faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām piedalīties projektā „PROTI un DARI!”05.10.2017

Kandavas novada dome aicina iesaistīties jauniešus vecumā  no 15 līdz 29 gadiem projekta "PROTI un DARI!" īstenošanā! Ja tu nemācies, nestrādā, neapgūsti arodu un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, tad projekta programmas vadītājs sastādīs tieši tev un tavām interesēm atbilstošu programmu.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas komunālie pakalpojumi veiks iedzīvotāju aptauju par plānotā projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” īstenošanu05.10.2017

            SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka atbilstoši Ministru kabineta 2016.gada 21.jūnija noteikumiem Nr.403 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.3.1.specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt pieslēgšanas iespējas” īstenošanas noteikumi”, Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā ir iesniegts projekta iesniegums “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta”.

            Minētā projekta ietvaros tiek plānots izbūvēt centrālos ūdens un kanalizācijas tīklus šādos Kandavas pilsētas ielas posmos:

printēt Lasīt visu ziņu

Par iespēju mājražotājiem un amatniekiem realizēt savu produkciju Kandavā05.10.2017

    Ir lieliska iespēja mājražotājiem un amatniekiem realizēt savu produkciju vienuviet, Kandavā Sabiles ielā 5 „SIA Centrs – 5” veikala telpās.

 Esam gatavi atbalstīt vietējos mājražotājus un amatniekus piedāvājot telpu un pārdevēju.

   Ja būs interese un piedāvājumi, nodrošināsim iespēju pastāvīgi realizēt jūsu produkciju kolīdz būs attiecīgi piedāvājumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Orientēšanās spēle "Latvija"02.10.2017

5.oktobrī no plkst. 15:00 līdz 18:00 un 6. oktobrī no plkst. 9:00 līdz 15:00 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā ikviens interesents aicināts izkustēties un pārbaudīt savas zināšanas orientēšanās spēlē "Latvija".

Ieskats 2015.gada orientēšanās spēlē "Latvija":

printēt

Seminārs “LEADER atbalsts sabiedriskā labuma projektiem”

12.10.2017 15:00 - 16:00

Norises laiks un vieta: 2017.gada 12.oktobris  plkst.15.00 – 16.00Kandavas novada muzejs (Talsu iela 11, Kandava)

Plkst.15.00 – 16.00 
Par biedrības “Kandavas Partnerība” izsludināto LEADER projektu konkursa 5.kārtu sabiedriskā labuma projektiem – publiskās infrastruktūras, dabas, vēstures un kultūras mantojuma objektu sakārtošanai, lai uzlabotu pakalpojumu pieejamību, kvalitāti un sasniedzamību. Ministru kabineta noteikumi. Projektu vērtēšanas kritēriji. LEADER projektu iesnieguma veidlapas aizpildīšana. Informē biedrības “Kandavas Partnerība” administratīvā vadītāja Inta Haferberga.

  Dalību seminārā pieteikt pa tel.28390394 (Inta Haferberga) vai pa e-pastu: intaha@inbox.lv

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs “LEADER atbalsts uzņēmumu izveidei un attīstībai”

13.10.2017 15:00 - 18:15 kur : Kandavas novada muzejs

Norises laiks un vieta: 2017.gada 13.oktobris  plkst.15.00 – 18.15Kandavas novada muzejs (Talsu iela 11, Kandava)

Plkst.15.00 – 16.00 
Par biedrības “Kandavas Partnerība” izsludināto LEADER projektu konkursa 5.kārtu uzņēmējdarbībai - atbalsts nelauksaimnieciskai darbībai, lauksaimniecības produktu pārstrādei, tūrismam. Ministru kabineta noteikumi. Projektu vērtēšanas kritēriji. LEADER projektu iesnieguma veidlapas aizpildīšana. Informē biedrības “Kandavas Partnerība” administratīvā vadītāja Inta Haferberga.

printēt Lasīt visu ziņu

Airētāja Elza Gulbe atgriezusies no pasaules čempionāta02.10.2017

No 24.septembra līdz 1.oktobrim, Amerikas Savienotajās valstīs norisinājās pasaules čempionāts airēšanā, kurā 15.vietu izcīnīja mūsu novadniece Elza Gulbe.

Kā savā Facebook profilā norādījusi Elza Gulbe, šīs ir bijušas grūtākās sacensības viņas airēšanas karjerā, jo nācies cīnīties ne tikai ar lielo karstumu, bet arī ar veselības problēmām, kas traucējušas sportistei izdarīt visu, kam viņa bija gatavojusies. “Lai vai kā- sports ir sports! Pati neesmu īsti apmierināta ar sezonas noslēgumu, bet ticu, ka mani labākie sasniegumi vēl tikai sekos!”- optimisma pilna ir E.Gulbe.  

printēt Lasīt visu ziņu

Par apkures sezonas uzsākšanu29.09.2017

Šobrīd SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” sniedz apkures pakalpojumus mācību iestādēm, sociālajai pansijai un daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Ozolu ielā 7.

Ņemot vērā laika apstākļus un temperatūru, daļa iedzīvotāju zvana un interesējās par apkures sezonas sākumu. Lēmums par apkures uzsākšanu ir jāpieņem pašiem dzīvokļu īpašniekiem. Ja dzīvojat daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā, esat SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” klients un vēlaties saņemt siltumenerģijas piegādes pakalpojumu, Jums jāiesniedz iesniegums ar lūgumu uzsākt apkures sezonu.

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija par rēķinu maksu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašniekiem29.09.2017

Atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem sabiedrisko pakalpojumu jomā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki slēdz vienu līgumu par attiecīgo pakalpojumu saņemšanu. Tāpat daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašniekiem  ir tiesības lemt par tiešajiem norēķiniem ar pakalpojuma sniedzēju, tas ir neizvēloties pārvaldnieku kā starpnieku. Taču par tiešajiem norēķiniem pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs iekasēt no dzīvokļu īpašniekiem maksu.

printēt Lasīt visu ziņu

Par SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kases darba laiku29.09.2017

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kase Kandavas novada sociālajā dienestā Jelgavas ielā 4a, Kandavā, Kandavas novadā, nestrādās no š.g.  28.septembra līdz 11.oktobrim.

printēt Lasīt visu ziņu

Vingrošana svaigā gaisā trenera vadībā Kandavā

30.09.2017 14:00 - 16:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

Kandavas novada dome informē, ka 30.septembrī nodarbības “Vingrošana svaigā gaisā trenera vadībā” notiks no pulksten 14:00 līdz 16:00 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā.

Nodarbības ir bez maksas!Aicinām uz bezmaksas nodarbībām veselības veicināšanai oktobrī28.09.2017

Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”. Pasākuma grafiks 2017. gada oktobra mēnesim:
printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top