faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām pieteikties komandas Kandavas novada čempionātam basketbolā vīriešiem 02.01.2018

Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde aicina pieteikties komandas  Kandavas novada čempionātam basketbolā vīriešiem līdz 2018.gada 12.janvārim, zvanot uz 27046099 vai elektroniski  : roberts.rozentals.1998@inbox.lv

Plašāka informācija nolikumā lasīt šeit

printēt

Konkurss “Gaismas dziesmas Kandavā “ noslēdzies02.01.2018

26.decembrī Kandavas kultūras namā notika konkursa “Gaismas dziesmas Kandavā” fināls, kurā piedalījās 22 spēcīgākie konkursanti, kas bija ieguvuši augstāko punktu skaitu pusfinālā. Konkursam visi dalībnieki bija sagatavojuši Adventes laikam atbilstošas dziesmas.               

 Konkursa pusfināls 17.decembrī- Trešajā adventē norisinājās sešas stundas un dalībniekus vērtēja Annija Putniņa, Kristīne Circene un Gints Birkenšteins. Vērtēšanā maksimālais punktu skaits bija 150. Finālā iekļuva tikai spēcīgākie un tie bija 26 priekšnesumi, taču solistu slimības dēļ četri dalībnieki no fināla izstājās.

Fināla koncertu Otrajos Ziemassvētkos vadīja aktrise Vita Baļčunaite un priekšnesumus vērtēja Nora Vītiņa - dziedātāja, vokālais pedagogs, diriģente, „Latvian voices” dalībniece no Rīgas, Elīna Ose - dziedātāja, grupas „Latvian voices” dalībniece no Rīgas un Gatis Poriņš - Ventspils mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas vadītājs, dziedātājs. Fināla žūrija, nezinot pusfināla žūrijas vērtējumu, visus vērtēja no nullpunktiem. Pusfināla un fināla vērtējums netika skaitīts kopā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48)

Jauno komersantu uzņemšana biznesa inkubatorā līdz 22.janvārim02.01.2018

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators, kura darbības reģions ir arī Kandavas novada pašvaldība, līdz 22.janvārim aicina jaunos komersantus pieteikties dalībai inkubācijas programmā.

Uzņēmumiem, kas dibināti pēdējo 3 gadu laikā, piedāvājam BEZ MAKSAS SAŅEMT KONSULTATĪVU UN FINANSIĀLU ATBALSTU:

 · piedalīties inkubatora rīkotajās darbnīcās, semināros, aktivitātēs un tīklošanās pasākumos, kā arī tikties ar pieredzējušiem uzņēmējiem dažādās nozarēs,

 · iekārtot darba vietu atvērtajā birojā Jūrmalā vai izmantot telpas sanāksmju vajadzībām,

 · saņemt mentoru un ekspertu konsultācijas,

 · stiprināt savu sociālo kapitālu, sadarbojoties ar citiem uzņēmējiem!

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām atzīmēt 1991. gada Barikāžu aizstāvju atceres dienu

11.01.2018 15:00 - 17:30

11.janvārī plkst. 15:00 Zemkopības ministrijā notiks 1991. gada Barikāžu 27.gadskārtai veltīts svinīgs pasākums uz kuru tiek aicināti tā laika liecinieki un citi interesenti.

Aicinām pieteikties pasākumam Kandavas novada ļaudis, kas savos reģionos organizēja meliorācijas un celtniecības tehnikas nodrošinājumu, tehnisko un pārtikas apgādi, atbalstīja Latvijas valdību un Barikāžu būvniecību, tādējādi aizsargājot savu tautu, zemi un atdzimstošo valsti.

