faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Informācija Kandavas pilsētas PII „Zīļuks” audzēkņu vecākiem!07.08.2018

Kandavas PII “Zīļuks” ēkas energoefektivitātes projekta īstenošanas laikā, lai nodrošinātu iestādes darbību un izglītošanas procesa nepārtrauktību, pašvaldības amatpersonas izskatījušas vairākas iespējas par ērtāku audzēkņu izvietošanu Kandavas teritorijā, ņemot vērā higiēnas prasības un audzēkņu izvietošanas piemērotību atbilstošās vietās uz laiku.

Turpmāk, renovācijas laikā no š.g. 27. augusta līdz projekta īstenošanas noslēgumam (2018. gada 9. decembrim) bērnudārzs darbosies K.Mīlenbaha vidusskolas telpās (Skolas ielā 10), Kandavas sporta hallē (Skolas ielā 12), Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma dienesta viesnīcā Nr.3 (Valteru ielā 6/3), kā arī Kandavas multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā „Nagla” (Zīļu ielā 2). Pateicoties KLT direktores Daces Rozentāles atsaucībai, kā arī pašvaldības iestāžu un struktūrvienību vadītāju Daigas Pugas, Ievas Ozoliņas un Induļa Matīsa atsaucībai, turpmāk grupiņas tiks izvietotas pēc šāda sadalījuma:

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina uz bezmaksas nodarbībām Laikmetīgās mākslas radošajā laboratorijā07.08.2018

Projekta “Laikmetīgās mākslas radošās laboratorijas izveide” ietvaros visi interesenti  ir laipni aicināti uz bezmaksas laikmetīgās mākslas radošajām nodarbībām, kurās augusta mēnesī būs iespēja veidot mākslas darbus akvareļa tehnikā.

Nodarbības notiek katru trešdienu, par laiku vienojoties pa tel. 29146069.

Nodarbību grafiks:

  • -1.augustā;
  • -8.augustā;
  • -15.augustā;
  • -22.augustā;
  • -29.augustā.
printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada dome reģ. Nr.90000050886 aicina darbā Projektu vadītāju07.08.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Prasības:

-augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students);
-vēlams zināšanas un pieredze projektu pieteikumu izstrādē un projektu vadīšanā;
-valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
-vēlams vismaz vienas svešvalodas zināšanas;
-labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
-teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes.

printēt Lasīt visu ziņu

Piesakies konkursam "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2018"06.08.2018

Līdz 3. septembrim iespēja pieteikties konkursam “Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2018”!

Veicinot jaunu vēsmu ienākšanu un nostiprināšanos tūrisma uzņēmumu un pakalpojumu vidē, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departaments rīko nozīmīgo konkursu jauniem tūrisma uzņēmumiem. Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas tūrisma piedāvājuma atpazīstamību un popularizēt veiksmīgākos jaunos tūrisma produktus, kuri ir ilgtspējīgi, inovatīvi, kvalitatīvi, ar augstu pievienoto vērtību, nodrošina tūristu iesaisti un ir piemēroti ārvalstu tūristu vajadzībām, atbilstoši “Latvijas tūrisma mārketinga stratēģijā 2018.-2023. gadam” noteiktajām mērķauditorijām.

printēt Lasīt visu ziņu

Augustā jaunā džeza dziedātāja Arta Jēkabsone ar grupu no Ņujorkas koncertēs dažādās Latvijas vietās, prezentējot savu debijas albumu “Light”06.08.2018

Arta ir latviešu džeza vokāliste, komponiste un aranžētāja. Pēc Rīgas Doma kora skolas absolvēšanas 2015. gadā Artai tika piešķirta pilna stipendija džeza mūzikas studijām prestižajā Ņujorkas universitātē “The New School for Jazz and Contemporary Music”, kur šobrīd pavada savu ikdienu izkopjot savu vokālu, apgūstot jaunas komponēšanas, aranžēšanas prasmes.

Aicinām apmeklēt Artas Jēkabsones kvinteta koncertu "Light"/ "Gaisma" - Kandavā 17.08.2018.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" augusta numurs06.08.2018

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" augusta numurs.

Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt

Latvijai vēsturisks sudrabs!05.08.2018

Visockis-Rubenis: "Laukumu atstājām ar sudraba medaļām, bet kā uzvarētāji"

5.augusta vakarā noslēdzās Eiropas U18 čempionāts basketbolā, kurā pirmo reizi vēsturē sudraba medaļas izcīnīja Latvijas U18 izlase, finālā zaudējot Serbijai ar rezultātu 90:99.

Latvijas U18 izlasē spēlēja arī kandavnieks Kristaps Ķilps, kurš visa čempionāta laikā parādīja īsta kurzemnieka neatlaidību un cīņas sparu! Jo īpaši ar Kristapa panākumiem lepojas un tos novērtē Kandavas novadā- jaunais sportists šī gada sākumā ir saņēmis “Kandavas novada Sporta laureāts 2017” balvu nominācijā “Cerība sportā”.  

Paldies šiem puišiem par cīņu, neatlaidību un ieguldījumu Latvijas basketbolā! Jo īpaši gribam izcelt mūsu Kristapu Ķilpu - apsveicam un lepojamies ar Tevi!!!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12) galerija (12)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top