faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio12.06.2019

13. jūnijā plkst. 9:30 Kurzemes Radio skanēs Kandavas novada domes ziņas. 

Atgādinām, ka Kandavas novada domes ziņas Kurzemes radio skan 2x mēnesī- katra mēneša otrajā un ceturtajā ceturtdienā plkst. 9:30. 

Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs šeit

printēt

Turpinās aktivitātes projektam “Pats savam saimes galdam” 10.06.2019

28.maijā projekta “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2019”  dalībniekiem notika informatīvi izglītojoša aktivitāte - izglītojoša lekcija par dārzeņu, sēšanu, stādīšanu, audzēšanu un praktiskie paraugdemonstrējumi koku un krūmu kopšanā un apgriešanā  SIA Pūres dārzkopības pētījumu centrā (Pūres DPC).  

Aktivitātes pirmajā daļā dalībnieki tika iepazīstināti ar augu seku plānošanu mazdārziņos. Tika stāstīts par savstarpēji draudzīgiem un saderīgiem dārzeņiem, kuru “kaimiņu būšana” labvēlīgi ietekmē to augšanu un ražību. Protams, tika apskatītas arī dažādas likstas dārzeņu audzēšanā, kuras var ietekmēt vai par sagandēt gaidāmo pozitīvo vasaras darba rezultātu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Informācija par valsts ģeodēziskā tīkla punktu apsekošanu10.06.2019

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra informē, ka no 2019. gada marta līdz decembrim, tiks veikti valsts ģeodēziskā tīkla punktu apsekošanas un sakārtošanas darbi Kurzemes reģionā, tai skaitā arī Kandavas novada teritorijā. Aģentūras darbiniekiem ir darba apliecības, kuras nepieciešamības gadījumā var uzrādīt. Pārvietošanās notiek tikai ar Nacionālo bruņoto spēku automašīnām, kuras var atpazīt pēc valsts reģistrācijas numura zīmēm, kas sākas ar burtiem LA.

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra ir Aizsardzības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likumu un Ministru kabineta 2013. gada 9. jūlija noteikumos Nr.384  „Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras nolikums” noteiktajām funkcijām un uzdevumiem iegūst, sagatavo un atjaunina ģeotelpiskās informācijas pamatdatus, tai skaitā uztur valsts ģeodēzisko tīklu, kas ietver valsts ģeodēziskā tīkla punktu apsekošanu apvidū.

printēt Lasīt visu ziņu

Piesaki savu komandu Kandavas novada atklātajam čempionātam futbolā!07.06.2019

Vai arī Tu vēlies piedalīties Kandavas novada atklātajā čempionātā futbolā? 

Piesaki savu komandu līdz 15.06.2019. arī Tu!

Piesakies zvanot - 29149754 (Igors Zaļevskis )

printēt

Plānu daudz, laiks rādīs, kas īstenosies!05.06.2019

SIA „Kandavas ceļi” ir privāts uzņēmums, kas tika nodibināts kā daudznozaru Tukuma rajona individuālais uzņēmums, bet 2004. gadā reģistrēts kā SIA, kura galvenais darbības veids ir ielu un autoceļu ikdienas uzturēšana un remonts.

Kopā ar uzņēmējdarbības konsultanti Ivetu Pāži, tikāmies ar uzņēmuma vadītāju Ivaru Marašinski, lai sarunā noskaidrotu uzņēmuma veidošanās vēsturi un šodienas situāciju.

Vispirms atgriezīsimies atpakaļ tajā laikā, kad tavs uzņēmums tikai sāka veidoties, kā tas pamazām izauga, domāju, daudzi novadnieki par to ir maz informēti?

Ideja par sava uzņēmuma veidošanu īstenībā radās 1997.gadā pirms Trīszvaigžņu spēlēm, kas notika Kandavā. Bija jāiztīra stadiona peldbaseins, tas bija pašvaldības pasūtījums, jo man kā privātai personai bija ekskavators un viena mašīna. Pēc darbu izpildes, bija grūtības saņemt naudu par padarīto darbu un tad arī pavīdēja ideja, dibināt savu uzņēmumu, gan sākumā tikai piepelnīties pēc pamatdarba.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Aicina gleznotāju plenērs Kandavā05.06.2019

No 17.- 22.jūnijam Kandavā pēc ilgāka pārtraukuma atkal notiks gleznotāju plenērs.

Galerijas “Vējspārns” vadītāja Ilzīte Grinberga pastāstīja, ka nākamgad martā galerija  atzīmēs 25 gadu jubileju un, gatavojoties šim notikumam, vēlas atjaunot senu un jauku tradīciju – nedēļā pirms Jāņiem rīkot gleznotāju plenēru Kandavā. Šogad plenērā aicināti piedalīties visi tie gleznotāji, kuru izstādes no 2018.gada septembra līdz šā gada jūnijam bijušas apskatāmas “Vējspārnā” vai Mākslas galerijā novada muzejā.

Tradīcijai, satikties gleznotāju plenērā pirmsjāņu noskaņās, lai iemūžinātu dabas plaukuma un ziedēšanas laiku Kandavā, ir senas saknes. Ilzītes vadībā notikuši vismaz trīs plenēri, pēdējais no tiem 2011.gadā. Lielākā daļa gleznotāju, kuri šogad aicināti uz plenēru, Kandavā viesojušies vairākkārt, ir iemīļojuši mūsu pilsētu, labprāt šeit glezno, bet daļa ciemosies pirmo reizi.

printēt Lasīt visu ziņu

Vai Kandavas novadam vajadzīga Administratīvi teritoriālā reforma (ATR)05.06.2019

Turpinām apkopot līderu viedokļus par administratīvi teritoriālās reformas nepieciešamību Kandavas novadā. / Sākums “Kandavas Novada Vēstneša” maija numurā/

 Dainis Rozenfelds – novada domes deputāts, sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas vadītājs, bijis Kandavas pilsētas domes priekšsēdētājs laikā, kad veidojās Kandavas novads:

Valsts mērogā atkal tiek uzsākta plaša diskusija ar draudiem par administratīvi teritoriālo reformu (turpmāk ATR). Manuprāt, reforma ir sasteigta un nepārdomāta, jo atgriezties vecajās rajonu robežās pēc vairāk kā 20 gadiem, nav saprātīgi. Pilnībā ir mainījusies valsts un pašvaldību struktūra. Trūkst valsts apņēmības pabeigt ATR otro kārtu. Pēc manām domām, jāapvienojas tām pašvaldībām, kurās iedzīvotāju skaits nepārsniedz četrus tūkstošus. 

Ja vēlamies samazināt deputātu skaitu, tad jāsāk ar Saeimu, Rīgas un pārējām pašvaldībām. Piekrītu, ka Kandavas novada domei pietiek ar deviņiem deputātiem, nevis piecpadsmit, kā tas ir šobrīd.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top