faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Dagnijas Gudriķes dzejas krājuma atvēršanas svētki

12.11.2017 14:00 kur : Kandavas novada muzejs

12.novembra pēcpusdienā Kandavas novada muzejā notika kandavnieces Dagnijas Gudriķes dzejas krājuma "Tāds skudras ceļš" prezentācija.

Grāmatas atvēršanas svētkos autore stāstīja par grāmatas tapšanu un klātesošie varēja klausīties dzejoļus no jaunās grāmatas pašas autores un aicināto viesu izpildījumā. Pasākumu kuplināja Valdeķu jauktais vokālais ansamblis “Do-Re-Mi”, izpildot ansambļa vadītājas Dzintras Lindes dziesmas ar Dagnijas Gudriķes vārdiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Mainītas semināra un vingrošanas fizioterapeita vadībā norises vietas13.11.2017

Kandavas novada dome informē, ka 15.novembrī no pulksten 18:00 līdz 20:00 vingrošana fizioterapeita vadībā norisināsies Vānes pamatskolas sporta zālē. 16.novembrī no 12:00 līdz 15:00 seminārs par sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem norisināsies Vānes pagasta pārvaldē, 2.stāvā semināru zālē.

Seminārs un nodarbība ir bez maksas!

printēt

Par ārstu prakses vietu atgriešanos Kandavas poliklīnikas telpās13.11.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Sakarā ar ieilgušiem Kandavas poliklīnikas remontdarbiem, par ārstu pieņemšanas vietām interesēties pie attiecīgā speciālista.

Dr. S.Jurēvica- 28648340
Dr. A.Piebalga – 63126845
Dr. M.Ševčuka – 29725314
Dr. A.Birkenšteina  - 29321483
Zobārste dr. I.Studena - 29174362
Zobārste dr. A.Krūzmane – 29445964
Zobu tehniķe A.Dreifogele - 26199710 

printēt

Lāčplēša dienas atzīmēšana Kandavā

11.11.2017 15:00 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas vecpilsētas Promenāde

Kandavā 11. novembri Lāčplēša dienu atzīmēja Kandavas novada muzejā, tiekoties ar vēstures zinātņu doktoru Andri Tomašūnu, sarunā par Lāčplēsi - latviešu tautas stipruma un garīguma simbolu, un noskatoties fragmentus no 1930. gadā uzņemtās kinofilmas "Lāčplēsis". 

Pēc pasākuma, spītējot stiprajam lietum un vējam, daudz kandavnieku- bērni, skolu jaunatne un pieaugušie, no novada muzeja devās lāpu gājienā uz pilsētas  Promenādi, kur notika atceres brīdis un svecīšu iedegšana Latvijas kontūrā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Atklāta piemiņas plāksne pulkvežleitnantam Jānim Briedim09.11.2017

10. novembrī pie Cēres pamatskolas tika atklāta piemiņas plāksne mūsu novadniekam - Lāčplēša Kara ordeņa kavalierim, pulkvežleitnantam Jānim Briedim, kurš bija arī šīs skolas skolotājs.

Piemiņas brīdī piedalījās Cēres pamatskolas skolēni un pasniedzēji, pagasta iedzīvotāji, Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, domes deputāti, Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Elksnīte, jauniešu centra “Nagla” pārstāvji, novada represēto apvienības biedri, studentu korporācijas “Tervetia” pārstāvji un citi interesenti.

Tas bija emocionāls brīdis, kad klausoties Cēres pamatskolas audzēkņa Romāna Kursīša deklamētajās dzejas rindās un dziedot Latvijas himnu “Dievs, svētī Latviju!”, daudzu klātesošo acīs iemirdzējās asaras.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" novembra numurs09.11.2017

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" novembra numurs. 

Izdevuma elektronisko versiju lasīt šeit

printēt

Seminārs par atkarību izraisošām vielām un to ietekmi

14.11.2017 12:50 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Kandavas novada dome informē, ka 14. novembrī, pulksten 12:50, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas aktu zālē, Skolas ielā 10, Kandava, LV-3120 notiks bezmaksas seminārs par atkarību izraisošām vielām un to ietekmi.

