faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tiekas starpnovadu kultūras darbinieki31.01.2018

Foto: Agita Puķīte
Foto: Agita Puķīte  

26.janvārī Tukuma kultūras namā notika Starpnovadu kultūras darbinieku diena, kurā tāpat kā katru gadu satikās un nozīmīgas darba jubilejas atzīmēja Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures novadu kultūras/tautas namu, muzeju un bibliotēku darbinieki.

Šogad starpnovadu kultūras darbinieku dienā no mūsu novada tika sumināti:

Tūrisma informācijas centra konsultante Anda Štrausa – 15 nostrādāti darba gadi;

Vānes bibliotēkas vadītāja Sandra Kosogova- 40 nostrādāti darba gadi;

 Kandavas novada Gada cilvēks kultūrā – Jānis Tabūns. 

 

printēt

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbu izstāde "Satikšanās ziemā"

23.01.2018 - 28.02.2018 kur : Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

Ir pagājis gads un atkal Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbu izstāde ar ziemai veltītu tematiku aicina uz satikšanos savus skatītājus! Ekspozīcijā aplūkojami zīmējumi, gleznojumi, keramika, apgleznoti šķīvji, papīra plastika, tekstildarbi un darinājumi no koka. 

30.janvārī Mākslas galerijā novada muzejā varēja tikties ar izstādes “Satikšanās ziemā” darbu autoriem un pedagogiem. Muzeja vadītāja Sarma Anģēna bija pārcilājusi atmiņā visu septiņu gadu izstāžu tematiku. Tik tiešām, jau no 2011. gada divas reizes gadā muzeja kolektīvs priecājas uzņemt savās telpās Mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstādes. Un viena no tikšanās reizēm vienmēr ir ziemā. Cik dažādas ziemas versijas tikai nav apspēlētas nosaukumos- ziemas brīnumi, ziemas noskaņa, gaidām sniegu, ziemas raksti, rūķu stāsti, ziemas dārzs un šogad- satikšanās ziemā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Lekcija "Zīmolvedība"

07.02.2018 11:00

7. februārī plkst. 11:00 Talsu novada muzejā notiks bezmaksas lekcija "Zīmolvedība" mājražotājiem, amatniekiem un citiem interesentiem, kuru vadīs lektore Jolanta Derkevica - Pilskunga.

Pieteikšanās uz apmācībām pa e-pastu: darisim.pasi@gmail.com vai tel.nr.27877975.

Apmācības notiks Starppartnerību sadarbības projekta “Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma “Ražots Kurzemē” ietvaros.


 

“Latvijas Valsts meži” Zemgales reģiona pārstāvji informē par turpmākiem plāniem30.01.2018

Mežkopis Jānis Kažemaks ar bērnudārza audzēkņiem Čužu purvā
      Mežkopis Jānis Kažemaks ar bērnudārza audzēkņiem Čužu purvā

26. janvārī Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, viņas vietniece Gunda Cīrule, izpilddirektors Egīls Dude, nekustamo īpašumu nodaļas vadītāja Sandra Bērziņa un teritorijas plānotāja Gunta Pērkone, tikās ar AS “Latvijas Valsts meži” Zemgales reģiona meža apsaimniekošanas plānošanas vadītāju Jāni Zitānu un Kandavas iecirkņa mežkopi Jāni Kažemaku, lai pārrunātu turpmākos plānus.

Tika pārrunāta iepriekšējā sadarbība, kā arī iespējamās iniciatīvas turpmākajā darbībā, veidojot auglīgu dialogu starp meža apsaimniekošanas plānošanas pārstāvjiem un novada pašvaldību. J. Zitāns informēja novada domi par plānotajiem darbiem mūsu novadā šajā gadā, atzīstot, ka līdzšinējā sadarbība bijusi laba.

printēt Lasīt visu ziņu

Iznācis mūsu novadnieces dziedātājas Artas Jēkabsones debijas albums29.01.2018

16. decembrī klajā tika laists kandavnieces Artas Jēkabsones debijas albums Light, un 24. janvārī tā pirmatskaņojums izskanēja arī radio ēterā.

Arta gan šobrīd ir kandavniece tikai nosacīti, jo jau divus gadus mācās Ņujorkā, jaunajā džeza un mūsdienu mūzikas skolā New School for Jazz and Contemporary Music.

Paralēli studijām Ņujorkā un decembra spraigumam, Arta gada nogalē bija ieradusies Latvijā un viesojās arī "Klasikas" studijā, lai pastāstītu par albuma tapšanu un citiem radošiem piedzīvojumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs komplektē grupas apmācībām18.01.2018

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs komplektē grupas sekojošām apmācībām 2017./2018. m.g.

