faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" jūnija numurs14.06.2017

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" jūnija numurs. Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt

Novērtē valsts un pašvaldību iestāžu darbu!14.06.2017

Tiesībsargs turpina LABAS PĀRVALDĪBAS principa īstenošanas izpēti, veicot iedzīvotāju aptauju. Iedzīvotāji tiek aicināti aizpildīt aptauju, kuras ietvaros tiks noskaidroti labās prakses piemēri, kā arī lietas, kas dažādu iestāžu darbā būtu uzlabojamas. Aptaujas anketa pieejama šeit: http://ej.uz/labaparvaldiba

 Tiesībsargs sadarbībā ar atsaucīgajām Latvijas novadu pašvaldībām īstenoja informatīvo kampaņu “Īsa pamācība labā pārvaldībā”. Šīs kampaņas mērķis bija vēstīt, ka labas pārvaldības princips satur ne tikai tiesiskos aspektus, bet arī labas pārvaldības kā vērtības aspektus; tā veidojama valsts pārvaldei un sabiedrībai kopā.


printēt

Latvijas Mākslas akadēmijas studentu prakse Kandavā13.06.2017

No 6.līdz 14.jūnijam Kandavā norisinās Latvijas Mākslas akadēmijas Vides dizaina nodaļas 1. un 3. kursa studentu vasaras prakse, kurā piedalās arī docente Baiba Bogdāne un gleznotājs, emeritētais profesors Jānis Andris Osis.              

Ikviens interesents tiek aicināts uz prakses noslēguma izstādes atklāšanu trešdien, 14.jūnijā. plkst. 15:00 Kandavas promenādē šķūnītī pie bērnu laukuma. Šī vieta nav izvēlēta nejauši, jo iespējams, tur nākotnē būs kāds jauns apskates objekts. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Aicinām pieteikties Kandavas Mākslas plenēram “Radošais Mākslas mirklis”

17.07.2017 - 23.07.2017 Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

Kandavas Mākslas plenērs ir ilggadēja tradīcija, kura arī šogad tiek turpināta. Plenēram var pieteikties jebkurš interesents- mākslinieks, mākslas mīļotājs, students, skolēns u.c. Bērni piedalās kopā ar vecākiem. Plenēra laikā būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, vērot citus māksliniekus darbībā, iepazīties, apmainīties pieredzē ar kolēģiem, saturīgi pavadīt laiku, iepazīt apkārtni u.c. Plenēra noslēgumā ikvienam būs iespēja piedalīties noslēguma izstādē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Cēres pagasta svētki un sporta svētki

10.06.2017 10:00 Cēres sporta halle, Cēres estrāde

10.jūnijā Cēres sporta laukumā svinīgi tika atklāti pagasta un sporta svētki “Lai sanākam Cērē!”.

Cēreniekus svētkos sveica Kandavas novda domes prekšsēdētājas Alfreds Ķieģelis un Cēres pagasta pārvaldniece Maija Jēce.

Uzreiz pēc svinīgās atklāšanas, sporta laukumā pulcējās vairāk kā 30 komandas, kas piedalījās sporta spēlēs- volejbols, futbols, strītbols, kā arī individuāli sportisti, kas sacentās dažādās vieglatlētikas disciplīnās- lodes grūšana, tāllēkšana, šaušana un spēka trīscīņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (59)

Aicina pieteikties konkursā par Latvijas skaistākās lauku saimniecības titulu 08.06.2017

Jau sesto gadu pēc kārtas izsludināts konkurss “Skaistākā lauku saimniecība 2017”. Cīņā par 2017.gada skaistākās Latvijas lauku saimniecības titulu aicinātas pieteikties zemnieku saimniecības vai viensētas, kuras lepojas ar sakārtotu saimniecību un skaistu un sakoptu sētu. Pieteikumus konkursam aicina sūtīt, rakstot uz saimnieciba@santa.lv,  līdz šī gada 30.jūnijam. Skaistāko saimniecību atlase un finālistu izvēle notiks vasaras laikā, savukārt uzvarētāja paziņošana notiks šī gada oktobrī. Konkursu “Skaistākā lauku saimniecība 2017” organizē Latvijas vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union un vienīgais Latvijas lauku dzīvesstila žurnāls IEVAS Māja, konkursa patrons ir Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis.

printēt Lasīt visu ziņu

Mobilais mamogrāfs Kandavā

04.07.2017 Kandavas novada sociālais dienests

Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai- Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 2017.gada 4.jūlijā pie Kandavas novada sociālā dienesta, Jelgavas iela 4a.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top