Kandavas luteriskā draudze atzīmē Reformācijas 500. gadadienu09.11.2017

 22.oktobrī, atzīmējot Mārtiņa Lutera ieviestās reformācijas 500. gadadienu un Kandavas, Veisigas un Šēnfeldes draudžu sadraudzību, pie Kandavas evanģēliski luteriskās baznīcas tika iestādīts Vitenbergas Lutera dārza partnerkoks - sarkanlapu ozols.

Svētības vārdus teica Kandavas ev. lut. draudzes mācītājs Valdis Podziņš un pasākumā piedalījās draudzes cilvēki. Šī pasākuma iniciatori bija iepriekš minētās draudzes Drēzdenē. Kandavas ev. lut. draudzes delegācija - Avota Dace, Zigrīda Pelīte, Sandra Leite un Maija Egle- viesmīlības, mīlestības un patiesa svinīguma apstākļos svinēja reformācijas 500. gadadienu, viesojoties Drēzdenē Veisigas - Šēnfeldes draudzē. Piedzīvojām divus dievkalpojumus un guvām jaunus draugus- minēto draudžu partnerdraudzi no Čehijas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Par apbalvojumu piešķiršanu LR proklamēšanas 99.gadadienā03.11.2017

Kandavas novada apbalvojumu piešķiršanas komisijas sēdē š. g. 26.oktobrī tika nolemts piešķirt apbalvojumus Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienā sekojošiem novada iedzīvotājiem:

Apbalvojums “Kandavas novada Pateicība”

Aijai Kārņupai – tūrisma pakalpojumu sniedzējai

Baibai Aleksīnai- Kandavas Neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta ārsta palīdzei

Ērikai Millerei- Kandavas Neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta ārsta palīdzei

printēt Lasīt visu ziņu

Par rēķinu maksu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašniekiem06.11.2017

Atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem sabiedrisko pakalpojumu jomā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki slēdz vienu līgumu par attiecīgo pakalpojumu saņemšanu. Tāpat daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašniekiem  ir tiesības lemt par tiešajiem norēķiniem ar pakalpojuma sniedzēju, tas ir neizvēloties pārvaldnieku kā starpnieku. Taču par tiešajiem norēķiniem pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs iekasēt no dzīvokļu īpašniekiem maksu. Lai segtu tarifā neiekļautās izmaksas un nodrošinātu pakalpojuma rēķinu sagatavi SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” ir izstrādājuši sekojošu cenrādi:

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada audžuģimenes viesojās pie Valsts prezidenta06.11.2017

3. novembrī Kandavas novada audžuģimenes viesojās Rīgas pilī Latvijas Valsts prezidenta ikgadējā pieņemšanā audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem.

Uz pieņemšanu Rīgas pilī bija aicinātas četras Kandavas novada audžuģimenes, kuras aprūpē bērnus ar īpašām vajadzībām. Pasākumā piedalījās: Zandas Smilgas ģimene ar abām audžumeitām, Airita Ezerkalne ar saviem sešiem audžubērniem, Dana un Edgars Nagļi ar audžudēlu Andi un Dzintra Ābola ar trim audžumeitām. Īpaša šī diena bija Dzintras audžumeitiņai Alisei, kura svinēja gada jubileju un saņēma īpašu apsveikumu no Valsts prezidenta. Kopā ar audžuģimenēm pasākumā piedalījās bāriņtiesas priekšsēdētāja Ritma Supe. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Aizvadīts pirmais Latvijas audžuģimeņu forums06.11.2017

2017.gada 31.oktobrī Rīgā notika pirmais Latvijas audžuģimeņu forums, kura mērķis, iesaistot pašas audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus, radīt ģimeniskai videi labvēlīgu politiku.  Pateicoties nodrošinātajam transportam, forumā piedalījās arī Kandavas novada audžuģimenes.

Profesionālā audžuģimeņu apvienība „Terēze”, Kurzemes reģionālā audžuģimeņu apvienība „Estere” un Latgales audžuģimeņu biedrība „Muna sāta” aicināja audžuģimenes no visas Latvijas, lai apkopotu motivējošus un atbildīgus priekšlikumus audžuģimeņu politikas veidošanai.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top