faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ievēlēta jaunā Kandavas novada Pensionāru biedrības valde

03.04.2017 11:00 Pensionāru Dienas centrs

3. aprīlī Kandavas novada Pensionāru Dienas centrā notika novada Pensionāru biedrības kopsapulce, kurā sniegta atskaite par pēdējiem diviem gadiem, pārvēlēta biedrības valde un priekšsēdētājs.

Pensionāru biedrības valdes vēlēšanām tika izvirzīti 12 kandidāti un, atbilstoši biedrības statūtiem, 11 no tiem tika apstiprināti. Katram pagastam izvirzot savus kandidātus, tika apstiprināts, ka uz turpmākajiem diviem gadiem Pensionāru valdi veidos: Aivars Ošenieks no Zemītes, Vija Dembovska no Vānes, Genovefa Ķezbere no Matkules, Inta Orste no Cēres, Lilija Rupeika no Kandavas pagasta, Dzintra Zuļķe, Lūcija Sarkane- kasiere, Vera Lauva- kultūras darbu organizatore, Irēna Mamaja- sekretāre, Anita Zīverte- grāmatvede. Savukārt par Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēts Zigurds Megnis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

NATO labdarības tirdziņā atbalsta “Zantes ģimenes krīzes centra” projektu03.04.2017

Trešdien, 29. martā Aizsardzības ministrijā norisinājās NATO Labdarības tirdziņa svinīgais pasākums, kura laikā tika pasniegti čeki diviem atbalstu ieguvušajiem labdarības projektiem no Latvijas, tostarp Zantes Ģimenes krīzes centram bērnu rotaļu laukuma paplašināšanai.

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis pasniedza čeku par 6970 eiro Zantes Ģimenes krīzes centram bērnu rotaļu laukuma paplašināšanai un čeku par 6331 eiro – Liepājas Reģionālas slimnīcas fondam priekšlaicīgi dzimušo bērnu dzirdes pārbaudes aparāta iegādei. Šie līdzekļi tika savākti NATO gadskārtējā labdarības tirdziņā Briselē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kandavas novada skolas piedalīsies projektā “Dienasgrāmata 2017”04.04.2017

Šogad, tāpat kā 2016.gadā, norisināsies Liepājas Universitātes Zinātnes un Inovāciju parka projekts “Dienasgrāmata 2017".  Piedalīties tajā uzaicinātas arī  Kandavas novada skolas un savu dalību projektā apstiprinājusi Kandavas internātvidusskola un Zantes pamatskola.

Projekta mērķis ir izgatavot katrai skolai individuāla dizaina un satura skolēnu dienasgrāmatas ar samazinātām izmaksām. Projekta laikā, darbojoties kopā skolēniem ir iespēja izveidot individuāla dizaina dienasgrāmatu savai skolai.

printēt Lasīt visu ziņu

“Tautas panorāma” arī Kandavā

03.04.2017 14:00

3.aprīlī Kandavā LTV Ziņu dienesta žurnālists Dāvis Valdnieks uzklausīja iedzīvotājus par dzīvi novadā.

Sižets būs skatāms 4.aprīlī LTV raidījumā “Rīta Panorāma” un interneta portālā http://ltv.lsm.lv/lv/. Sižetu apkopojums būs skatāms 8.vai 9.aprīlī raidījumā “Panorāma”.

Gatavojoties šāgada pašvaldību vēlēšanām, Latvijas Televīzijas Ziņu dienests un sabiedrisko mediju portāls “lsm.lv” sāk nebijušu projektu – “Tautas panorāma”. Tā ietvaros LTV Ziņu dienesta žurnālisti tuvāko nedēļu laikā ieradīsies katrā Latvijas novadā un būs gatavi uzklausīt iedzīvotāju viedokli par pašvaldības darbu.   

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā31.03.2017

No 27.marta līdz 19.aprīlim darba devēji tiek aicināti pieteikties dalībai skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai no jūnija līdz augustam.

Pasākuma mērķis: veicināt skolēnu (vecumā no 15 līdz 20 gadiem) nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt darba prasmes, iemaņas un pieredzi. Par paveikto darbu skolēns saņem atalgojumu vismaz valstī noteiktās minimālās darba algas apmērā par pilnu nostrādāto darba laiku mēnesī – 380 eiro pirms nodokļu nomaksas.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs par pieteikšanos platību maksājumiem EPS

04.04.2017 10:00 Kandavas novada dome

2017.gada 4.aprīlī plkst. 10:00 Kandavas dovada domē notiks Lauku Atbalsta dienesta (LAD) organizēts seminārs, lai informētu klientus, kā iesniegt Vienoto iesniegumu platību maksājumu saņemšanai elektroniski Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS), kā arī skaidrotu izmaiņas, kas gaidāmas šajā gadā, lai varētu saņemt platību maksājumus.

  Aprīlī LAD sniegs klātienes bezmaksas konsultācijas Kandavas novadā un palīdzēs klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski. Tiem klientiem, kuriem nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu būs iespēja iesniegt pieteikumus šo konsultāciju laikā.

printēt Lasīt visu ziņu

Būs pieejams atbalsts mazo lauku saimniecību attīstībai29.03.2017

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumā "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības". Projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2017. gada 1. jūnija līdz 30. jūnijam. Atbalsta pasākuma mērķis ir veicināt mazo lauku saimniecību konkurētspēju, paaugstinot to ražošanas produktivitāti, efektivitāti, atbalstot kooperāciju un tirgus pieejamību. Mazās lauku saimniecības varēs saņemt 15 000 eiro vienreizēju atbalstu ražošanas attīstībai.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top