties Lūgšanu brokastīs, ziedoja līdzekļus šim mērķim!

Sirsnīgs paldies firmai RGR Pluss un uzņēmējam Raivim Bērziņam par ieguldīto darbu šī projekta realizācijā!

Signe Ezeriņa, Kandavas novada Iespēju fonda vadītāja

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas novada dome izsludina fotokonkursu “Vasara Kandavas novadā”

01.06.2018 - 31.08.2018

Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Vasara Kandavas novadā". Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2018. gadā, laikā no 1. jūnija līdz 31. augustam. Fotogrāfiju tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistākās fotogrāfijas autors saņems balvu!

Fotogrāfijas konkursam lūdzam iesūtīt līdz 2018. gada 31. augustam, plkst. 12.00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 14. septembrim pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv. Fotogrāfijas jāiesūta uz e-pastu: liga.supstika@kandava.lv

 Fotogrāfiju iesūtīšanas noteikumi:

printēt Lasīt visu ziņu

Noskaidroti fotokonkursa “Pavasaris Kandavas novadā” uzvarētāji06.06.2018

Dace Kiršpile "Talsu iela"
Dace Kiršpile "Talsu iela"

Pavasara sākumā Kandavas novada dome izsludināja fotokonkursu, aicinot iedzīvotājus iesūtīt fotogrāfijas ar dabu, dzīvniekiem, augiem pavasara noskaņās. Iedzīvotāju atsaucība bija liela- konkursā piedalījās vienpadsmit dalībnieku, kopumā iesūtot 30 fotogrāfijas. 

Fotokonkursa „Pavasaris Kandavas novadā” uzvarētāji ir: 

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top