faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas pilsētas bibliotēkā pieejama jauna grāmatu sērija19.09.2018

Kandavas pilsētas bibliotēka saņēmusi Dabas aizsardzības pārvaldes dāvinājumu- grāmatu sēriju “Vadlīnijas aizsargājamo biotopu saglabāšanā”. 

Sešu sējumu izdevums aptver Piekrastes, Upju un ezeru, Pļavu un ganību, Purvu, Iežu atsegumu un Meža biotopu grupas, tas tapis Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotā LIFE projektā “Natura 2000 teritoriju nacionāla aizsardzības un apsaimniekošanas programma” un izdots 2017.gadā.

printēt

Dzejas dienas Kandavā "Dzeja uz sienas"

15.09.2018 15:00 kur : Kandavas novada dome

15.septembrī pie Kandavas novada domes notika Dzejas dienu pasākums "Dzeja uz sienas". 

Pasākumu ar savu klātbūtni bija pagodinājuši uz Kandavas vecpilsētas ēku fasādēm uzgleznoto dzejoļu autori- bijusī kandavniece Maija Laukmane, Guntars Račs, Uldis Auseklis un Knuts Skujenieks. Laika apstākļi, negaidīti uznākušais lietus, ieviesa savas korekcijas pasākuma norisē, kas bija plānota kā pastaiga pa Vecpilsētu, piestājot pie katras no apgleznotajām ēkām. Un tā, pasākums notika novada domes zālē, kur kopā ar dzejniekiem pastaiga bija virtuāla, bet noslēgumā to izstaigāja arī dabā. Dzejas dienu kuplināja mūziķe Liene Grosa, dzeju lasīja Rihards Jakobovics un Matīss Līkums. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Eko karogs bērnudārzam Zīļuks

14.09.2018 10:00 - 13:15

 Jau trešo gadu Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde  "Zīļuks" saņēma starptautisko Zaļo karogu. Ikgadējais Ekoskolu apbalvošanas pasākums notika 14.septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un tajā piedalījās arī mūsu bērnudārza pārstāvji.

  Šī balva skolām tiek piešķirta uz vienu mācību gadu un ikreiz  tā jānopelna no jauna.
     

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Keramiķes Lindas Romanovskas ļaušanās mālam 17.09.2018

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par keramiķi Lindu Romanovsku Kandavā: https://tuesi.lv/lausanas/ .

“Man liekas, ka es daudz ko varētu darīt, bet ar mālu man patīk, ka process ir ļaušanās. Man ir viegli ar mālu un katra reize arī priekš manis ir brīnums,” stāsta keramiķe Linda Romanovska no Kandavas.

“Jautājums par izdzīvošanu ir vispopulārākais. Jā, ar to var nopelnīt. Jā, tas ir vajadzīgs. Tikai jānotic sev un jādara. Latviešiem ir ļoti foršas rokas, viņi var uztaisīt jebko. Mūsu lielākā problēma ir noticēt sev,” uzskata Linda.

“Kandava man vienmēr ir ļoti patikusi. Man ir ļoti laba sajūta, ka es te esmu pieņemta un vajadzīga.”

printēt Lasīt visu ziņu

Orientēšanās spēle Latvija

12.09.2018 10:00 - 18:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

12.septembrī no plkst. 10:00 līdz 18:00 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika orientēšanās spēle "Latvija", kurā ikviens interesents varēja  izkustēties un pārbaudīt savas zināšanas. Spēlē tika piedāvāts iziet trīs dažādas distances.


Orientēšanās spēle "Latvija" REZULTĀTI

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Tēva diena Zantē

14.09.2018 18:00 kur : Zantes kultūras nams

14.septembrī  Zantē  tika atzīmēta Tēva diena. Par pasākuma norisi rūpējās Zantes pamatskolas kolektīvs, Zantes kultūras nama un Zantes ģimenes krīzes centra darbinieki.

Uz pasākumu īpaši tika aicināti ģimeņu Stiprie pleci - tēti, vectēvi kopā ar bērniem un pārējiem ģimenes locekļiem.

Pasākumu ievadīja folkloras kopa „Vācelīte” ar dziesmām un rotaļām, iesildot publiku. Vakara gaitā tēti ar bērniem kopā veidoja lidmašīnas, zīmēja ar aizsietām acīm „Supertēta  portretu”, spēlēja boulingu un citas izklaidējošas un sportiskas aktivitātes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Par triju valstu bitēm un medu12.09.2018

Tikšanās ar biškopi Bodean Andrei 2018. gada 25. augustā
Tikšanās ar biškopi Bodean Andrei 

Biedrība "Saldus rajona attīstības biedrība" sadarbībā ar trīs vietējām  rīcības grupām (VRG) - Kandavas Partnerību, Preiļu rajona partnerību, Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerību “Kaimiņi" ir uzsākušas divu gadu ilgu starptautisku sadarbības projektu "Bites-Medus-Cilvēki", no kura ieguvēji ir biškopības nozarē strādājošie un biškopības produktu lietotāji. 

Ideja par šāda projekta vajadzību nāca no Saldus rajona attīstības biedrības, kura ir projekta vadošais partneris.  Saldus rajona attīstības biedrības izpilddirektore Sandra Fridrihsone stāsta: “Vietējā rīcības grupa, Saldus rajona attīstības biedrība, meklēja iespējas starptautiskai sadarbībai kādā no Saldus un Brocēnu novada raksturīgajām nozarēm,”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top