faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

MIĶEĻTIRGUS Kandavā

30.09.2018 kur : Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

30.septembra svētdienā kandavniekus un rudens veltes iepirkties gribētājus no novada un tuvākas un tālākas apkaimes atkal aicināja gadskārtējais Miķeļtirgus skvērā pie Bruņinieku pilskalna.

Laika apstākļi bija Kandavai labvēlīgi, jo lietutiņš uzsmidzināja pavisam nedaudz. Par labu noskaņu gādāja grupa “Imula”. Ar nelielu koncertu iepriecināja Kandavas Deju skolas 5/6 un 7/8 klases dejotāji, darbojās dažādas jautras atrakcijas un pašā dienasvidū drosmīgos kāpējus gaidīja Umurkumurs. Diemžēl, tikai diviem veikliem zēniem izdevās pievārēt garo baļķi, uzrāpties tajā un iegūt balvas. Bet tas jau netraucēja labam garastāvoklim. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (46)

Mākslinieku rudens plenērs Kalnmuižas pilī

24.09.2018 - 28.09.2018

No 24.- 28.septembrim Kalnmuižas pilī notika Rudens plenērs. Gleznotāji pavadīja piecas rudenīgās dienas mūsu burvīgajā Abavas senlejā, tverot mirkļus un radot darbus, kas atspoguļo vietējo dabas skaistumu caur savu skatījumu, sajūtām un emocijām.

Plenēra noslēgumā 28.septembrī mākslinieki tikās ar interesentiem savu plenērā tapušo darbu izstādē, lai kopīgi risinātu sarunas nepiespiestā mākslas un apkārtējā skaistuma gaisotnē. Tikties ar Latvijas izcilajiem gleznotājiem Juri un Andreju Ģērmaņiem, Jāni Jēkabsonu, Jāni Jansonu, Mārīti Jansoni, Ēriku Kumerovu, Aiju Zariņu, Baibu Briedi bija ieradušies pārstāvji no Kandavas Mākslas galerijas, novada muzeja,  Kandavas kultūras nama, tūrisma informācijas centra, novada domes kā arī citi mākslas mīļotāji. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

Novadnieku Celmiņu ģimene iegūst konkursa “Sējējs 2018” laureātu balvu01.10.2018

Piektdien, 28. septembrī, VEF kultūras pilī, Rīgā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un valsts augstākās amatpersonas sveica Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2018” laureātus un vecināšanas balvu saņēmējus – lauksaimniekus, tostarp arī jaunos zemniekus, pārtikas ražotājus un mazpulkus.

Konkursa nominācijā “Ģimene lauku sētā” šogad laureāta titulu ieguva mūsu -Kandavas novada zemnieku saimniecība “Krikši”, kurā saimnieko Santra Celmiņa ar ģimeni.

Santra kopā ar vīru Andri  2004.gadā  izveidoja zemnieku saimniecību “Krikši”, kurā nodarbojas ar gaļas liellopu audzēšanu. Pašlaik ganāmpulkā ir 120 dažāda vecuma Šarolē šķirnes liellopi, kuru apkopšanā aktīvi piedalās saimnieku trīs bērni. Tiek rakstīti dažādi projekti saimniecības paplašināšanai, pirkta l/s zeme un importēts vaislas materiāls savam ganāmpulkam. “Krikši” kā  bioloģiskā saimniecība ir pieejama interesentu apskatei, tajā notiek dažāda veida mācības.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kandavas ozolzīļu kauss

28.09.2018 - 29.09.2018 kur : Kandavas sporta halle

28. un 29. septembrī Kandavas Sporta hallē norisinājās pirmssezonas pārbaudes turnīrs basketbolā “Kandavas ozolzīļu kauss”, kurā piedalījās četras komandas.

Vietu sadalījums pārbaudes turnīrā bija sekojošs:   

  • vieta LU/BS Rīga
  • vieta  Šilalės – Lūšis
  • vieta BK Jelgava
  • Kandava/COMPOR
printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Oktobrī turpināsies bezmaksas nodarbības veselības veicināšanai 28.09.2018

Vingrošana svaigā gaisā trenera vadībā

Nodarbības vadīs Egita Grundmane – Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijā iegūta sporta skolotāja, fizioterapeita specialitāte. Pieredze – vieglatlētikas trenere, sporta skolotāja, novada sporta speciāliste.

 printēt Lasīt visu ziņu

KMMS uzņemšana interešu izglītības programmās22.09.2018

Kandavas Mākslas un mūzikas skola uzņem audzēkņus interešu izglītības programmās mākslā un mūzikā.

Mācības sāksies 1.oktobrī. Nenokavē pieteikšanos!

printēt

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs komplektē grupas apmācībām 2018./2019.mācību gadā28.09.2018

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs komplektē grupas apmācībām 2018./2019.mācību gadā:

Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetence

Datorzinības (bez priekšzināšanām)

Lektore – Ginta Bogdanova

Kursu ilgums – 24 stundas

Maksa 1 dalībniekam – 35 Eiro (ar PVN)

Pieteikties pa tālruni 28618612, 26379703 vai rakstot uz e pastu liene.snikvalde@inbox.lv, norādot vārdu, uzvārdu un telefonu. Nodarbības pirmdienās  no plkst.17.30 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā. Grupa no 8-12 cilvēkiem. Nodarbības sāksies, kad grupa būs nokomplektēta

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top