Kandavas novada dome organizē transportu Kandavas novada iedzīvotāju nokļūšanai uz pasākumu un atpakaļ. Lūgums interesentus pieteikties līdz 2018.gada 5.janvārim pa tālruni 26391302 (Dagnija Gudriķe) vai, rakstot uz e-pastu: dagnija.gudrike@kandava.lv.

printēt Lasīt visu ziņu

Liena Reinberga- Latvijas Lepnums 201727.12.2017

Latvijas Lepnums 2017- Liena Reinberga un Toms Brūveris
           Latvijas Lepnums 2017- Liena Reinberga un Toms Brūveris

26.decembrī  jau četrpadsmito gadu tika pasniegtas “Latvijas lepnuma” balvas. Kā ik gadu, tās šogad saņēma cilvēki, kas dara vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt. Nominācijā “Vairāk nekā prasa pienākums” balvu saņēma kandavniece Liena Reinberga. 

Liena Reinberga nostrādājusi Kandavas novada bāriņtiesā 20 gadus– 13 no tiem bijusi bāriņtiesas priekšsēdētāja, bet septiņus- priekšsēdētājas vietniece. Šo gadu laikā neviens rūpju bērns nav nonācis bērnunamā. Augstajam apbalvojumam Lienu Reinbergu ieteica puisis no Kandavas, Toms Brūveris, kas pateicoties Lienas gādībai ieguvis mājas un ģimeni.

Liena Reinberga: “Tas ir sirds aicinājums, kā jebkurā profesijā. Ja šī aicinājuma nav, tad nebūs arī rezultāta. Šo darbu nevar darīt vienkārši tāpat, lai saņemtu lielu algu un būtu ērts krēsls. Tā to nevar darīt.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Apmācības un lekcijas vietējiem mājražotājiem un amatniekiem28.12.2017

Biedrība “Kandavas Partnerība” informē,  ka starppartnerību sadarbības projekta “Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma “Ražots Kurzemē” izveide” ietvaros, 2018.gada janvārī sāksies apmācības/lekcijas vietējiem mājražotājiem un amatniekiem, lai veicinātu produktu attīstību un noietu, tā uzlabojot mājražotāju un amatnieku zināšanas un pieredzi par uzņēmējdarbību un tirgvedību. Līdz aprīlim kopumā notiks septiņi apmācību semināri, kuros piedalīsies dažādi profesionāli lektori. 

Starppartnerību sadarbības projekta “Mājražotāju un amatnieku potenciāla attīstība un tūrisma piedāvājuma “Ražots Kurzemē” izveide” ietvaros 24.01.2018., plkst. 12:00, Jaunpils reģionālās attīstības centrā „Rats”, “Jaunkalni", Jaunpils, lektors Dainis Pilskungs, lekcija likumdošanā "Mājražotāju darbības tiesiskais regulējums Latvijā":

printēt Lasīt visu ziņu

Nedēļā pirms Ziemassvētkiem Promenādē darbojās Rūķu namiņš19.12.2017

No 18.līdz 23.decembra Kandavas vecpilsētas Promenādē varēja satikt rosīgos un viesmīlīgos Ziemassvētku rūķus.  

Līdz 23.decembrim Rūķu namiņā katru dienu “Laimīgajā stundā” tika gaidīti lieli un mazi Kandavas novada iedzīvotāji un viesi, lai cienātos ar tēju, piparkūkām, siltu zupu vai citiem Ziemassvētku gaidīšanas laikam atbilstošiem gardumiem.

Rūķu namiņš ver savas durvis nedēļā pirms Ziemassvētkiem jau trešo gadu. Tāir labdarības akcija, ko par saviem līdzekļiem sarūpējuši Kandavas novada domes darbinieki, domes deputāti un pagastu pārvalžu vadītāji. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Biedrība „Kandavas Partnerība” izsludina LEADER projektu iesniegumu konkursa 6. kārtu 19.12.2017

Biedrība „Kandavas Partnerība” izsludina LEADER projektu iesniegumu konkursa 6. kārtu lauku attīstībai 2014.–2020. gadam apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" (apakšpasākuma kods – 19.2.) aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" un aktivitātē "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas" atbilstoši 2015. gada 13. oktobra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Projektu iesniegumu pieņemšanas termiņš: 19.01.2018. – 19.02.2018.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties projektā „PROTI un DARI!”20.12.2017

Kandavas novada dome aicina iesaistīties jauniešus vecumā  no 15 līdz 29 gadiem projekta "PROTI un DARI!" īstenošanā! Ja tu nemācies, nestrādā, neapgūsti arodu un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, tad projekta programmas vadītājs sastādīs tieši tev un tavām interesēm atbilstošu programmu.

