faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Apstiprināta Kandavas novada grafiskā zīme07.01.2019

Viena no Kandavas novada attīstības plānošanas dokumenta “Kandavas novada attīstības programma 2017.-2023.gadam” Rīcības  plānā  minētajām ilgtermiņa attīstības prioritātēm ir novada tēla popularizēšana un tūrisma uzņēmējdarbības vides uzlabošana. Tās sasniegšanai tika izvirzīts uzdevums-  izveidot Kandavas novadam raksturīgus un vienojošus suvenīrus. Tā veiksmīgākai realizācijai māksliniece- dizainere Baiba Rulle ir izveidojusi Kandavas novadam raksturīgu grafisko zīmi, kurā attēlotas septiņas ozola lapas, kas simbolizē Kandavas pilsētu un sešus pagastus. Par pamatu izmantotas vairākas latviešu spēka zīmes -Austras koks, Ausekļa un Laimas zīmes. 

printēt Lasīt visu ziņu

Par paveikto 2018.gadā Kandavas novada pagastos07.01.2019

2018. gads bija - “būs vai nebūs” gads

Aizvadītais gads Cēres pagastam bija labiekārtošanas, remontu, gaidīšanas “būs vai nebūs” gads. Tika īstenoti vairāki projekti. Izveidots stāvlaukums pie Cēres pagasta administratīvās ēkas, šo projektu īstenoja SIA “Kandavas ceļi”. Biedrība “Cēres spēks” Kandavas novada Iespēju fonda projekta “Dari pats” ietvaros izgatavoja puķu kastes, kas pavasarī tiks izvietotas stāvlaukuma malās. Tika veikta arī grants ceļu Nr.2 un Nr.20 pārbūve, arī šo projektu īstenoja SIA “Kandavas ceļi”. Vēl arvien turpinās darbi pie administratīvās ēkas jumta nomaiņas un bēniņu siltināšanas. Priecīgā ziņa, ka šajā gadā tika uzsākti Cēres pagasta un visa novada iedzīvotāju ilgi gaidītie valsts autoceļu:  Līgas- Zentene- Rideļi, Cēres apvedceļa, Cēre- Pilsarāji-Gobas pārbūves darbi, kas turpināsies arī šogad ar šķembu seguma virskārtas, asfaltbetona seguma ieklāšanas un citiem atbilstoši projektam paredzētajiem darbiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Par paveikto 2018.gada sociālās attīstības un ekonomiskā plāna izpildē07.01.2019

Katru gadu, pieņemot pašvaldības gada budžetu, tiek apstiprināts arī attiecīgā gada “Sociālās attīstības un ekonomiskais plāns”. Nosaukums varētu likties pietiekami sarežģīts un nesaprotams, bet šī dokumenta būtība ir lielāko plānoto darbu apkopojums ar tam atvēlēto finansējumu. Visiem 2018. gada plānā paredzētajiem pasākumiem nepieskaršos, pastāstīšu par būtiskākajām izmaiņām un mēģināšu pamatot tās.

Šogad neīstenojām Kandavas Ozolāju estrādes kora kāpņu atjaunošanu. Iemesls ir pārlieku lielā būvdarbu sadārdzināšanās. Ja bijām plānojuši 49610 Eiro, tad iepirkuma rezultātā saņēmām piedāvājumu par gandrīz 108 tūkstošiem. Šobrīd ir pārstrādāts tehniskais risinājums šo kāpņu pārbūvei, to novienkāršojot un samazinot paredzamās izmaksas. Ļoti ceru, ka darbus izdosies īstenot 2019. gada pavasarī.

Pastaigu taku Pūzurgravā Kandavā neizveidojām, jo  iekavējās projektēšanas darbi. Ceru, ka to izdarīsim nākošajā gadā, vēl jo vairāk tāpēc, ka ir paredzēts ES fondu līdzfinansējums.

printēt Lasīt visu ziņu

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" janvāra numurs07.01.2019

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" 2019.gada janvāra numurs. Elektronisko versiju skatīt šeit

printēt

Savčenko 20 punkti, "Kandava/Compor" uzvar Limbažos un kļūst par LBL2 līderi07.01.2019

"Kandavas/Compor" spēlētājs Arvis Savčenko bija svarīgs gan punktu gūšanā, gan cīņā zem groziem. Foto: Jānis Lārmanis

Dienas galvenajā mačā Latvijas basketbola līgas otrajā divīzijā (LBL2) „Kandava/Compor” ar 90:67 apspēlēja „OC Limbaži”, kļūstot par turnīra līdervienību. Nākamā spēle "Kandava/Compor" gaidāma 8.janvārī Ventspilī pret Ventspils augstskolas komandu.

Limbažu trešajā vidusskolā sacentās vicelīdere „OC Limbaži” un trešajā vietā esošā „Kandava/Compor”. Pirms mača abām komandām bija vienāda bilance – sešas uzvaras un divi zaudējumi, savukārt, no pirmajā vietā esošās „Jelgavas” abas vienības šķīra viens punkts, līdz ar to vēl jo vairāk pieauga spēles nozīme. Desmit sekundes pēc sākuma „OC Limbaži” bija vadībā ar 2:0, ar rezultatīvo metienu atzīmējoties Armandam Ošiņam. Taču vēl līdz pirmās minūtes beigām Jānis Zemels panāca izlīdzinājumu, drīzumā realizējot arī trīs punktu metienu – 2:5. Mājinieki mēģināja dzīties pakaļ, taču pēc nospēlētajām 3:59 minūtēm rezultāts bija jau 4:13. Uz katru limbažnieku precīzu uzbrukumu „Kandava/Compor” atbildēja ar to pašu, un ja pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki bija iedzinējos ar 17:28, tad pēc otrās – jau ar graujošo 31:53.

printēt Lasīt visu ziņu

No 1. līdz 3. februārim notiks starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2019"

Foto: Vita Popravko
Foto: Vita Popravko

No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur vairāk nekā 850 dalībnieku piedāvās izdevīgākos ceļojumus un atpūtas galamērķus Latvijā un visā pasaulē! 

“Balttour 2019” dalībnieku vidū būs tūrisma uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Čehijas, Turcijas, Slovākijas, Taizemes, Ungārijas, Polijas, Itālijas, Portugāles, Kipras, Kubas un daudzām citām valstīm. “Balttour” hallē “Atklāj pasauli!” ikviens varēs uzzināt par jaunākajiem tūrisma objektiem, izveidot savus maršrutus un gūt vērtīgus padomus veiksmīgākai ceļošanai. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Jaunā gada sagaidīšana!

31.12.2018 - 05:30 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

Jaunā gada sagaidīšanas tradicionālā svētku uguņošana Kandavas promenādē Vecgada pusnaktī! Video: Jānis Andersons (Petarde LTD).

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top