1.Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetence

Datorzinības (bez priekšzināšanām)

Pasniedzēja – Ginta Bogdanova

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām uz bezmaksas nodarbībām veselības veicināšanai februārī29.01.2018

Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”. Pasākuma grafiks 2018. gada februāra mēnesim:

Seminārs par atkarību izraisošām vielām un to izplatību
Semināru vadīs Brina Leskavniece – profesionālais bakalaura grāds sociālajā darbā, sociālā darbinieka klasifikācija. Savu izglītību ieguvusi Liepājas pedagoģijas akadēmijā. Pieredze – sociālais darbinieks.

  
printēt Lasīt visu ziņu

Sabiedrisko attiecību speciālisti apmeklē Eiropas Parlamentu Briselē26.01.2018

Decembrī un janvārī Latvijas Pašvaldību Savienība organizēja pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistu un reģionālo mediju pārstāvju vizītes uz Briseli. 

Vizīšu mērķis bija iepazīstināt ar Eiropas Komisijas un Eiropas Parlamenta darbu, tikties ar Eiropas Parlamenta deputātiem no Latvijas. Janvāra delegācijas dalībniekiem bija iespēja aktuālos jautājumus pārrunāt ar Arti Pabriku un Inesi Vaideri. Decembra vizītes dalībnieki tikās ar Eiropas Reģionālās komitejas Latvijas delegācijas vadītāju Andri Jaunsleini.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Brīvības rogainings šogad notiks Kandavā

17.11.2018

Brīvības rogainings ir sacensības patriotu nedēļas laikā, kas 2018. gada 17. novembrī notiks jau trešo reizi. Šogad Latvijas simtgadē Brīvības rogainings notiks Abavas senlejā - ar centru Kandavas pilsētā. Vietā, kur savijas vēsture ar mūsdienām (Rūmenes muiža, Benjamiņa muiža un Kandavas lauksaimniecības tehnikums), daba ar pilsētvidi (krāšņā Abavas senleja un Kandavas pilsētas promenāde), kur dzīvo ļaudis, kas mīl dabu, darbu, sportu un izglītību.

 Rogainings - tā ir izturības un prāta asuma (stratēģiskās domāšanas) pārbaude brīvā dabā, jo kopumā sacensības ilgst 5-7 stundas, no kurām 4-6 stundas dalībnieki pārvietojas dabā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina iepazīt hatha jogu26.01.2018

Biedrība “Pūres Dzirnas” realizē projektu “Lekciju cikls “Esi vesels” ” HATHA YOGA pirmā nodarbība 2018.gada 1.februārī pl.18:00 Pūres NVO un IK centrā “VINDA” (pasta ēka). Nodarbību vadīs jogas pasniedzēja Sandra Šablinska.

Kas tas ir ? HATHA YOGA ir speciāla vingrošana, lai radītu balansu starp fizisko ķermeni, prātu un enerģiju. Piemērota gan iesācējiem, gan profesionāliem sportistiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Zemītes pagastā maina pasta nodaļas darbības modeli un atrašanās vietu19.01.2018

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Kandavas novada Zemītes pagastā no 2018.gada 20.februāra tiek mainīts Zemītes pasta nodaļas darbības modelis un atrašanās vieta, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Zemītē pasta pakalpojumi tiks nodrošināti Cerībās katru darbdienu no plkst. 12:00 līdz 13:00. Iedzīvotāji saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdz šim, vai arī varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Zemītes pasta nodaļā, kas ir vidēji pieci sūtījumi darbdienā un rada Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 3500 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un atrašanās vieta, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Barikāžu atceres dienai veltīts pasākums Grenčos

20.01.2018 18:00 - 20:00 kur : Grenči, ciems

 20.janvārī, pieminot 1991.gada janvāra barikādes, Zemītes pagasta Grenču ciema aktīvisti pulcējās pie Barikāžu piemiņas ugunskura.

Pasākuma iniciators, barikāžu dalībnieks Guntis Gulbis, savā uzrunā atzīmēja, ka jau devīto gadu šajā datumā Grenču ciemā tiek aizdegts Barikāžu laika atceres ugunskurs, kas pulcē gan barikāžu dalībniekus, gan jauno paaudzi, lai bijušo notikumu atmiņas sakņotu arī nākamajām paaudzēm.

Tradicionāli tika aizdegtas svecītes, lai pieminētu Barikāžu laikā kritušos brīvības cīnītājus un ar klusuma brīdi atcerējās tos barikāžu dalībniekus no Grenču ciema, kuri aizgājuši aizsaulē.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top