Šī ir iespēja piedalīties jauniešu prasmju un motivācijas attīstīšanas projektā, ar kura palīdzību veiksmīgi izvēlēties savu izglītības virzienu, atrast savām vēlmēm piemērotu profesiju un darba vietu. Eiropas Sociālā fonda finansētais projekts “PROTI un DARI!”, Nr.8.3.3.0/15/I/001 ir unikāls ar to, ka katram projektā iesaistītam jaunietim tiek sniegts individuāls, tieši viņam domāts atbalsts. Balstoties uz jaunieša prasmēm, interesēm, iespējamiem attīstības virzieniem un vajadzībām, jaunietim tiek izstrādāta individuālo pasākumu programma, piedāvājot piemērotus atbalsta pasākumus.

printēt Lasīt visu ziņu

Konkursa “Gaismas dziesmas Kandavā” pusfināls noslēdzies20.12.2017

17.decembrī Kandavas kultūras namā notika konkursa “Gaismas dziesmas Kandavā” pusfināls.

Dalībniekus vērtēja dziedātāja un vokālais pedagogs Annija Putniņa, Rīgas Doma kora skolas vokālais pedagogs Kristīne Circene un Kandavas mūzikas skolas pasniedzējs, Kandavas himnas autors Gints Birkenšteins. Vērtēšanā maksimālais punktu skaits bija 150 punkti. Finālā iekļuva 26 spēcīgākie, kuri bija ieguvuši augstāko punktu skaitu.

Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un estrādes dziedāšanas konkurss „Gaismas dziesmas Kandavā” šogad notiek pirmo reizi. Konkursā pavisam bija pieteikušies 92 dalībnieki no 15 Latvijas novadiem- Kandavas, Talsu, Tukuma, Ozolnieku, Jaunpils, Ventspils, Jelgavas, Garkalnes, Dobeles, Saldus, Jūrmalas, Rīgas, Mārupes, Ādažu un Valmieras.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ziemassvētkus ieskandina novada audžu un aizbildņu ģimenes

16.12.2017 13:00 kur : Valdeķu kultūras nams

16.decembrī Valdeķu kultūras namā uz Ziemassvētku ieskandināšanu pulcējās Kandavas novada aizbildņu un audžuģimeņu kuplā saime. 

Kā liels un priecīgs pārsteigums mazajiem, Ziemassvētku vecītis kopā ar rūķiem neatbrauca ziemeļbrieža Rūdolfa vilktās kamanās, bet atjāja brašu zirgu mugurās. Un kā gan vecītis lai ierastos kamanās, ja sniegs vēl nav uzsnidzis!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Deju skolas Ziemassvētki kopā ar Kraukšķīti

16.12.2017 17:00 kur : Kandavas kultūras nams

16.decembrī Kandavas kultūras namā notika gadskārtējais Kandavas Deju skolas Ziemassvētku uzvedums, šoreiz tas bija veidots pēc Margaritas Stārastes pasakas par Kraukšķīti motīviem. 

Kultūras nama zāle bija pārpildīta, visas biļetes( pat papildvietas) izpārdotas. Katrs vecāks, vecvecāks, radinieks, brālis vai māsa, noteikti vēlējās nokļūt uz koncertu, jo tas taču ir tik interesanti, ka savējie dejo! Krāšņā Ziemassvētku uzveduma “Kraukšķītis” horeogrāfes bija -  Andra Eimane, Inese Cīrule, Solvita Jansone un Sonora Grīnberga. Uzvedumā piedalījās 132 mazi un lielāki dejotāji un kopumā tika izdejotas 29 dejas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top