faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Par novada domes priekšsēdētāju ievēlēta Inga Priede19.06.2017

19.jūnijā plkst.11:00 notika Kandavas novada domes deputātu jaunā sasaukuma pirmā sēde.

Sēdē no 15 deputātiem piedalījās 14 deputāti, 1 deputāts nepiedalījās attaisnotu iemeslu dēļ.

Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots iepazīstināja klātesošos ar 2017.gada 3.jūnija pašvaldības vēlēšanu rezultātiem. Pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” 19.panta pirmo un otro daļu, D.Zeibots paziņoja, ka darba kārtībā ir jautājums par domes priekšsēdētāja ievēlēšanu.

 Deputāti apstiprināja darba kārtību. Tika ievēlēta Balsu skaitītāju komisija 3 personu sastāvā: Solvita Zvirgzdiņa- komisijas priekšsēdētāja; Ivars Lasis- komisijas loceklis; Egils Bariss- komisijas loceklis, sekretārs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavā aizvadīts rokdarbu plenērs

17.06.2017 09:00 - 19:00 Kandavas novada amatnieku biedrība

17. jūnijā Kandavā norisinājās tradicionālais, jau piektais pēc kārtas, Kurzemes rokdarbnieču plenērs. 

Nometnes galvenais mērķis ir kopīgās meistarklases (šogad 17), kuras vadīja katras rokdarbu kopas meistares. Radošā diena sākās ar pieredzes apmaiņu, kurā dalījās Latvijas Amatniecības kameras jaunās meistares Baiba Kečko, Anita Ozoliņa, Solvita Zarupska un Jonika Tervide no Ventspils rokdarbu kopas „Spārni”. Galerijas telpās bija apskatāma visu plenēra dalībnieku sarūpētā un līdzi atvestā rokdarbu izstāde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (44)

Kandavā norisinājās 3.Latvijas Lauku kopienu parlaments05.06.2017

No 15. - 18.jūnijam Kandavā notika 3.Lauku kopienu parlaments „Visai Latvijai jādzīvo! – Lauku nākotnes ceļa izstrāde”.

 Parlaments pulcēja vairāk kā 200 Latvijas lauku kopienu, pašvaldību, augstskolu pārstāvjus, kā arī pētniekus, praktiķus un lauku attīstības entuziastus no vairāk kā 35 Latvijas novadiem, tostarp nacionālu un Eiropas mēroga lauku un pilsonisko tīklu pārstāvjus. Parlamenta dalībnieki kopā ar politikas veidotājiem un attīstības organizāciju pārstāvjiem diskutēja par Nacionālajām rīcības politikām, kas ietekmē lauku attīstības perspektīvas.

  Parlamenta atklāšanas ceremonijā 15. jūnijā dalībniekus sveica Raimonds Graube, Žanete Grende, Anitra Tooma, kā arī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis, kuri apliecināja savu atbalstu lauku attīstībai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (72)

Milzīgais ugunsgrēks Jūrmalā nav saistīts ar atkritumu šķirošanas un pārkraušanas staciju19.06.2017

SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"" informē, ka milzīgais ugunsgrēks Jūrmalā, kā ziņo atsevišķi mediji, nav saistīts ar uzņēmuma atkritumu šķirošanas un pārkraušanas staciju, un tas nenorisinās uzņēmuma teritorijā, bet gan kādā no blakus teritorijā esošajiem uzņēmumiem, kur konstatēta nelegāla atkritumu uzkrātuve.

printēt

Circle K degvielas uzpildes stacijas atklāšana Kandavas pagriezienā15.06.2017

15.jūnijā plkst. 12:00 svinīgi tika atklāta jaunā Circle K degvielas uzpildes stacija Kandavas pagasta Mazcuntēs, kas pilnībā ieguvusi jaunā zīmola izskatu.

Pasākumu atklāja Kandavas Deju skolas mazie dejotāji ar jautru deju. Apsveikuma uzrunu sacīja Kandavas novada domes izpilddirektors Egils Dude. Sarīkojuma vadītājs iepazīstināja ar Circle K komandu un pēc sarkanās lentas pārgriešanas, aicināja visus sapulcējušos nobaudīt atklāšanas kūku un aromātiskas kafijas tasi.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu prakses noslēgums

14.06.2017 15:00

14.jūnijā Kandavas promenādē notika Latvijas Mākslas akadēmijas Vides dizaina nodaļas 1. un 3. kursa studentu vasaras prakses noslēguma darbu izstādes atklāšana.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Kandavas novadā piemin 1941. gada 14.jūnijā izsūtītos

14.06.2017 17:00

14. jūnijā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, arī Kandavas novada ļaudis pieminēja 1941.gada 14.jūnijā izsūtītos novadniekus, noliekot ziedus represēto piemiņas vietās Kandavā un Kandavas stacijā.

Piemiņas pasākumā pie represēto akmens Kandavā novada politiski represēto apvienības vadītājs Pēteris Briedis pastāstīja, ka no rīta trīs mūsu novada represētie iedzīvotāji piedalījušies pasākumā Rīgā pie Valsts prezidenta. “Ja citus gadus šajā pasākumā piedalījās tikai 1941.gada represijās cietušie, tad šogad bija aicināti arī 1949.gada 25.martā deportētie iedzīvotāji. – sacīja Pēteris Briedis.- Tas ir skumji, jo šis fakts apliecina, ka mēs kļūstam arvien mazāk, bet laika plūdums nav apturams un to mainīt nevaram.” Pasākums bijis emocionāls, tajā piedalījusies arī kāda krievu sieviete no Pētera Brieža otrās dzimtenes- Magadanas,  viņa ļoti emocionālā uzrunā sacījusi, ka pirmoreiz viesojoties Latvijā un vienmēr gatava palīdzēt tiem latviešiem, kuri apmeklēs izsūtījumu vietas viņas dzimtajā pusē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top