faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Sākusies kandidātu pieteikšana novada vēlēšanu iecirkņu komisijām31.07.2018

Kandavas novada vēlēšanu komisija izsludina kandidātu pieteikšanu uz Kandavas novada vēlēšanu iecirkņu komisijām no 2.augusta līdz 17.augustam.

Kandidātus var pieteikt šādām vēlēšanu iecirkņu komisijām: Kandavas pilsētā diviem iecirkņiem; Cēres, Zemītes, Matkules, Vānes un Zantes iecirkņiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā ierīkota elektromobiļu uzpildes stacija31.07.2018

Jūlija nogalē Kandavā, Kūrorta ielā 3A (autoostas stāvlaukumā) darbu uzsākusi elektromobiļu ātrās uzlādes stacija. CSDD izveidotais elektromobiļu ātrās uzlādes staciju tīkls ir uzsācis darbu, nodrošinot brīvas elektromobiļu pārvietošanās iespējas praktiski visā Latvijas teritorijā.

Par uzlādi norēķināties būs iespējams vairākos veidos, no kuriem viens būs jau elektromobiļu lietotājiem ierasts veids ar e-mobi autorizācijas karti. Lai elektromobiļu īpašnieki varētu turpināt izmantot jau esošās e-mobi autorizācijas kartes, jānoslēdz pēcapmaksas līgums par uzlādes pakalpojuma izmantošanu, par ko jau ir informēti esošo karšu īpašnieki. Jaunie klienti e-mobi autorizācijas karti var pieteikt izmantojot portālu http://portal.e-mobi.lv.

Nākotnē norēķināties būs iespējams, izmantojot mobilo aplikāciju, kuru bez maksas varēs lejupielādēt “App Store” vai “Google Play”, kā arī izmantojot SMS, maksu par uzlādi, pieskaitot mobilā telefona rēķinam. 

printēt Lasīt visu ziņu

Turpināsies konkursa „Diženi Kandavas novadā 2018” pieteikto pretendentu vērtēšana31.07.2018

Zantes pagasta
Zantes pagasta "Ābeles" startē nominācijā "Dižākā lauku sēta"

Konkurss “Diženi Kandavas novadā 2018” notiek laika posmā no 10. jūlija līdz 27.augustam, sekojošās nominācijās:

-Sakoptākā privātmāja;

-Sakoptākā zemnieku saimniecība;

-Krāšņākais balkons vai skatlogs;

-Dižākā lauku sēta; 

-Darbīgākā organizācija/uzņēmums;

- Skaistākais dārzs;

printēt Lasīt visu ziņu

Par Kandavas Bruņinieku pils maketa restaurāciju30.07.2018

Foto: Māris Grasmanis
Foto: Māris Grasmanis

Lai atjaunotu Livonijas ordeņa pils maketu, kurš pirms astoņiem gadiem uzstādīts Bruņinieku pilskalna pakājē, Kandavas novada dome ir uzdevusi uzņēmumam SIA “Kandavas ceļi” veikt tā restaurāciju.

"Restaurācija ir rūpīgs un laikietilpīgs process un darbs notiek pakāpeniski vairākās kārtās,- norāda SIA “Kandavas ceļi” vadītājs Ivars Marašinskis,- tāpēc, lai arī darbi tika uzsākti jūlija sākumā, tie turpinās vēl šobrīd. Ir veikta pils maketa attīrīšana, plaisu aizliešana un bojāto vietu armēšana. Šonedēļ tiks uzsākti krāsošanas darbi, kuri arī notiks vairākās kārtās". I.Marašinskis skaidro, ka restaurācijas procesā ievērojamu laiku aizņem smalkais roku darbs- pils maketa akmenīšu izgatavošana, tonēšana, lai radītu optimālu gaismas un ēnu efektu, kā arī betona un krāsas žūšana.

printēt Lasīt visu ziņu

Augustā turpināsies bezmaksas nodarbības veselības veicināšanai30.07.2018

  Izglītojošs seminārs par sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem, kurus var novērst, lietojot atbilstošu uzturu

Semināru vadīs Katrīne Heisele – ieguvusi augstāko izglītību Rīgas 1.medicīnas koledžā, ārsta palīga kvalifikācija. Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā saņemts ārstniecības personas sertifikāts. Pieredze – ārsta palīgs, kā arī lekciju lasīšana Kandavas lauksaimniecības tehnikumā.

printēt Lasīt visu ziņu

"Žūpu Bērtulis" teātra izrāde. IZRĀDE PĀRCELTA!!! Sekojiet informācijai!

03.08.2018 18:00 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

3.augustā Kandavas brīvdabas estrādē Ozolāji paredzētā izrāde tiek pārcelta! Sekojiet informācijai www.kandava.lv

Krāšņa, skaisti noformēta, kvalitatīva muzikāla izrāde ar Nacionālā Teātra lieliskajiem aktieriem un deju grupu.  

Komēdijas pamatā ir asprātīgs un sirsnīgs stāsts par vienkāršu vīru, kurš dzēris būdams, tapa izjokots un noticēja, ka patiešām ir lielskungs. Pārpratumu komēdijā galvenais varonis sirsnīgais, naivais, bet arī dzīves aizvainotais – Bērtulis

Titullomā  - Ivars Kļavinskis.

Lomās - Inga Misāne-Grasberga vai  Ginta Krievkalna, Mārtiņš Brūveris vai Guntis Veits,  Kristiāns Kareļins, Marģeris Eglinskis, Jānis Kirmuška, dejotāji – Kārļa Boža vadītā deju grupa.

Režisors – Ivars Lūsis, kostīmi – Danuta Ābele, mūzika – Laila Ilze Purmaliete.  Lugas libreta un dziesmu tekstu autore – Elizabete Trumpe.

Artas Jēkabsones kvinteta koncerts "Light"

17.08.2018 19:00 kur : Bruņinieku pilskalns jeb Livonijas ordeņa pilsdrupas

17.augustā plkst. 19:00 Kandavas Bruņinieku pilskalnā notiks Artas Jēkabsones kvinteta koncerts, kas būs Artas veltījums – dāvinājums Kandavai.

Mīļo, Kandavas novadniek!

17.augustā plkst. 19:00 Kandavas Bruņinieku pilskalnā man, Artai Jēkabsonei,  būs ļoti īpaša diena, jo pēc ilgāka laika ar mūziku es piepildīšu savu dzimto pilsētu, Kandavu. Esmu priecīga, ka varēšu dalīties tieši ar Tevi  savos stāstos no mana debijas albuma “Light” jeb “Gaisma”, kas veidots džeza stilā un šai mūzikai raksturīgajās noskaņās.  
Šajā koncertā es nebūšu viena, ar mani kopā būs mani draugi no Ņujorkas- Nick Dunston, Theo Walentiny, Connor Parks un Lucas Kadish. Būšu ļoti priecīga redzēt Tevi un uz kādu brīdi apstādināt Tavu ikdienas steigu, lai padomātu par kaut ko vieglu, gaišu un skaistu.

P.S. Sliktu laikapstākļu gadījumā koncerts notiks Kandavas kultūras namā.

Gaismā un mīlestībā, Arta Jēkabsone

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top